Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
eşimin sonuçları. morfoloji düşük gibi. eniştem doktor, çok bir önemi yok dedi. doğal yoldan hamile kalmaya engel mi acaba?
Hiç bir sorun görünmüyor. Morfoloji alt sınırı %4 genel olarak kabul edilen. Sizin testi yaptırdığınız yer normal alt sınırı yüksek kabul etmiş.

Hiç bir sorun görünmüyor. Morfoloji alt sınırı %4 genel olarak kabul edilen. Sizin testi yaptırdığınız yer normal alt sınırı yüksek kabul etmiş.
Teşekkür ederim. Sınav sonucu bekler gibi heyecanla bekledik sonuçları. Çok tuhaf bir duyguymuş. Çok şükür görünürde bir sorun yok. Bende de bir sıkıntı gözükmüyor. Demek ki zamanı var. :)

Aynen canım vardır bir hayır inşallah gönlümüze göre olur herşey

arkadaşlar henüz doktora gösteremedik ama sonuç beni yeterince üzdü.aynı durumda olan var mı aranızda?

Eki Görüntüle 1836174 arkadaşlar henüz doktora gösteremedik ama sonuç beni yeterince üzdü.aynı durumda olan var mı aranızda?
Canım sorun sayı ve hareket bunlar artırılır hiç canını sıkma hiç spermi olmayanlar bile bir uğraş sonucu hamile kalıyor. Morfoloji bakılmış mı? Doktorunuzla görüştükten sonra vereceği tedaviye göre alternatif kürler de uygula. 1 yumurta 1 Sperm den oluştuk hepimiz. Sakın üzülme hiç olmamasından hiç Sperm üretilmememesinden daha iyi inan ki. Rabbim ol der ve olur...

hayırlısı olsun diyorum ama içten içe de kötü hissediyorum.keçiboynuzu kürü varmış onu uygulamayı düşünüyorum.morfoloji nedir?ıltrason ve spermiogram var elimizde sadece..varikosel dedi.

hayırlısı olsun diyorum ama içten içe de kötü hissediyorum.keçiboynuzu kürü varmış onu uygulamayı düşünüyoloji nedir?ıltrason ve spermiogram var elimizde sadece..varikosel dedi.
Spermiogram testinde kruger morfolojisine de de bakılıyor. Sanırım sizin testte bakılmamış. Spermlerin yapısal özelliklerinin sonucunu gösteriyor umutsuz olma nasibinde vardır inşallah.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...dan-13-milyona-yolculuk-ile-mutlu-son.540839/
Bu konuya bir gözat istersen. Moral ve sabır tek ihtiyacın olan

hayırlısı olsun diyorum ama içten içe de kötü hissediyorum.keçiboynuzu kürü varmış onu uygulamayı düşünüyorum.morfoloji nedir?ıltrason ve spermiogram var elimizde sadece..varikosel dedi.

Biz de sizinle aynı durumdayız. Bizim toplam sperm 5milyondu birkaç ay önce yaptırdığımız testte. Varikosel de çıkmıştı. Hemen keçiboynuzu kürüne başladık. Eşim bir ay önce de ameliyatoldu. 22 nisanda. Ameliyattan sonra protex plus a başladık doktor verdi daha doğrusu. 3 ay dolunca da tekrar spermogram verecek eşim. Büyük ihtimalle sizi de bu süreç bekliyor. AmeliyAt umutlandırdı beni. Belki değerleri düzelir ilaç falan da destek oluyor. Beklemedeyiz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

bizim ilk çocuk da varikosel ameliyatı sonrasında olmuştu tekrarlaması ve benim yaşımın 34 olması can sıkıyor..

bizim ilk çocuk da varikosel ameliyatı sonrasında olmuştu tekrarlaması ve benim yaşımın 34 olması can sıkıyor..

Çocuğunuz var yani. En azından teselli bulacak bir şeyiniz var tabi can sıkıcı bir durum aynı şeyleri tekrar yaşayacaksınız ama nasip. Allah beterinden korusun. Lik çocuğunuz ameliyattan ne kadar sonra olmuştu ?

ameliyattan 20 gün sonra hamile kalmıştım o zaman spermiogram testiyle çok ilgilenmemişti doktor.varikosel amleyatı oldu ilaç kullanmadan çocuğumuz oldu..

Arkadaşlar merhaba eşimin sperm sonucunda hem sayı az çıktı hemde hareketlilik 0 bu durumda olupta ugrasip cabalayip normal yolla hamile kalan var mı

iyi akşamlar kızlar, bizim sonuçlarada bi bakarmısınız lütfen ....
yıkama öncesi
hacim:2
konsantrasyon: 26
hareketlilik :20
A: 0
B: 38
C: 12
D: 50
yıkama sonrası
hacim: 0.5
konsantrasyon: 20
hareketlilik: 5
A: 0
B: 50
C: 10
D: 40

kızlar eşim araştırma hastanesine gitti.ordaki doktorlar özel hastahanenin testine güvenmeyip tekrar yapmışlar test.doktor sayı düşük ama olmayacak değil ilaç tedavisiyle olur demiş.devlet karşılamıyo 400 tl olan bu ilacı vermiş kullanan var mı?

Eklentiler

• IMG_4673.JPG
    26,3 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_4686.JPG
    35,9 KB · Görüntüleme: 106
Eşim su an kullanıyor bunu 3 ay sonra test trkrarlanacak biz ozelde yaptırdık sizin sonuçlar nasıl çıktı peki? Her iki hastanedekinide söylersen sevinirim fark çoksa bende devlete gitmemizi söylerim esime

bu da özelde yaptırdığımız test..devlettekinden pek bi şey anlamadım..

Eklentiler

• IMG_4559.JPG
    92,3 KB · Görüntüleme: 86
Arkadaşlar bu da benim eşimin sonuçları 2.tahlil 1 aylık klomen kullanımı sonucunda oluşan sayılar. Anlayan arkadaşlar yorum yapabilirmisiniz bir de klomen kullanınca sayının artması gerekirken neden azaldı

Eklentiler

• _20160516_163740.JPG
    85,4 KB · Görüntüleme: 96
Böyle bende bisey anlamıyorum ama doktorun ağzından duydunuz mu olumlu veya olumsuz şeyler onu merak ettim sayı ve hareketi nasıl mesela ? Her test farklı anlaşılmıyor ki

Böyle bende bisey anlamıyorum ama doktorun ağzından duydunuz mu olumlu veya olumsuz şeyler onu merak ettim sayı ve hareketi nasıl mesela ? Her test farklı anlaşılmıyor ki

Dr A henüz göstermelik çünkü 3 ay klomen kullanıp geleceksin dedi henüz 3 ay dolmadı biz merak ettiğimiz için 1 aylık kullanım sonucunda tahlil yaptırdık.Ama ilk tahlili ile baktığında ileri hareketli az dedi varikosel falan da yok ama anormal şekilde sayınız düşük dedi klomenleri kullanıp gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…