Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
İnşallaha öyledir. Bakalım şu çakşır keci boynuzu vs işe yaramassa olmassa artık ilaç araştırcaz. On yıl oldu 30 yaşımdayım artık olsun istiyorum. inşallah Hepimizin de olur
Sizinde çok olmuş . Allah emeklerinizi boşa çıkartmasın.

3 tüp bebek tedavisinde eşine nasıl ilaç vermediler bu doktorlar ne yapmaya çalışıyor. ileri hareket düşük canım bizde de olduğu gibi başka bir problem yoksa iyi bir kadın doğumcuyla görüşün o size mutlaka ilaç önerecektir. ama üzülme çünkü ilaçla düzeldiğini söylüyorlar.

canım parasından geçtim o iğneleri yapmaya hormonlarımızla oynamaya eziyet çekmeye hevesliyiz sanki.

kızlar ileri hareketlilik %26 bizim yavaş ileri %17. 6 aydır deniyoruz olmadı. rahim filmide dahil her şeyi yaptırdım. sorunumuz yok..
çok sık ilişki oluyor bizim 2 günde 1 -- 1,5 günde 1 -- ya da her gün..... sürekli böyle denedik.. tutmadı. acaba spermler yetersiz geliyor olabilir mi bu tempoya sonuç çok çok iyi değil ama 3-4 dr gördü. kötü demedi kimse. toplam spermde ml de 58milyon toplam 128milyon. morfolijide %63

kızlar bence denemeyin sperm sayınız yetersizse kısmet olur filan demeyin birazcık sayıyı düzelttikten sonra denemeye çalışın çünkü ileri hareket sayısı düşükse eşinizde sizinde gebe kaldığınızda düşük olma ihtimaliniz yüksekmiiş ve kalbi atmıyormuş .. ben yapmıyorum bu ay yani çocuk pozisyonunda durmuyorum birlikteyken .ne malum bid etutar düşer müşer daha beter enazından bi kaç sayı yükselsin sonra

Valla bilmiyorumki. Ben ilk denediğimizde murat sönmezer e demiştim hocam ilac vs faydası olmazmı diye yok dedi. Valla aklım iyice karıştı

Kızlar eşimin sonuçlarına yorum bekliyorum .

Eklentiler

• image.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 82
işte bizim bu sonuçlarla aşılama tutmadı 4 yıllık evliyim üroloji doktoru süper süper diyip yolluyor .

canım sayı 20 milyon olması gerektıgını bılıyorum bırde morfolojı kac o yazmıyor morfolojıde cok onemlı bılıyorsun
Hiç bilmiyorum canım morfoloji yazmıyorsa doktor istemediği içindir .18 milyon çok mu az ?

hayır tabıkı 18mılyonda gayet ıyı bır sayı zaten benım anladıgım kadarıyla spermıyogram testlerı degısken oluyor hıc canını sıkma bence bızde 2 ay once test vermıstık sımdı bırde dun test verdı sayı ml 11 mılyon du sımdı ıse 22 mılyon olmus hareketlık %42 den %53.5 cıkmıs morfolojı ıse bızım sınırdaydı %4 tu sımdı %6 olmus ama oncelıkle doktordan ılac ısteyın proxed kullanmalısınız onun yanında kurler yap ben macun hazırlattım esıme daha da yukselmesı gereklı ısallah yeterlı olmustur bebegımızın tutnması ıcın rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın

Neo fertil verdi doktor eşime . Onu içecek 2 ay . Tabi ben pek anlamıyorum bu değerleri . Sizden öğreniyorum . Eşimin Ocak Ayında 55 milyondu haziranda 18 milyona düştü bu bizi çok yıktı

işte canım yıkılmanıza gerek yok proxed dedıyım ılacla muadıl ılaclar bunlar burdan herseyı ogrenıyorsun esının degerlerı yuksekten dusmesının sebeblerı neler oldugunu arastır mesela alkol spermın bas dusmanı sıgara ıcmesın ıcısıyosa bıraksın dıyor doktorlar stres bunlardan kaynaklanıyormus bırde saglıklı beslenme yanı yuksekten dusmesı demek bır sonrakı ay yukselebılır zaten yuksekmıs yanı ınsan lar neler yapıyolar yukseltmek ıcın bence allaha sukredın 18 mılyonda kotu degıl tabıkı elınızden gelenı yapın rabbım hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasıp etsın cumlemıze

degerler gayet ıyımıs masallah ısallah bebegınızde en yakın zamanda olur

degerler gayet ıyımıs masallah ısallah bebegınızde en yakın zamanda olur
ınsallah canım.. çok ıyı degıl ama kötu de degıl. bende ılıskı suresı yani sık ilişki olduğu için tutturamıyorum diye dusunmeye basladım. bakalım testlerle takıp edıyorum. bu ay ınsallah olur.. fılmde ıse yarar umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…