Gebeliğe Hazırlık sperm hareket yavaslılıgı için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

arkadaşlar ne güzel bilgiler vermissiniz inanın aydınlanıyorum hiç bilmediğim şeylerdi

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah allah her isteyene versin ..

Herkee selamlar arkadaşlar eşimde proxeed plusla basladı umarım faydasj olur neden bılmıyorum ama umutluyum.Allah dermansız dert vermesin.Erkekler bu tarz durumlarda biraz fazla hassaslar biz kadınların işi hep zor hep destek tam destek.Proxees plus yanında I-argini aldık haftada ıki veya uc defada evicap ve zınco ve bıtkısel olarakrak kecıboynuzu özü aksamları tazemeyvesuyu (havuc portakal) umarım herkes dermanını bulur hepımızın için guzel sonlar yakındır inş Umutsuzluga kapılmam asla yok...

Erkekler daha hassaslar haklısın canım ama olsun arkalarında hep destekçi olan bizler varız. Preesed plus tek başına dahi sonuçları yükseltebilicek bi toz şüphen olmasın eşim buçuk ay kullanım da yüzde 45 arttı değerleri sizlerede iyi gelir InşAllah

Boyle soyleyenlerı duydukca okudukca dahada rahatlıyorum inş hersey cok guzel olacak siz kullanmaya devam edıyor musunuz ve sadece proxeed mı kullanıyor eşiniz

Boyle soyleyenlerı duydukca okudukca dahada rahatlıyorum inş hersey cok guzel olacak siz kullanmaya devam edıyor musunuz ve sadece proxeed mı kullanıyor eşiniz
Yok canım bitirdik kullanmıyo şimdi 2 kutu kullandı yarın aşılamam var orda belli olucak sonuçları hayırlısı InşAllah

Yok canım bitirdik kullanmıyo şimdi 2 kutu kullandı yarın aşılamam var orda belli olucak sonuçları hayırlısı InşAllah
Ay canım hayırlı olsun inş. Güzel seyler yakındır inş. Sürecin hayırlı guzel sorunsuz devam eder

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun 4. Günündeyim kasık ağrım var vede ara ara akıntım oluyo onun dışında iyiyim Allaha şükür şubatın 20sinde kan testi yaptırıcam InşAllah
İnş hersey hayırlısı ile güzel olur canım kendine cok diikkat et havalar soguk üsütme sakın

İnş hersey hayırlısı ile güzel olur canım kendine cok diikkat et havalar soguk üsütme sakın
Dikkatliyim canım hakkımızda hayırlısı olsun elimden geleni yaptım gerisi Rabbimin takdiri bazende yorulduğumu hissediyorum InşAllah güzel olur sonuda

Hayırlısı neyse o olsun bn hep oyle dua ederım canım buarada proxeed faydalı oldu mu sızın sonuclarınıza
Aynen canım çok etkili bi ilaç o eşimin sıkıntısı ileri hareketiydi. ileri hareketi %1 iken % 8 e çıkardı. Toplam sper sayısını hatırlamıyorum ama onda da %40 artış oldu. Bence Tam anlamıyla artış icin o ilaç bi 6 ay kullanılmalı canım. Eşim 3 ay kullandı sonra üroloji doktorumuzu değiştirmedik o OSPSTRAVENT diye bi ilaç verdi preesed plusa nazaran daha pahalıydı. Bu ay tekrar plusa başlıycaz

Bakalım inş bizde de işe yarar ilave bursuru sey daha kullanıyr eşim bizimde hareket ve sayı sorunu var ama ben takvıyelerle artacagına ınanıyorum asla umutsuzluk yok ıcımde

Bakalım inş bizde de işe yarar ilave bursuru sey daha kullanıyr eşim bizimde hareket ve sayı sorunu var ama ben takvıyelerle artacagına ınanıyorum asla umutsuzluk yok ıcımde
Bide çoban çökerten otu var canım onu al eşin iki güne bir onu içsin. Ben eşime içirtiyorum. Erkeklerde doğal afrodizyakmiş bu bitki ve sayısını hareketini artırıyomuş

Bide çoban çökerten otu var canım onu al eşin iki güne bir onu içsin. Ben eşime içirtiyorum. Erkeklerde doğal afrodizyakmiş bu bitki ve sayısını hareketini artırıyomuş
Şuan bay bişey kullanıyor eşim duyduklarımın arasında çoban çökerten ve çaksır otu kaldı kullanmadıgımız hepsıne bırden cok yuklenmek ıstemedm ama bu ıkısıdr aklımda ılerleyen zamanda bunlarıda deneyeceğim aklımın köşesine yazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…