Erkek İnfertilitesi Sperm sayısı, hareketliliği, morfolojisi için kullanılan haplar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

hireath55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
1
0
Merhabalar piyasada çok fazla sayıda takviye haplar var ve her doktor farklı bir takviye hap öneriyor. proxeed plus, impryl, klomen, evicap, carniact gibi gibi aklımda olanlar. Sizin de eşinizin kullanıp karşılığını aldığınız, değerleri yükselten ilaçlar nelerdir? Bilgi alışverisinde bulunursak okuyan herkes faydalanmıs olur. Aynı sekılde dogal yollarla da yaptığınız ve etkili olan takviyelerden de bahsedebilirsiniz tesekkurler

Menupin ve nutfeks kullandı eşim ve gün aşırı klomen, bizde sayı ve hareketlilik arttı

Eşim de morfoloji 0’ dı 1 oldu, keçiboynuzu pekmezi sabah-akşam ve burada bir arkadaşın paylaştığı Maranki nin tarifi vardı, onu yaptım aynı şekilde sabah-akşam tüketti işte 1 ay önce de tüp bebek doktorumuz reprodo m önerdi onu kullanıyor etkisi hakkında bir şey söyleyemeyeceğim🤷🏻‍♀ tarifi atıyorum, biz etkisini gördüğümüzü düşünüyoruz, alerjik bir vücuda sahipseniz, doktorunuza bir danışın derim. Şimdiden güzel haberler almanız dileğiyle💐

Eklentiler

• 3A645C80-2F8C-4B45-A3D2-2F35114A2307.jpeg
    3A645C80-2F8C-4B45-A3D2-2F35114A2307.jpeg
    190,6 KB · Görüntüleme: 26
Proxeed promotil men maxigo klomen kullandi eşim.ama varikosel varsa ameliyat olmadan hiç biri fayda etmiyor. En güçlüsü koemzim Q10 diye biliyorum

X