Gebeliğe Hazırlık sperm hareket yavaslılıgı için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ins canim kullanmadigimiz ilac kalmadi esim gecen yil ameliyat oldu degerler li hikmetin hep dustu sastik kaldim
Olucagi varsa İnan düşük değerlede olabiliyo çok şahit oldum yeterki rabbim ol desin hiçbi zaman umudunu kaybetme bende hic bi zaman olmicak zannediyodum ama çok şükür rabbim bana bu duyguyu nasip etti sende pes etme peşinden git ama herzaman olucagini İnan hic beklemediğin bi anda bebeğin sana gelecektir eminim

Bide çoban çökerten otu var canım onu al eşin iki güne bir onu içsin. Ben eşime içirtiyorum. Erkeklerde doğal afrodizyakmiş bu bitki ve sayısını hareketini artırıyomuş
aktardamı satılır yardımcı olurmusunuz birde çayınımı demliyorsunuz nasıl yapıyorsunuz

faydası oldumu sizlere, eşimde o testi daha yaptırmadık 10 gün sonra yaptırabilirim bu süreçte bilgi edinmek istiyorum belki test sonucu olması gerekenden farklı çıkabilir şimdi kullansak sorun olurmuki

faydası oldumu sizlere, eşimde o testi daha yaptırmadık 10 gün sonra yaptırabilirim bu süreçte bilgi edinmek istiyorum belki test sonucu olması gerekenden farklı çıkabilir şimdi kullansak sorun olurmuki
Biz proxeed plus evicap zinco çakşır otu çoban çökerten keçiboynuzu pekmezi kullandık değerlerimiz baya yükseldi

Yok canım daha gebelik olmadı ama söyle diyeyim toplam sperm sayımız 76 milyondan 146 milyona cıktı. Ileri hareketliligimiz Yüz de 1 iken yüzde 22 oldu
Biz ne yapacagimixi sasirdik canim esime ne yedirdiysem ne icirtiysem degelerlerimiz hep daha dustu bilmiyorum hakkimiz da hayirlisi

Bi de ne kadar süredir kullanıyosunuz
Canim esim 1 yil once ameliyat oldu.1 yil biyunca evicap 6 ay avicap zinco l arjinin klomen kullandik bu illavlari alti ay kullandik bir ay once test verdik dusuk cikinca doktor bize com vitex die bi ilac verdi ona basladik 1 aydir ilaveten zeytinyagli incir keci boynuzu kuru ve pekmezi caksir koku ne devam ediyoruz bakalim bu sefer ne olacak sonuclar

Kizlar yardimci olurmusunz ben 3 senelik evliyim ama cocugum yok eşimin spermi hareketli %2ama spermi 45milyon bu yüzden doktor asilama yapalim dedi sizce tutarmi yikandiktan sonra hareketi degisirmj bnim hiç sorunum yok

Kizlar yardimci olurmusunz ben 3 senelik evliyim ama cocugum yok eşimin spermi hareketli %2ama spermi 45milyon bu yüzden doktor asilama yapalim dedi sizce tutarmi yikandiktan sonra hareketi degisirmj bnim hiç sorunum yok
Canım sana umutlu haber vermek isterdim ama benimde eşim de toplam sperm 160 milyon ileri hareketlilik yüzde 1 aşılama yapıldı fakat tutmadı. Proxeed plus vitaminlerle destekliyoruz ileri hareketi 17 ye çıkardık 3 ay kullanıcaz ilaclarimizi ondan sonra tekrardan bi karar vericez

B
benim esimde hareket icin promen k kulaniyr 1 ay flan olucak ama benim hic bir sorunum yok doktor bi umut diyerek yapalim dedi size nasil uygulandi bna anlatrmsinz kzum yumurtanin bulunduğu yeremi bırakıyorlar spermleri acaba

B

benim esimde hareket icin promen k kulaniyr 1 ay flan olucak ama benim hic bir sorunum yok doktor bi umut diyerek yapalim dedi size nasil uygulandi bna anlatrmsinz kzum yumurtanin bulunduğu yeremi bırakıyorlar spermleri acaba
Ben de bi sıkıntı yok canım. Spermler yıkandıktan sonra doğum hanede rahmine spekulum diye bişey var onu yerleştirip genisletiyolar içini iki karışan daha uzun katadrel diye ince bi boru var onu yumurtalaliklara kadar iletip spermleri yumurtalıklara püskürtüyolar. Kendinizi kasmazsanız 2 dk sürücek bi olay. Hakkinizda hayırlısı olsun InşAllah güzel sonuçlar alırsınız. Hangi sehirdesiniz. Mikrocipli aşılama diye bişey de var spermlerin enn kalitelilerini ayırıp enjekte ediliyo onda. Sağlık imkanları gelişmiş bi yerde iseniz danışabilirsiniz doktorunuza

Teskrler canim benim

Canim benim esimde 42 milyon sperm hareket 10 morfoloji 2 cikiyor asilama tutarmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…