Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhabalar arkadaşlar beninde eşimin sönucları böyle bu degerler ve renkli dobler sonucu üzerine esime varikosel ameliyati yapildi.
Sonuclar sizce nasil. Umarim ameliyat sonuc verir. Ve bi sonraki spermiyogram iyi gelir.
Renk ve görunur : gri -opak
Likefiye süresi :30 dk
Viskozite :normal
Ph:8
Miktar :3ml
Sperm sayisi: 55milyon /ml
Total sperm sayısi : 165 milyon
İleri hız hareket : %10
Ileri yavaş hareketli :%10
Yerinde hareketli :%10
Hareketsiz:%70
Morfoloji %75 normal yapıli
%25anormal yapıli

ameliyat doktorun takdiri bir şey diyemem inşallah daha iyi olmasına vesile olur.
sayınız çok güzel.
morfoloji de güzel.
tek problem hareket. onu da bitkisel çözümlerle desteklerseniz sorun kalmayacağını düşünüyorum.
çok geçmiş olsun.

ameliyat doktorun takdiri bir şey diyemem inşallah daha iyi olmasına vesile olur.
sayınız çok güzel.
morfoloji de güzel.
tek problem hareket. onu da bitkisel çözümlerle desteklerseniz sorun kalmayacağını düşünüyorum.
çok geçmiş olsun.

Eklentiler

• IMG_0214.JPG
    IMG_0214.JPG
    24,4 KB · Görüntüleme: 94

Merhaba canım.
ilk önce volümü düşük ve semen verme süresi biraz uzun olmuş.
bunları odaklanamamaya ve strese bağladım ben.
sonuçta stresli bir ortam ve zorunluluk olarak hissediyor o anı erkekler alışık olmadıkları bir durum.
sayı gayet iyi.
morfoloji sınırda.
hareketlilik vitaminler ve kürlerle artırılabilir.
K Kuteka

Merhaba canım.
ilk önce volümü düşük ve semen verme süresi biraz uzun olmuş.
bunları odaklanamamaya ve strese bağladım ben.
sonuçta stresli bir ortam ve zorunluluk olarak hissediyor o anı erkekler alışık olmadıkları bir durum.
sayı gayet iyi.
morfoloji sınırda.
hareketlilik vitaminler ve kürlerle artırılabilir.
K Kuteka
Çok teşekkürler

sayınız çok güzel.
morfoloji de güzel.
çok geçmiş olsun.
Çok teşekkurler canim. Bitkisel kürlere ve vitamin takviyelerine başladık.

Selamlar arkadaşlar banada bi bakarmısınız sonucu haftaya dr a göstercez fakat anlamadığım bişeyler var bu Vitalite yazan yeri çizmişler yani canlı yokmu demektir o nedir? 2 düşük yaptım için eşimden de spermiogram istedi dr.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 106
Selamlar arkadaşlar banada bi bakarmısınız sonucu haftaya dr a göstercez fakat anlamadığım bişeyler var bu Vitalite yazan yeri çizmişler yani canlı yokmu demektir o nedir? 2 düşük yaptım için eşimden de spermiogram istedi dr.

Canım bu testi nerede yaptırdınız acaba? İlk defa goruyorum boyle kalemle yazılmıs falan ilginc. Cok da anlayamadım degerleri. Degisik geldi bana testin sekli. Uzgunum :KK43:

Canım bu testi nerede yaptırdınız acaba? İlk defa goruyorum boyle kalemle yazılmıs falan ilginc. Cok da anlayamadım degerleri. Degisik geldi bana testin sekli. Uzgunum :KK43:

İzmir 9 Eylül Ünv Tıp fakültesinde yapıldı evet banada biraz tuhaf geldi eksik gibi baktığım testlerden farklı gibi teşekkür ederim yinede bakalım dr u beklicez mecburen.

A tipi hareket 0 o değer çok önemli en düşük %25 olmalı ileri hızlı hareketli Sperm sayısı.

Çok teşekkür ederim cevabınız için içim rahatladı doktorumuz 3 ile 6 ay arasında düzelme olacağını söyledi ilaç kullanmana gerek yok şimdilik dedi. Ben keçi boynuzu özü içiriyorum eşime. Onunda baya etkisi var sanırım umarım daha güzel sonuçlar alırız bi sonraki kontrolde. Allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Ameliyati nerde oldu esiniz?

sayınız çok güzel.
morfoloji de güzel.
çok geçmiş olsun.
Cemre Hanım bizim sonucumuzu da yorumlar misiniz rica etsem?
20170123_173745.jpg

Cemre Hanım bizim sonucumuzu da yorumlar misiniz rica etsem?
Eki Görüntüle 1943526

Merhaba.
sayı çok çok iyi maşallah.
hareketlilik artırılabilir bitkisel kürlerle.
morfoloji de iyi.
bu değerlerle siz de bir sıkıntı yoksa eğer çok rahat bebek olur diye düşünüyorum.
iyi akşamlar.

Cemre hanim esimin tahlillerinide yorumlarmisiniz ?

merhaba.
sizin semen analiz bildirim şekli biraz değişik geldi bana.
çok alışık olunan gibi değil.
yorumlayabileceğim kadarıyla;
sayı olarak gayet iyi.
toplam hareketlilik iyi ama ileri hareketlilik arttırılmalı bitkisel kür ve vitamin takviyeleriyle.
morfolojiyi göremediğim için testte bir şey diyemeyeceğim.
teşekkürler.

Merhaba.
sayı çok çok iyi maşallah.
hareketlilik artırılabilir bitkisel kürlerle.
morfoloji de iyi.
bu değerlerle siz de bir sıkıntı yoksa eğer çok rahat bebek olur diye düşünüyorum.
iyi akşamlar.
Hsg filmi cektirmedim ama hormonlarımda bir sorun gözükmüyor. Henüz 3 aydir deniyoruz insallah olur çok teşekkür ederim.

merhaba.
sizin semen analiz bildirim şekli biraz değişik geldi bana.
çok alışık olunan gibi değil.
yorumlayabileceğim kadarıyla;
sayı olarak gayet iyi.
toplam hareketlilik iyi ama ileri hareketlilik arttırılmalı bitkisel kür ve vitamin takviyeleriyle.
morfolojiyi göremediğim için testte bir şey diyemeyeceğim.
teşekkürler.
Tesekkur ederim cevabladiniz icin. Aslinda mirfoloji sag tarafda goruluyo. Ben yenede yeni resim atayim bir bakin, rica etsem

X