Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Doktor TSH istememiş benden neden acaba? Peki bu prolaktin yüksekliği gebeliğe engel mi ? Nasıl düşer?
Prolaktin gebeliğin engel dostineks hapı verecektir sana düşürür zaten ama tsh t3 t4 değerine de mutlaka bakılması gerekir bi baktir canım ona sa

Doktor TSH istememiş benden neden acaba? Peki bu prolaktin yüksekliği gebeliğe engel mi ? Nasıl düşer?
Prolaktin yüksekliği yumurtlamayi bozdugu için engel olabiliyor. İlaçla tedavisi var. Benimde prolaktinim genelde yüksek çıkıyor. Ama yumurtlamamda sıkıntı yok bende.

Prolaktinin yüksek sayılır. Fsh da 9 dan aşagı olması daha iyi. Ca-125 hariç diğer ikisi de normal. Ca-125 hakkında bilgim yok.
Ca 125 i çikolata kistinden şüphelendiği için istemişti sanırım oda normal değer ama prolaktin çok canımu sıktı şu an

Kızlar dün eşimin sonuçlarını yazmıştım benimde sonuçlarım çıktı bi bakarmısınuz Ca-125 : 36.50 - E2 : 28.02 - fsprolaktın cok yh : 9.57 - LH : 8:50 - prolaktin 41.39 - amh : 1.41
prolsktın cok yuksek canım 25 en fazla oluuyo referans degerı gebelıge engel olabılır

IMG_1133.JPG
Kızlar tahlil sonuçlarına bakar mısınız ben hiç anlamıyorum

Morfoloji düşük canım en az %4 olmalı ama kurlerle yükseliyor
Teşekkür ederim canım doktor sadece bir ilaç verdi o da balgam söktürücü vikosite düşük onun için dedi. Ben 3 aydır klomen tedavisi görüyorum yumurta oluşuyor ama döllenme olmadı sence aşılama ihtimali yükseltir mi bizim durumumuzda?

Teşekkür ederim canım doktor sadece bir ilaç verdi o da balgam söktürücü vikosite düşük onun için dedi. Ben 3 aydır klomen tedavisi görüyorum yumurta oluşuyor ama döllenme olmadı sence aşılama ihtimali yükseltir mi bizim durumumuzda?
Ah canım kelin ilacı olsa kendi başına sürer ben tam iki buçuk yıldır bekliyorum asilamaya da cesaret edemedim bir türlü ne zamandır bekliyorsun cesaret edersen yaptır tabi Allah nasip ettiyse her şey olur ben cesaretsizim

Ah canım kelin ilacı olsa kendi başına sürer ben tam iki buçuk yıldır bekliyorum asilamaya da cesaret edemedim bir türlü ne zamandır bekliyorsun cesaret edersen yaptır tabi Allah nasip ettiyse her şey olur ben cesaretsizim
Allah sabır versin dayanma gücü versin tez vakitte de mucize ile bebeğini versin canım :dua: ben henüz 7 aylık evliyim şimdi sana yazarken utanıyorum aslında acele ediyorum biliyorum :KK43:

Allah sabır versin dayanma gücü versin tez vakitte de mucize ile bebeğini versin canım :dua: ben henüz 7 aylık evliyim şimdi sana yazarken utanıyorum aslında acele ediyorum biliyorum :KK43:
Amiiinn canım Amin Allah razı olsun estağfurullah canım neden utanıyorsun ben seni anlıyorum ama inan daha çok erken bana ablam derdi ilk zamanlarımda anlamazdım ama gerçekten her şeyin vakti var sen erken başlayıp sorunu erken öğrendin en azından ilaç ve kurlerle duzelebilir şeyler zaman istiyor ama oluyor keciboynuzu e vitamini falan iyi geliyor inşallah sen benim kadar beklemeden anne olursun canım

Amiiinn canım Amin Allah razı olsun estağfurullah canım neden utanıyorsun ben seni anlıyorum ama inan daha çok erken bana ablam derdi ilk zamanlarımda anlamazdım ama gerçekten her şeyin vakti var sen erken başlayıp sorunu erken öğrendin en azından ilaç ve kurlerle duzelebilir şeyler zaman istiyor ama oluyor keciboynuzu e vitamini falan iyi geliyor inşallah sen benim kadar beklemeden anne olursun canım
Allah senden de razı olsun canım eşim sağolsun çok anlayışlı benim kendimi yediğimi görünce olmazsa diğer ay aşılama yaptıralım o da olmadı tüp bebek deneyelim belki benden kaynaklı olmuyordur dedi ama bir yıl geçmesini bekleyeceğim.inşallah sen bir ay bile beklemeden güzel haberi alırsın canım sizde sorun varsa ne tam olarak

Ne güzel dualar ediyorsun canım Amin çok Sağol benim az hormon degerlerimde sıkıntı vardı halloldu sonra da esimde hareket problemi oluştu bazı doktora göre yok bazisina göre var bekliyorum bakalım Allah bi zaman yazmış ama ne zaman bilmiyorum

Selam kızlar bi kaç gün önce eşimin ve benim değerlini paylaşmıştım bugün sonuçları doktora gösterdik yumurta rezervlerinin azaldığını söyledi tüp bebek dedi yaşım 35 amh 1.41 fsh 9.57 canım çok sıkıldı doğal yolla olmadı çok mu zor?

X