Gebeliğe Hazırlık sperm hareket yavaslılıgı için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde de ileri hız düşüktü. Çakşır kökü suyu, keçiboynuzu özü, E vitamini ve çinko kapsülleriyle %10 artırdık. Sayıyıda 6 milyon artırdık. 10 gün falan anca kullandı. Mucize gibi bu kadar kısa sürede. Şimdi 1 aydır kullanıyor baya yükselmiştir diye düşünüyoruz. Tavsiye ederim.

Canım benim eşim de keçiboynuzu özü yedi uzun süre daha sonra çakşır otu kaynatıp içti şimdi özel bir karışım ile ilaç kullanıyor bizim de kalitesinde düşüklük vardı o sebepten olmadı bebeğimiz hatta bir kaç ay önce çok üzüldük olmaz dedi doktor ama yediği karışımların etkisinden midir nedir 3 katı arttı şimdi nasibimizi bekliyoruz hayırlısysa görünce dayanamadm bazen aslında şifa aktarlarda canım ..

Benm esime dr normal dedi ama ekstra bi vitamin onerdi combi fertik diye baktim baya guclu bir vitamn , cinko, q enzim faln iceriyor bu ay kullanmaya basladi faydasi olur mu bilmiyorum...ilaci da 185 liraya aldik

arkadaşlar sperm hareket yavaslılıgı için ne yapılabilir ? bir vitamini bir ilacı vs var mı
benim esimdede hareket azligi vardi. proxeed plus. e viamini 500 mglık. zinco havuç suyu keciboynuzu kürü ve keci boynuzu suyu. saglikli beslenme ile cok sukir hamileyim. rabbim bu yolda yardimciniz olsun.

Benm esime dr normal dedi ama ekstra bi vitamin onerdi combi fertik diye baktim baya guclu bir vitamn , cinko, q enzim faln iceriyor bu ay kullanmaya basladi faydasi olur mu bilmiyorum...ilaci da 185 liraya aldik
Merhaba canım ben görünce yazayım dedim eşimde onu kullandı ama hiçbişey yaramadı hatta boşu boşuna kullanmış oldu .. eşim kullanmış biri olarak söylüyorum cnm verdiğimiz paraya yazık resmen ..

Önce kür mü onerirsiniz yoksa öz mü? Birde özu nerden aldiniz marka falan yazar misiniz camsir otunun da

Önce kür mü onerirsiniz yoksa öz mü? Birde özu nerden aldiniz marka falan yazar misiniz camsir otunun da

Canım şöyle diyim biz aktaran gittik bursada yaşıyorum ben hem doktor hemde bu aktardan anlıyor o yüzden karışımı o özel olarak hazırladı ama çakşır otu kökü var agaç kökü gibi zaten 5 tl bişey o alıp otu beraber kaynatıp 5 dkka kapıyor sun dinlendiriyor içiyor gece yatmadan önce keçiboynuzu özü yiyebilir ama onunda ibrahim saraçoğlunun olsa daha iyi olur biraz pahalı ama bizde herşeyi yapmaya çalıştık ..

Saracoglunun videosunu izledim ilk ay kür+dogal e vitamini kullanin diyodu. Sonraki ay ilave seyler soyluyodu. Bizde kürden başlayalim dedik bakalim zaman ne gosterecek. Tesekkur ederim yorumunuz icin

arkadaşlar sperm hareket yavaslılıgı için ne yapılabilir ? bir vitamini bir ilacı vs var mı
Canım benim eşim prosexd plus kullandı 2 ay. Bu süre zarfında çoban çökerten otu çakşır otu bunların çayını içti. Onun dışında eczaneden aldığımız vitaminlerle destekledi . Bunların sonucunda seviyemiz baya yükseldi ama devam ediyoruz doktorumuz yeni ilaç yazdı OSPSTRAVENT diye şimdi de bunu kullanıyoruz önümüzdeki ay artışına bakıcaz tekrar. He bi de 30 diş sarımsağı soyup hakiki zeytinyağında güneş görmeyen karanlık serin bi yerde 1 hafta bekleyip 1 hafta sonunda sabahları aç karna atılıcak. Sper sayı hareketlilik ve kalitesi için yapılan bir kür bunu da tavsiye ederim canım

İyi akşamlar kızlar . Bizde proxeed plus önerdi doktorumuz su an ikinci kutudayız yani birinci ayın içinde . Umarım faydası olur . Keçiboynuzu kürü de akşamları yatmadan içiriyorum . İnşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…