Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Morfoloji hakkında bilgim yok çok ama ileri hızlı hareket düşük sizin. Zaten en alta da yazmışlar %25 olması gerekirken %2 imiş sizinki
yarın randevu aldik bakalim ne olacak , doktor ne diyecek.. keciboynuzu ve havuc suyu deniyoruz bakalim

Merhaba . Bemim eşimde de varikosele bağlı morfolaji ve ileri hızda problem vardı. İbrahim saraçoğlu ndan bitkisel ürünler aldık ve keçiboynuzu kürüne başladık. Ayrıca bu hafta sülük ve hacamat tedavisine başladık. Doktor ameliyat önerdi ama sormamış bile sigara içiyor musun, içiyorsan bırak, beslenmeni düzenle falan hiçbir şey söylememiş. Bu yüzden modern tıbba ve doktorlara güvenim hiç yok. Son çare ameliyat düşünüyoruz. Sonuçları buraya da yazacağım inşallah

insallah sifa bulursunuzz

benım esım amelıyat oldu ama keske olmasaydık dıyoruz cokta onemlı degıl amelıyat

Arkadaşlar birşey sorucam . Eşinde varikoselden dolayı sperm azlığı ve hareket düşüklüğü olup ameliyat olmadan ilaç ile sayısı ve hareket düşüklüğü düzelen varmı ?
siz bılırsınız ama amelıyat olmasın esınız..bızde amelıyat fayda etmedı lakın ılerı hız 0 ıle düşükle sonuclansada hamıle kaldım hersey allahtan

Benim eşimde de geri boşalöa var çok az çıkıyor spermmtesti yaptırdık sonuçlar da bunlar

Eklentiler

• 1253767-ae30d42247c1f2d211ff9827bd44e6e5.jpg
    2,8 KB · Görüntüleme: 100
Radyolojiye gittik makattan bakmak istediler ama benim eiimde doğuştan anal kapalılığı var sonradan açmışlar o yüzden bakamadılar emara gelin dedi taa 15inde bildiğiniz düzgün güzel bir doktor var mı bu konu hakkında fazla masraf yaptırmcak

nerdesin hangi ilde ?

Iyiceler kizlar. Esimin sperm testini yorumlayabilir misiniz?

Sayi 120 milyon
Ileri hareketli %56
Kruger%7

9ay once kruger %16dıydı simdi %7ye dusmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…