Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kizlar esimin test sonucunu yorumlarmsnz hc anlamyormda ben

Eklentiler

• 20150628_160207.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 186

merhaba arkadaşlar sperm sonuçlarını paylaşıyorum
ileri hareket hızı: %6
ileri hareketli yavaş:%13
hareketsiz : %63
yerinde hareket :%18
sayı : 135
milyon :15
lökosit :0,4
yardımcı olabilirmisinz lütfen ? doktor hareketi düşük dedi .. ilaç verdi proxceed diye eşimde pek içme taraftarı değil başka doktora gitcem diyo :)

hamile kaldığımda bu değerlerle düşük yaparmıyım korkmaya başladım yaaa

hareket problemi var canım. istiyorsa başka dr a da gitsin ama test sonucu öyle
ilaçla birlikte kürlerde uygulayabilirsin. bizde ileri hız % 26 toplam hareket 63 olmasına rağmen benim eşimde ilaç kullandı. 6 aydır korunmuyorum henüz bebiş yok testleri birçok dr a gösterdim prob yok dediler ama çokta mükemmel değil bence :)
yani kullanmasında yarar var :)

çok teşekkür ederim canım napalım mücadele vericez hepimizde :)

çok teşekkür ederim canım napalım mücadele vericez hepimizde :)
aynen öle.. ilişki zamanlarını ona göre ayarla canımm. çok sık ilişki olmasın çokta ara vermeyin tabi :)
ben bi onu ayarlayamadım :) yumurtlamadan önce 3-4 gün ara vermek istiyorum ama denk getiremedim bir türlü. 2 günde ya da her gün olunca da sperm kalitesi düşüyor. ben dün rahim filmi de çekildim. sorun yok çok şükür. eşimin testleri içinde iyi diyorlar.. tabi test 3,5 günlük perhizle. ben daha 3 gün ara veremedım. Allahın takdiri tabiki ama. 4 gün ara verince olcak diye bir sey yok :) bekliyoruz. hayırlısı hakkımızda

canım harekette problem var doktorun haklı ve hangi doktora giderseniz de bu test sonuçlarına göre aynı şeyi der. benim eşimde de benzer durum var proxeed plus kullanıyor. ve keçiboynuzu kürü uyguluyoruz. eşini başka bir doktora daha götür ve anlasın yoksa baya söyleniyorlar :) Allah yardımcınız olsun. İlaçlarla düzeliyor.

sorma nasıl söleniyo hemde psikolojik olarak orda rahatlayamadığımdan hareketi yavaş diyo :) bende içimden gülüyorum napalım .. gidicek haftaya başka bir dr. çok teşekkür ederim cevabınız için

hadi gözünaydın sende bi problem cıkmamış .. hakkımızda hayırlısı kızlar

sorma nasıl söleniyo hemde psikolojik olarak orda rahatlayamadığımdan hareketi yavaş diyo :) bende içimden gülüyorum napalım .. gidicek haftaya başka bir dr. çok teşekkür ederim cevabınız için
Üroloji doktoru gaz veriyor benim eşime normal yolla olur acele etmeyin diye Ocak Ayından beri oyalıyor . Hani nerde bebek olmuyor işte .

hareket ve morfolojı normal görünüyor canım..
ama sayı 1 ml de mi 30 mılyon onu anlayamadım.. yoksa toplamda mı ? toplamdaysa sayı az gibi..
hareket ve morfolojı normal görünüyor canım..
ama sayı 1 ml de mi 30 mılyon onu anlayamadım.. yoksa toplamda mı ? toplamdaysa sayı az gibi..

aslında onlar için ne kadar zor bir durum. sana nacizane bir tavsiyem bunun normal bir durum olduğunu ilaçla düzeleceğini anlat. sayı olarak da gayet normal değerleriniz. en azından o açıdan rahat olun. umarım en kısa zamanda yavrunuza kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…