Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
1 yıldır , bugün yumurtalarım toplandı 10 tane
Bende tüp bebek dediklerinde hemen yaptırabilirdim ama eşim çok ısrarcı bu konuda istemio doğal yoldan olucak öle hissediorum dio bizde denemeye devam bakalım allahım hayırlısını verir inş yüzümüzü güldürür

Bende tüp bebek dediklerinde hemen yaptırabilirdim ama eşim çok ısrarcı bu konuda istemio doğal yoldan olucak öle hissediorum dio bizde denemeye devam bakalım allahım hayırlısını verir inş yüzümüzü güldürür
Çok Zaman kaybetme eğer olmazsa yap tüp bebek

Mrb arkadaşlar benim eşim azosperm var ilk defa sonuç ta bi rakam yazıyo hep sıfır çıkıyordu Dr önemli değil o demiş ama daha önce hiç rakam yoktu sizce nasıl önemli mi çıkış varmı

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 247
Kizlar mujde bgn hmle oldgmu ogrndm hmde esimin dgrlri cok kotykn bebgm 1 bck haftlkms ltfn szde umidnzi yitrmgn rabbim hpnze verir insllh

arkadaşlar eşimin sperm testinde morfoloji çok iyi çıktı ama sayı ve hareketlilik az çıktı.
Her sahada 8-10 lökosit, her sahada 1-2 eritrosit bulundu yazıyor. Normalde lökosit 1 milyonun altında olmas lazım. Burada farklı bir değer yazmışlar her sahada 8-10 lökosit nedir. sınırın altında mı üstünde mi anlayamadık. birde 1-2 eritrosit nedir bilgisi olan var mı?

Arkadaslar ya bnm de iki kurtajim var . Ikincide clexane kullanmistim pihtilasma var ama yine kalp atisi alinamadi. Simdi bi ark dan duydum bu testi. Hangi durumlarda istio dr lar bunu . Bi de her hastanede yapilabilio mu. Esimle ayri yerlerdeyiz . Orda o yaptirsa olur muuu

Arkadaslar ya bnm de iki kurtajim var . Ikincide clexane kullanmistim pihtilasma var ama yine kalp atisi alinamadi. Simdi bi ark dan duydum bu testi. Hangi durumlarda istio dr lar bunu . Bi de her hastanede yapilabilio mu. Esimle ayri yerlerdeyiz . Orda o yaptirsa olur muuu
Sperm testini soruyorsunz sanirm evli ciftlerde bir yil korunmasiz gebelik olmazsa erkekten istiyorlar bir nevi erkek hormontesti sizin icin gerek yok gebelik olusuyr szde

Sperm testini soruyorsunz sanirm evli ciftlerde bir yil korunmasiz gebelik olmazsa erkekten istiyorlar bir nevi erkek hormontesti sizin icin gerek yok gebelik olusuyr szde
Ya bi ark in gebeliklerinde kalp atisi fln olusmuomus. Dr istemis bunu ve esinin spermlerinde normal olmadiginda gebelik olussa bile saglikli devam etmiyomus

merhaba arkadaşlar
bu gün eşim test yaptırdı
1 aydır proxed kullanıyor. 1 haftadır arı poleni ve keçi boynuzu pekmezi kullanıyor.

önceden 2 kez tahlil yaptırmıstık onları doktor tam deteylı yazılmadığı için bunlardan pek bişey anlaşılmıyor dedi.

bu günkü tahlil sizce nasıl
IMG_20151103_142456.jpg

Merhaba,
4.5ay once dusuk yaptim ve hala hamile kalamadim.. hormon testlerim temiz cikti gecen ay 2yumurtam vardi..
doktor esiminde test yapmasini istedi
Rica etsem ist gittiginiz memnun kaldignz yerleri fiyatlari ile yaza bilir misiniz ?

X