Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kizlar bu proxeedi kendimiz mi aliyoruz? yoksa doktora yazdirmak mi gerekiyor?
bir de tam olarak neye iyi geliyor bu?

kizlar bu proxeedi kendimiz mi aliyoruz? yoksa doktora yazdirmak mi gerekiyor?
bir de tam olarak neye iyi geliyor bu?
canım yazdırsanda farketmiyo sigortanın verdiği bi ilaç değil parayla alınıyor sperm sayısnı kalitesini artırıyor ama en az 3 ay kullanılmalı...ama kesin işe yarıyor da diyemem kutusu 140 lira ayda 2 kutu 280 lira yapıyor 6 ay kullandığını hesap edersek 1680 lira bi aşılama parası ki o da garanti değil ...eğer hareket probleminiz varsa beklemenizde fayda var nasip dua ile ....olmadı sonunda tüp bebek kesin çözüm

Öyle yapıyorum cNım ya..ilacı başlayalı 1 hafta oldu. Cumadan beri çalışmalarda akıntı belirttiğim gibi geliyor.ve ben yumurtladığımı kestiremiyorum..
yumurtlama için doktordanda yumurta takibi isteyebilirsin netten ovulasyon testi de alabilirsin...ama gün aşırı ilişkiye girince gerek de olmaz adet bitiminden başlamasına kadar gün aşırı ilişkiye girin...gerisi yazı kader

anladim canim, hareketten ziyade sayi ve sivilasma süresiyle ilgili problemimiz.
sanirim dogal kürlere simdilik agirlik vermek en iyisi :/

Eşimin tedavisini bekliyorum bakalım ilaçla bir faydası olacak mı.geçen ay kimyasal yaşadım.o yüzden sperm testi yaptırdık. Yüzde 4 morfoloji çıktı..toplam 15 milyonda sperm..bir düzelsin.sonra kendime müdahale ettireyim diyorum açıkçası..1 yıl olcak bu zamana kdr kendim baktırdım hep..

anladim canim, hareketten ziyade sayi ve sivilasma süresiyle ilgili problemimiz.
sanirim dogal kürlere simdilik agirlik vermek en iyisi :/
sayıya iyi gelir belki ama sıvılaşma süresinin başka ilacı var mı bilmiyorum ...allah yardımcınız olsun zor gercekten 3 yıl uğraşmış biri olarak sizi cok iyi anlıyorum

sayıya iyi gelir belki ama sıvılaşma süresinin başka ilacı var mı bilmiyorum ...allah yardımcınız olsun zor gercekten 3 yıl uğraşmış biri olarak sizi cok iyi anlıyorum
Allah razi olsun, insallah tez zamanda biz de sizin gibi güzel haber veririz. Siz de hayirlisiyla alin kucaginiza yavrunuzu insallah
bizim de 1,5 sene oldu. ve spremden kaynaklanan birsey oldugunu yeni ögrendik. hem ne yapacagimizi bilemedik, hem iyi bir doktor bulamadik henüz :/

Canim cevabin icin tesekkur ederim dun doktor bana da klomenle folik asit verdi esime de dedigin ilactan verdi. Ama eczane 160 lira diyince alamadik. Napsak alsak mi

Canim cevabin icin tesekkur ederim dun doktor bana da klomenle folik asit verdi esime de dedigin ilactan verdi. Ama eczane 160 lira diyince alamadik. Napsak alsak mi
Yani hiçbir faydası yok diyemem çünkü sperm sayısında artış sağlıyor alabilecek durumunuz varsa alın zaten her halükarda beslenmesine dikkat etmek gerekli fındık ceviz bal muz tüketmesi lazım bol bol onlarda çok ucuz değil aktardan keçiboynuzu pekmezi alabilirsin eczane den de alabilirsin onlar daha iyi oluyor muş ama böyle ayrı ayrı uğraşmak yerine proxeed plus daha mantıklı ama kesin ise yarıyor diye bişi yok ...nasip kısmet kader ben 3 yıl uğraştıktan sonra buna daha çok inandım

Zaten esim beslenmesine dikkat eder her zaman ama almak faydaliysa aliriz tabi bana da klomen verdi doktor ama 8. Gun basladim 5. Gun baslamam lazimdi sanki nette oyle okudum. 12. Gun kontrole gel dedi bana.Birde folik asit verdi bana.

Kızlar eşim bugün spermiogram yaptırdı sonucunu aldık ama doktora yorumlatmadik yarın gideceğiz inşallah bu konuda bilgisi olanlar hangi bilgiler önemli yardımcı olabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…