Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Varikosel olmadan bunları kullansa çare olur mu dersin
Doktor bize abisinden bahsetmişti ameliyattan çıkmış abisi narkozun etkisinin geçmesini beklerken eşi aramış hamileyim demiş ....ama bunun boyutları var sanırım hastadan hastaya değişir benim eşimde varla yok arası bişiysi bi doktor var diğeri yok diyordu ameliyata gerek görmediler

ürolag eşimin bu değerle bile Yok demiş ..

Eklentiler

• IMG_9059.PNG
    186,8 KB · Görüntüleme: 129
Elle muayene de veya ultrasonla anlaşılır zaten değerler onu göstermez...Bülent traş bana da tup bebek demişti bu arada. değerleri goremedim atarmısın

Canım bence sizdeki problem sperm sayısının azlığı sayı artınca diğerleride artacaktır...iyi beslemen lazım eşini proxeed plus ı kullanın bence en az iki ay kullanın test yaptırın sonrasında duruma göre devam edersiniz saraçoğlunun keçiboynuzu kuru bu de yap bal ceviz muz fındık e vitamin i ...varikosel yoksa işe yarayacaktır...tup bebek yaptırcak bile olsanız bunları yaptırdıktan sonra yaptırın...

Neofortil adında Vitamin kullanıyor doktor vermiş.bir de proxeed mi kullanacağız. Siz hangi işlemleri yaptınız peki

Doktor onu onerdiyse onu kullanın ama bence bi iki farklı laboratuvar da test yaptırın başka ürologlara da görünsun eşin çok büyük bir problem yok gibi bu yazdıklarımı uyguladım eşimin üzerinde herşeyi bırakmıştık 3 yıl dile kolay bunalıyor insan kendiliğinden geldi bebeğimiz

Allahım devamını versin inş.sorun bendeydi en başından beri.eşimi ihmal etmişiz..evet ilacı kullanınca 1 ay sonra tahlil yaptırın demiş doktor..farklı yerde mi yaptırtalım..

Bizde esimle gittik bende bi sorun yok esim icin gittik spermiogram istediler
Likefaksiyon suresi 45 dakika
Renk krem
Volum 3 ml
Ph 8
Viskozite normal
Konsantrasyon 10 milyon
Aglutinasyon yok
Lokosit <1000000
Ileri %48
Yavas %8
Yerinde %14
Hareketsiz %30
Degerler bu varikosil olabilir dedi ultrason istedi ocakta ultrasona gidecegiz doktor normal yolla cocugunuz olmaz dedi tup bebek onerdi ultrasonda cikarsa ameliyatla %40 artar dedi lutfen bilenler yardimci olsun

Benim eşiminde değerleri sizin ki gibi morfoloji de önemli tabi bizim varikosel çıktı keçi boynuzu kürü proxeed plus kullanıyoruz arı sütü bal polen yiyor kabak çekirdeği muz ceviz fındık takviye yapıyoruz bakalım artış olacak mı bize ameliyat dedi doktor ürolog kadın Doğum da aşılama dedi

Bizde keci boynuzu kurune basladik ve keci boynuzu pekmezi yiyor bakalim ultrasona gidince bir daha test yapilcak insallah yukselirr

Değerlere göre mi morfoloji dedi.

Öyle kötü değil yani daha kötü sonuçlardan başarı salayanlarda var bence başka Bi üroloğa daha gidin başka Bi merkezde veya tahlil yaptırın variklsel ameliyatını her doktor onermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…