Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
fsh yüksek olduğunda ters etki yapabiliyormuş.birde varikosel varmıydı? oda spermi azalta biliyormuş

Kızlar eşimin sperm sayısı 8 milyondu doktor aşılama bile olmaz dedi o ay hamile kaldım, ama kalp atışı durdu. 3 ay boyunca proxeed kullandı eşim dün tüp bebek için tahlil yAptırdı sonuç 21 milyon bi anda çıkmış çok da düzenli içmedigi halde artmış.

kızlar cevap yazın nolur bu ay olmassa bıdahakı ay asılama yapıcam nolur cevap verın nasıl

bende burdakıler cok anlasılır benımkı boyle anlasılır degıl ya ondan merak ettım ıyımı gercekten yoksa ıdare edermı

daha gosteremdım muayeneye gıtmedım ıste merak edıyorum asılama oluyomu olmuyomu bu degerler ıyımı merak edıyorum
bende burdakıler cok anlasılır benımkı boyle anlasılır degıl ya ondan merak ettım ıyımı gercekten yoksa ıdare edermı
testler farklı farklı bizim iki ayrı yerde yaptırdık ikiside birbirinden alakasız. Toplam sperm sayısı kaç anlayamadım

Arkadaşlar merhaba eşim kaan aydosun hastası daha önceki spermiyogramında morfoloji kruger e göre %1 di ama kaan hocanın isteğine göre düzen lab yaptırdık ama sonuçlardan bişi anlamadım ben yardımcı olabilecek olan varsa çok mutlu olurum gerçekten

Eklentiler

• image.png
    253,2 KB · Görüntüleme: 140
testler farklı farklı bizim iki ayrı yerde yaptırdık ikiside birbirinden alakasız. Toplam sperm sayısı kaç anlayamadım
total sperm sayısı 534 m,lyon dıyo ama anlamadım yarın catlatma ıgnesı vurulacak ertesı gun sperm asılaması olacak ıns tutar bakalım

total sperm sayısı 534 m,lyon dıyo ama anlamadım yarın catlatma ıgnesı vurulacak ertesı gun sperm asılaması olacak ıns tutar bakalım
Bi yalnislik vardir okadar cok olamaz sperm sayisi bizimki 21 milyon ama dusuk normal degerlere gore. Hayirlisi olsun doktorun baktiysa dogru bilgi verir. Asilama mi olacakti sizin.

Valla 7aydir ogrendiklerime dayanarak soyleyecek olursam esin turp gbi
Ne tedavisi goruyorki? Sayi ml de 80milyon ileri hiz %40 anormal morfoloji %19diyor yani normal morfoloji 100-19=%81olmuyormu? Bu degerler gayet iyi diye biliyorum ben.gosterdnzmi doktorunuza

Miktar az ama hız ve morfoloji iyi

Canim miktarda iyi. Referans degerlere bak, 0,5 ile 5arasi olacakmis.arkadasinki 3.yani yeterli. Ctyr nasil bi tedavi gordunuz ne kullandiniz
Haklısın , bizim yaptırdığımız testten farklıymış bu . Evet canım miktarda iyi gayet iyi test .

Canim miktarda iyi. Referans degerlere bak, 0,5 ile 5arasi olacakmis.arkadasinki 3.yani yeterli. Ctyr nasil bi tedavi gordunuz ne kullandiniz

Canım öncelikle teşekkür ederim yorumlarınız için yaklaşık bi senedir bebek için uğraşıoruz ama bi sonuç elde edemedik mayıs ayında doktorum eşimden semen analizi istemişti ve sonuç morfoloji %1 di tüp bebek dedi bize acıbadem maslak olacak para kurtları eşim istemedi tüp bebeği deneyelim biraz daha dedi bende araştırmalara başladım ve bu sitedeki arkadaşlarımdan duyduğum proxeed plus ve keçiboynuzu özünü uyguladık temmuzdan itibaren 3ay sonunda sonuçlarımız bu oldu krugere göre olmadığı için anlayamadık kaan hoca bide dna hasar testi istedi inş onun sonucuda iyi çıkar da bende anne oluyorum diyebilirim buraya

Benim eşim dna hasar yaptırdı hayatım 11/100 çıktı doktorumuz çok iyi buldu . Zaman kaybetmeden yapın bence testi.

Yaptırdık canım sonucu beklioruz inş oda iyi çıkar
İyi ozaman inşAllah hayırlısı ile olur evladınız , bizdede hiç sorun yoktu ama 2 aşılama tutmadı , bu ay tüp bebek yapıyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…