Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
baş anamolisi ne oluyor acaba...teşekkurler arkadasım insallah bır sorun yoktur
Baş anomalisi spermlerin baş kısmında akrozom enzimleri vardır bunlar yumurtayı delip içeriye girmeye yarayan enzimlerdir. Baş kısmı hasarlı sperm yüzdesi fazla ama buna takılmayın bence. Doktorlar da genel morfolojiye bakıyorlar genelde. %1 morfolojiyle hamile kalanlar var sorunsuz bir şekilde. Canınızı sıkmayın. Büyük bir sorun olsa doktorunuz yönlendirirdi sanırım. İçiniz rahat edecekse nette ya da buradaki doktorlara da danışabilirsiniz. Proxeedi kullanın ama mutlaka.

arkadaslar eşinde lökasit çıkan var mı ve bunun için hangi antibiyotgı ne kadr sure kullandnz yardımcı olun lütfeeeenn

Arkadaşlar bizde bu testi yaptirdik ama hic burdaki gibi detaylı bir sonuc cikmadi dr sperm sayısı biraz az dedi ultrason icin gun verdi sadece sizde biliosaniz bakip yorumlar misiniz?

Eklentiler

• IMG-20160502-WA0001-1.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 72
Arkadaşlar bizde bu testi yaptirdik ama hic burdaki gibi detaylı bir sonuc cikmadi dr sperm sayısı biraz az dedi ultrason icin gun verdi sadece sizde biliosaniz bakip yorumlar misiniz?
Çok uğraşmışsınız Allah razı olsun deseydiniz laboratuvar görevlisine şahsen ben bu teste güvenmezdim bence başka bir yerde tekrarlayın bu ne böyle ph yok morfoloji yok hareket değerleri yok devlet hastanesinde mi yapıldı?

Düzeltme: rengi sarıymış enfeksiyonu var gibi

Evet bizde burda başkalarının sonucunu görünce bir tuhaflik oldugunu anladik hem de bosuna moralimiz bozuldu devlet hastanesinde yaptirmistik artik pzts ozel hastaneye gidicez

Evet bizde burda başkalarının sonucunu görünce bir tuhaflik oldugunu anladik hem de bosuna moralimiz bozuldu devlet hastanesinde yaptirmistik artik pzts ozel hastaneye gidicez
Moralini bozma hepimiz 1 yumurta 1 Spermden oluştuk sayı düşükse bile hiç olmamasından daha iyidir arttırılır bir şekilde. Özel yada üniversite hastanesi filan da olur biz üniversitede yaptırmıştık çok ayrıntılıydı. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız canım.

Canım muhtemeln lökasıt yanı ıltıhap oldugu ıcın boyle çıkıo. ben kendı testımızı oyle yorumladım bız 5-6 kere test yaptık hıc lokasıt yoktu onceden ve ayrıntılı cıkıodu test sonuçları. son ıkı testımızde dogru duzgun hıcbır sey yazmıo cunku ıkı testtede lokasıt cıktı. eşım son testte laboratuvrdakı gorevlye sormus o da sonuc kotu dıe boyle demş. yani lokasitten sanırım. iltihap dememkkı dger seylere bakılmasını engelliyo. sen yınede baskalarındanda bilgi al

bizim lökasitli testlerimzdede morfolojı flan yazmıo yanı son ıkı testımız lökasıtlı ve bomboş çıkıo

Yaa cok ilginc dr lokositle ilgili hic bisey demedi sadece ultrason cekilsin dedi o da ta hazirana gun verdiler

Yaa cok ilginc dr lokositle ilgili hic bisey demedi sadece ultrason cekilsin dedi o da ta hazirana gun verdiler
ultrason dedgin normal ultrason mu sanamı eşine mi? bizim doktrda bısey demedı bız dedık doktra lokasıt var sorun olur dımı dıe o da onemsemez bır seklde aa evet olur dedı sonra antıbıyotık yazdı. bizim çektiğimiz sıkıntılar doktrların zerre kadar umrnda degil malesef

sevgili arkadaşlarım siteye yeni üye oldum yazılanları okuyunca başımdan geçeni sizlerlede paylaşmak istedim ancak daha önce yanlış yerde paylaşmışım şimdi sizede faydalı olsun istiyorum
benim eşimdede morfoloji bozuktu çok üzüldük kahrolduk bir arkadaşımız gittigidiyordan giritlicem diye bir adamla tanışmamıza vesile oldu 4 olan morfolojimiz 12 ye çıktı sadece 4 ay sürdü istersen bu yolu deneyebilirsin

dr. lar arı sütü tavsiye ettiler denedik sonuç hüsrandı önce güvenemedik fakat denize düşen yılana sarılır misali düşündük taşındık adamada ulaşamıyoruz mesaj yazdık cevap verdi durumu anlattık kruger morfoloji raporumuzu istedi whatsap tan gönderdik bize 350 liraya bir karışım hazırladı 90 ile 180 gün de düzelceğini anlattı innamadık tabi ama dediğim gibi doktorda arı sütü felan deyince aldık 2 tane 45 gün 1 tane ara kür dedi uyguladık morfoloji 8 oldu 1 kür daha dedi bu saatten sonra dönmek olmaz denedik spermiogramda iananılmaz birşey oldu morfoloji 12 çıktı (4 tü) gelde inanma şimdi.gebe kalırsın dedi ancak 1 kür daha yapalım garanti olsun 14 ün üzeri lazımmış 12 yi beğenmedi şimdi son küre başladık 15 gün sonra sonuç alacağız sizede mutlu haberi veririm inşallah ben inandım inşallah özlemimiz sona erecek

Böyle bir imkanınız var herkes öğrensin diye ben paylaşmaya devam edeceğim mademki böyle bir portal var o zaman paylaşalımki belki birimize daha faydası olur diye düşünüyorum

gittigidiyora üye olduktan sonra giritlicem yazın birsürü ürünü var birine tıklayın mesajla sorun her şeyi cevaplıyor en azından bizde böyle oldu

isteyen arkadaşlar bizi referans verebilirsin ardahan taban demen lazım eşimin ismi ile alışveriş yapıyoruz kaydımızı öyle açtılar.belki daha iyi olur yaklaşımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…