Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kizlar iyi aksamlar. Beni belki hatirlarsinizson aylarda hep gebelik topiklerinde dolanip care ariyodum. Esim sperm testi yapmisti ve proxedplus kullandi ve 3 uncu ayinda yani bu ay hamile kaldim. Cok saskiniz mutluyuz degisik duygular. Umudunuzu kaybetmeyin diye yazıyorum. Ilaclarinizi kullanin yaninda pudrasiz incir, keciboynuzu ozutu,havuc ve dogal seyler yiyin. Gazli,tuzlu, aci seylerden kacinin.allah her.isteyen.nasip etsin insallah.

çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.eşinin sperm testi sonuçları neydi peki?bize de umut olsun

çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.eşinin sperm testi sonuçları neydi peki?bize de umut olsun
Ben sonuclarini gostermistim mesajlarima bak istersen .soyle kisaca anlatayaim 60 milyon sperm vardi +4ileri hareketlilik yuzde 8 (25ten buyuk olmalıydı) morfoloji normaldi. Tek sorun hareketsizlikti .proxedplus.kullandi ve 3 uncu ayda hamile.kaldim

İyi akşamlar arkadaşlar bir yıldan fazla sadece yazdıklarınızı okuyu oldum
4yıılık evliyim ve 2seneden fazladır korunmuyoruz ve hamile kalamıyorumsadece benım üzerimden tüm tedavi yöntemlerini denedik(klomen,çatlatma iğnesi ve hsg) en sonunda eşim bu hafta sperm testi yaptırdı lütfen yardımcı olun artık çok istıyrum bebek sahibi olmak ve yarın sonuçlar için doktora gtmemiz gerek çekmeköyde otuyorum hastane ve doktor tavsiyesi olan varsa çok sevinirim arkadaşlar

Lökasit için antibiyotik verilir önemsiz , morfoloji gayet güzel , hız için ilaç verebilir doktor , sayınız güzel . Yani canını sıkma hayatım :)

Lökasit için antibiyotik verilir önemsiz , morfoloji gayet güzel , hız için ilaç verebilir doktor , sayınız güzel . Yani canını sıkma hayatım :)

İnş inş teşekkr ederım yarın şu doktra görünelm tedavi kür ne gerekiyorsa başlıyalm geç kaldık sanki hep erteledık doktra gtmeyı inş hakkımZda hayırlısı.

Cnm testi nereye yaptırdınız acaba ?

Mrb arkadaslar yeni uye oldum sizleri he takip ediyorum en sonunda icimi size acabilecegimi dusunduk yasim 27 1 senedir oyle yada boyle duzensiz sekilde cocuk denemelerimiz oldu ama esim cok yogun bir stres altindaydi ailesiyle sorunlari vardi.neyse duzensiz beslenme is geregi duzensiz yasam biraz da alkol vardi dun sperm sayimi yaptirmaya gitti hersey cok normal ama sayi cok dusun 10 milyon alti.yalniz sperm sayiminda ornek alabilmesi 1 saat surmus stres olmus ve az oldu zorladim diyor.bukundugum yer kucuk biyer ve uyduruk bir laboratuarda olmus sayim sizce bu degiskenler spermin dusuk cikmasini etkiler mi bu sayilar kurlerle arttirilabilir mi

Arkadaşlar eşimin spermiyogram sonucunu yorumlayabilirmisiniz

Eklentiler

• image.jpg
    123,6 KB · Görüntüleme: 143
evet canım bir aktar var bir kür hazırlıyor allahın izni ile artıyormuş bir çok kişi bu şekilde gebe kaldığını duyduk

evet canım bir aktar var bir kür hazırlıyor allahın izni ile artıyormuş bir çok kişi bu şekilde gebe kaldığını duyduk
Sultan17 ben de iki macun yaptim yediriyorum simdi esime saracoglunun tarifini ve burdan ogrendiklerimden Allah bian once nasip etsin cok panik ve kafaya takan bir insanim

Mrb nevroski benim eşim de % 3 şekil bozukluğu var asilama yaptik olmadi islem yapildi doktor tutmayinca gittigim kontrolumde soyledi.
ve grade 1. Varikosel var dedi doktorumuz.3doktora daha sorduk ameliyata gerek yok dediler % 3 morfoloji de önemli değil dediler. Sperm sayımız 143 milyon du gecen hafta yaptirdim. Kafamı karıştı. Varikosel ameliyatın gerek varmı sizce

Kızlar bizde bugün Dr a gittik. Varikosel ameliyat-ı olmanı öneriyorum dedi. Sperm sayısı ve Hızı azmış. Bu arada varikosel olup olmadığı ultrason ile Anlaşılıyor

Canim.
Keçiboynuzu kürü ve havuçsuyu içiriyorum şimdilik hergün. Ameliyat olacak birde. Çünkü hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Bendede çikolata kisti var
arkadasima kist icin 4.5 cm bir kur icti ve karbonat 7 gunde yokmdenilecek kadar az kalmis dedi calendula aktar eyupte.inaninki muthis urunler allah hepimizin yardimcisi.olsun

Keçiboynuzu kürü ve havuçsuyu içiriyorum şimdilik hergün. Ameliyat olacak birde. Çünkü hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Bendede çikolata kisti var
Merhaba keciboynuzu kuru ve havuc suyu Kürü ayni zmanda kullanilmamali diye okumustum.. Bi arastirin isterseniz..yazmak istedim gorunce.. Rabbim tez zmanda yuzunuzu guldursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…