Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kürleri nasıl hazırlıyorsun cnm anlatsana
canim havuc kuru ile keciboynuzu ayni anda yapilmiyot öncelikle bunu söyleyeyim. bir ay birini bir ay digerini kullaniyorsun. 6-7 tane keciboynuzunu kır ikiye üçe. yarim litrr suda 3 dakika kaynat 20 dakika demlenmeye birak sonra suyunu esin bir bardak sabah bir bardak aksam icsin. havuç suyunuda taze havucları kati meyve sıkacaginda sık gece yatmadan 1 bardak içsin. allah şifa versin insallah degerler artacaktir.

aç karnına mı tok mu acaba. Allah razı olsun cnm yaa inşallahh

Proxeed plus ve evicap verdi bugün başlayacağız inşallah sigara alkol yok spor yap dedi eşime
Bizde onları kullanıyoruz 1,5 ay olucak inşallah düzeliyordur bu ayda çalıştık gün aşırı ama doğru zamanı yakaladık mı bilmiyorum şu yumurtlamayı bi türlü çözemedim

Bizde onları kullanıyoruz 1,5 ay olucak inşallah düzeliyordur bu ayda çalıştık gün aşırı ama doğru zamanı yakaladık mı bilmiyorum şu yumurtlamayı bi türlü çözemedim
Valla ilaçları bugün yeni başladık.zaten yeni öğrendik.keçiboynuzu körüne de başladım .5 aydır her türlüsünü denedik ilişkide. Artık oluruna bırakacağım gün aşırı falan uğraşmam yani canım ne zaman isterse.üzmeyeceğim kendimi. Ben bir ara ovulasyon testi kullandım 14.gündü. doktora kontrol amaçlı gittim o da 14.gün dedi yumurtamı gördü. Istersen bi doktora git görsün

Dr a gittim bende canım benimde öyle ama her zaman 14. Gün olmayabiliyor değişken bazen 16-17 oluyor stresliysem değişiyor en iyisi rahat olmak... inşallah başarabilirim artık

Off offf kızlar bizimde morfoloji sorunumuz var. 2. Aşılama yı yaptirdim bekliyoruz

Kızlar merhaba bizde ikimizdede sorun wardı ameliyat falan derken bnm sorunlar çözüldü ama eşimin düzelmemişti tüp bebek denedik 2 deneme de negatifti 3 milyon du sperm sayısı ve değişiyordu sürekli morfoloji %1 di hareketli sperm %10 daha sonra artık ara vermek istediğimiz için bitkisel kürleri araştırdık aktar bize çakşır otu ve keçiboynuzunu verdi ikisini aynı anda kaynatılıyo 2 hafta kullandı ki düzenli bile değildi maşallah sperm sayımız 9 milyon ileri hareketli sperm %55 morfoloji %17 gördük çok şükür ve şimdi daha umutluyum sizde umudunuzu kaybetmeyin inşallah Emeklerimiz boşa çıkmaz

Tahlilleri nerde yaptirdiniz peki spermiyogramı yani

Çok ciddi yükselmiş de şaşirdim. Doktorlar morfolojiye çare yok diyor çoğu:)
Bende inanmadım zaten başta sürekli kötü çıkan sonuç maşallah sonunda düzelmeye başladı buda bize umut oldu dewam edicek bu sefer aksatmadan bakalım 1 ay sonra neler olcak :)

Çok ciddi yükselmiş de şaşirdim. Doktorlar morfolojiye çare yok diyor çoğu:)
Bende inanmadım zaten başta sürekli kötü çıkan sonuç maşallah sonunda düzelmeye başladı buda bize umut oldu dewam edicek bu sefer aksatmadan bakalım 1 ay sonra neler olcak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…