Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Öyle kötü değil yani daha kötü sonuçlardan başarı salayanlarda var bence başka Bi üroloğa daha gidin başka Bi merkezde veya tahlil yaptırın variklsel ameliyatını her doktor onermiyor

Sagol canim bizde oyle dusunduk ultrasonada bakilsin ozele gidecegiz bide cok gaddardi doktor sagolsun

Merhaba ablalarım bende sizden yardım istiyorum 21 yaşındayım 1 yillik evliyiz 6 aydir denedik olmadi eşim sperm örneği verdi sonuclar resim olarak atacam nasil bir yol izlemeliyim sonuc alanlar olmuştur ne yapmaliyiz ? Doktor asilama dedi ama yasim genc diye mi bilmiyorum lutfen yardim edin.

Eklentiler

• 20161217_223448.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 231

Morfoloji düşük çıkmış. Doktor ne demiş eşinize?

Merhaba eşimin testini de yorumlar misiniz

Eklentiler

• 20161229_172456.png
    119,2 KB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_20161229-172303.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 130
Canim sayida morfoloji de normal senin esinin değerlerine yakin çoğu kişi normal yöntemle hamis kaldi sen de bor sorun var mi pemi ?birde volüm sizde 6.4 genelde 6 dan az olmaso gerekio gibi ondan emin olamadim
Benim eşimin Nisan ayındaki değerleri çok düşüktü ileri hareketli %0 morfoloji %2 idi bende bir sıkıntı yok ama yine kontrole gideceğim tabi eşim bi aktarma yaptırdığımız bi karışımı kullanıyor o mu etkili oldu anlamadık açıkçası bu kadar iyine değerler nasıl oldu birde siz yorumlayın istedim

Hareketlilik morfoloji iyi canim baya yükselmiş hanginyonetemo kullandin esin icin

eşimin sperm sonucu yardımcı olursanız sevinirim sayı 40 milyon total sayı 120 milyon ileri hızlı hareket%15 ileri yavaş hareket:%30 yerinde hareketli:%40 hareketsiz%15 normal %70 anormal %30 1.5 yıldır evliyim hamile kalamıyorum

Cannim eğer sende bir sikinti yoksa normal değerleri esin için sadece ileri hareketlilikte azlik söz konusu bunu da keçi boynuzu kuruyle cogaltabikirsn

bende rahim filmi çektim bişey çıkmadı ama doktor rahim filmine baktı rahmin yan dedi ama sıkıntı olmaz dedi acaba ondanmı olmuyor

Kızlar bi sorum olacak.
İki farklı hastanede yapılan test sonuçları sayıyı farklı referans göstererek değerlendiriyor. Ben anlamadım şimdi sayımız yükseldi mi yukselmedi mi??

1sene önceki sonuç :
Sayım: 2 L. Mil.\ml. 40-120

Şimdiki sonuç :
Sayı >15milyon/ml :3milyon
Toplam sayı >39milyon. :13.8milyon

Kür kullanıyoruz 4 aydır işe yaradı mi anlamadım. Şehir değiştirdik aynı hastanede yapma şansımız yok.

Ayrıca likefaktion süremiz 20dk 'dan 45dk ya yükseldi iyi mi Kötü mü bu ??

Arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım şimdi üye oldum daha uzun zamandır bu forumu ve topigi merak ediyorum eşimin sperm değerlerini degerlendiriseniz çok sevinirim

Likefikasyon normal sürede

Hacım 7 ml

Sperm ml 43 milyom
Total 301 milyon
Hareket a+b yüzde 33
Morfoloji krugere göre yuzde 5

İnşallah soruma erken cevap verirsiniz

Harekette biraz sıkıntı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…