Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Evet ordayım çok iyi olur
insallah faydam olur..
Medipol Mega Mustafa acet
önce ücretten bahsedeyim
ünlü ürologlarin (kaan aydos gibi) muayene ucretleri 400tl
burasi üniversite hastanesi oldugu icin sgk da geciyor ve 175 tl tüm testlerde yine uyguna yaptirirsin hatta disarida yani devlette bile yaptirabilirsin..
Önemlisi doktora gelince
hastanenin tüp bebek kisminda calisiyor cok arastirdim..
uzmanligi tamamen inferilite en iyi hekim instagram ve facebooktan bakabilirsin
biz burayi gitmeyi dusunuyoruz

insallah faydam olur..
Medipol Mega Mustafa acet
önce ücretten bahsedeyim
ünlü ürologlarin (kaan aydos gibi) muayene ucretleri 400tl
burasi üniversite hastanesi oldugu icin sgk da geciyor ve 175 tl tüm testlerde yine uyguna yaptirirsin hatta disarida yani devlette bile yaptirabilirsin..
Önemlisi doktora gelince
hastanenin tüp bebek kisminda calisiyor cok arastirdim..
uzmanligi tamamen inferilite en iyi hekim instagram ve facebooktan bakabilirsin
biz burayi gitmeyi dusunuyoruz
ALLAH RAZI OLSUN TEŞEKKÜR EDERİM

Selam kızlar istanbul avrupa yakası kağıthane şişli çevresinde sperm testi yaptırabilceğimiz güvenilir ve memnun kaldığınız doktor ve yer ismi söylermisiniz.yardım edin lütfen istanbulu pek fazla bilmiyorum

Arkadaşlar eşiniz sperm testi yaptırdı ve düşük çıktıysa muhakkak başka bir Dr a daha gidin ve spermiyogramı tekrar yaptırın. Eşimde varikosel sağda ve solda 1 ve 2 var.medicalparka gittik, spermiyogram düşük çıkmıştı. Hatta paylaşmıştım burda. Ordaki Dr ameliyat dedi. Bunun üzerine Florance Nightingale hastanesine gittik, spermiyogramı tekrarladılar. Ilk kez yapılan spermiyogram stresten dolayı doğru çıkmayabilirmiş. Biz genelde ikinci kez test isteriz ve onun sonucuna göre tedavi uygularız dedi Dr. Ve 2. Testte sonuçlar çok iyi geldi. Bir tek morfoloji biraz düşük ama o da çocuk olması için engel değilmiş diğer Değerler yüksek olunca.hatta Dr 1 ve 2 değer varikosele ameliyat tavsiye etmiyoruz dedi. Ağrı varsa ameliyat ederiz dedi. Bir de eşimin ilk test sonucu kötü gelince Keçiboynuzu kürü ve Havuç suyu yapmıştım, hala da devam ediyor içmeye. Belki onunda faydası olmuştur. İlaç bile vermeye gerek yok dedi Dr.

Arkadaşlar eşiniz sperm testi yaptırdı ve düşük çıktıysa muhakkak başka bir Dr a daha gidin ve spermiyogramı tekrar yaptırın. Eşimde varikosel sağda ve solda 1 ve 2 var.medicalparka gittik, spermiyogram düşük çıkmıştı. Hatta paylaşmıştım burda. Ordaki Dr ameliyat dedi. Bunun üzerine Florance Nightingale hastanesine gittik, spermiyogramı tekrarladılar. Ilk kez yapılan spermiyogram stresten dolayı doğru çıkmayabilirmiş. Biz genelde ikinci kez test isteriz ve onun sonucuna göre tedavi uygularız dedi Dr. Ve 2. Testte sonuçlar çok iyi geldi. Bir tek morfoloji biraz düşük ama o da çocuk olması için engel değilmiş diğer Değerler yüksek olunca.hatta Dr 1 ve 2 değer varikosele ameliyat tavsiye etmiyoruz dedi. Ağrı varsa ameliyat ederiz dedi. Bir de eşimin ilk test sonucu kötü gelince Keçiboynuzu kürü ve Havuç suyu yapmıştım, hala da devam ediyor içmeye. Belki onunda faydası olmuştur. İlaç bile vermeye gerek yok dedi Dr.
en kisa zamanda bebisinize kavusursunuz insallah :)
hem stres hem lab farki olabilir, yaptiginiz o kürler muhakkak ise yaramistir.. her ikisi de doktorlar tarafndan uygun goruluyor ve kanitlanmis...
bizde farkli bir kurumda yaptirmak istiyoruz iki hast fiyat bilgisini verebilirseniz cok sevinirim..

Biz birincisini mavi tıp laboratuvar ında verdik 99 tl idi, ikincisi Florance Nightingale hastanesinde fiyatı 198 tl

Arkadaşlar eşimin sperm tahlilini göndersem yorumlayacak biri var mı acaba? Bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

Merh
Eğer spermiogram yaptırdıysanız , işin içinden çıkamadıysanız , meraktan kurtulmak istiyorsanız ; bütün değerleriyle beraber buraya yazın. Bilenler ve anlayanlar yorumlasınlar. kaydirigubbakcemile5

Eğer spermiogram yaptıracaksınız ve soracak sorularınız varsa , yine buradan sorun. Yardımcı olmaya çalışalım. :1hug: merhaba,
Maalesef bizde bu testi yaptirdik. Sonuclar pek parlak olmasada. Hareketlilik %20 buda bizi dusundurdu ve varikoselde var. Biz bu durumda normal yollarla bebek sahibi olabilirmiyiz?

Ben sonuclarini gostermistim mesajlarima bak istersen .soyle kisaca anlatayaim 60 milyon sperm vardi +4ileri hareketlilik yuzde 8 (25ten buyuk olmalıydı) morfoloji normaldi. Tek sorun hareketsizlikti .proxedplus.kullandi ve 3 uncu ayda hamile.kaldim
Canm tebrik ederim öncelikle :) sizin 60 milyon sperm totel de mi yoksa ml de mı 60 milyondu ?

Merhaba . Bemim eşimde de varikosele bağlı morfolaji ve ileri hızda problem vardı. İbrahim saraçoğlu ndan bitkisel ürünler aldık ve keçiboynuzu kürüne başladık. Ayrıca bu hafta sülük ve hacamat tedavisine başladık. Doktor ameliyat önerdi ama sormamış bile sigara içiyor musun, içiyorsan bırak, beslenmeni düzenle falan hiçbir şey söylememiş. Bu yüzden modern tıbba ve doktorlara güvenim hiç yok. Son çare ameliyat düşünüyoruz. Sonuçları buraya da yazacağım inşallah
Merhaba ne yaptiniz canim allahim sifa versin ayni durumdayiz bizim drda ayni durum yani bnde dr yani stresliyim ama esim baska dr gidecek varikosel var esimde sol tarafta o nedenle hiz harekti dusuk ve moefoloji bozuk esimin bizede sigara felan dememis direk tup bebek konisunu acmis esim cok sinirleri bozukdu neysem gittim keci boynuzu aldim kaynattim icirdim neyse caksir suyu aldim degerlerimiz yulseldi gibi ama ocakda ameliyat dusunuyoruz artik

Merhaba ne yaptiniz canim allahim sifa versin ayni durumdayiz bizim drda ayni durum yani bnde dr yani stresliyim ama esim baska dr gidecek varikosel var esimde sol tarafta o nedenle hiz harekti dusuk ve moefoloji bozuk esimin bizede sigara felan dememis direk tup bebek konisunu acmis esim cok sinirleri bozukdu neysem gittim keci boynuzu aldim kaynattim icirdim neyse caksir suyu aldim degerlerimiz yulseldi gibi ama ocakda ameliyat dusunuyoruz artik
Kürlere, hacamata ve sülüğe devam ediyoruz canım. 40 gün kadar oldu eşim tekrar spermiogram yaptırdı, ileri hızlı hareket %0 dan %28 e yükselmiş. Morfoloji ve sayı değişmemiş. Bir ay kadar daha devam etmeyi düşünüyoruz. Ve bol bol dua ...

Kürlere, hacamata ve sülüğe devam ediyoruz canım. 40 gün kadar oldu eşim tekrar spermiogram yaptırdı, ileri hızlı hareket %0 dan %28 e yükselmiş. Morfoloji ve sayı değişmemiş. Bir ay kadar daha devam etmeyi düşünüyoruz. Ve bol bol dua ...
hadı gozun aydınn hız hareketınız cok ıyı yukselmıs canımm bızımkısıde 27 gun olacak ısde bakalım hayırlısı olsunn morfolojı ınsallah duzelır tez zamanda tabıkı allahım hayırlısını versınn

hacamatı ve sulugu neye kullanıyorsunuz ne ıse yarıyor kuzum anlamadımonları ılk defa duydum

X