Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm kızlr eşimin sperm test sonucu çıktı ama ben bişey anlamdı doktorada gösteremedim daha acaba nasıl
sayı 30 milyon
total sayı 81 milyon
total motilite 70 milyon
progressif hareket %57
yerinde hareket %13
hareketsiz %30
tpmss 46.1 milyon

gayet iyi hiç sorun yok

eşimin hareketsiz oranı 64 tü varikosel amaliyatı oldu ancak sanırım ileri hareket önemliymiş.

Değerler iyi bence de. benim merak ettiğim bir noktada forumda pek çok ilaç kullanan varken eşimin doktoru hiç bir ilaç veya bitkisel ürün niye vermemiş şaşırdım şimdi.

Değerler iyi bence de. benim merak ettiğim bir noktada forumda pek çok ilaç kullanan varken eşimin doktoru hiç bir ilaç veya bitkisel ürün niye vermemiş şaşırdım şimdi.
Benim esimede doktor ilac vermedi..biraz bekleyin duzelir dedi.ama biz keci boynuzu kuru yaptik ayrica pekmezinide yedi esim.bayagi iyi geldi.degerleri yukseldi..

Proxeed plus kullandık 2. Ayda allahım nasip etti. bol bol meryem suresini okuyun. Allahım İsteyen herkese nasip etsin. Çok sıkıntılı dönemlerdi.

Canım böğürtleni hiç duymamıştım Nasıl yapılıyor

Eki Görüntüle 1832733

doktor ameliyat olman gerek demiş varikosel var bu sonuçlara göre demiş varikosel ameliyatı sonrası düzelirmi acaba değerler
Hımm demekki morfoloji 0 olduğu için çıkmamış. Varikosel yüzünden olur canım. İnşallah düzelir. Sonuç alan çok kişi var bu forumda. Ameliyattan sonra 3 ayda ancak düzelir çünkü Spermler 3 ayda kendini yeniler siz bu sürede uygulayabileceğiniz kürleri araştırın Allah'tan ümit kesilmez hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Canım cevabın için çok sağol birde bu sayfa varmış arkada bunu anlamadım

Eki Görüntüle 1832886
Canım cevabın için çok sağol birde bu sayfa varmış arkada bunu anlamadım
Morfoloji normal görünüyor canım %4 normal kabul edilen alt sınır varikosel için muayene olsun eşin. Benim eşimin de %4 çıktı bişey yok dedi doktor. Başka bir Üroloji doktoruna daha danışın derim.

Morfoloji normal görünüyor canım %4 normal kabul edilen alt sınır varikosel için muayene olsun eşin. Benim eşimin de %4 çıktı bişey yok dedi doktor. Başka bir Üroloji doktoruna daha danışın derim.
Bir ay önce yaptırmıştı o kruger değil sanırım o doktor da ileri hızda sorun var dedi varikosel var dedi bu varikosele nasıl karar veriyorlar ikiside ayrı yerlerde özel hastane ameliyat olman gerekiyor dedi ikiside

slm arkadaşlar daha önce başka grubada yazmıştım.benim eşimde deileri hareketi sorunu var ilk testte morfoloji %4 ama ilri hareketli sıfırdı varikosel de yok muayene oldu .sonra dr abuksabuk nette satılan haplardan vermişti biraz kullandı sonra ben istemedim.araştırdım saraçoğlu çobançökerten otunu söylemişti sabahları kaynatıp içiriyodum.sonra aktardan bi macun aldık ve bide çakşır kökü suyunu içiyo sabah akşam ilk ayın sonunda ileri hareketli %22 oldu yarın tekrar yaptırıcak bakalım ne çıkıcak.yazarım size...

Valla canım bilemiyorum iki testte de sadece hız sıkıntılı. Varikoseli doppler ultrason bile yanlış sonuç veriyormuş gereksiz ameliyat yapılıyormuş. Bu konuda Uzman bir doktor tarafından elle muayene edilmeli yazıyor nette. İki doktor da aynı şeyi söylüyorsa vardır bir bildikleri

kızlar merhaba.
spermiyogram testinden anlayan varsa sonuç kağıdını yüklesem yardımcı olabilir miniz?
11 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama ikimizde de sorun çıkmadı, beklemedeyiz. şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…