Gebeliğe Hazırlık sperm hareket yavaslılıgı için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişki.
Bu ay gelirse elimde kalan kutuları bedava Gönderecegım . Bat ayın 11 i içimden bir his ne bileyim o gün gelsin görürüz değil mi bu Arada yumurtlamaları da hiç kaçırmadık . Eşimde hareketlilik az çıktı sayı çok iyi proxeed umarım faydasını görürüz Allah ol derse olur . Siz de mi istiyorsunuz allah isteyen herkese versin tez zamanda inşallah

İstiyorum tabii ama önce baba adayı bulmam lazım

Proxeed plus gerçekten çok faydalı bi toz canım muhakkak faydası olmuştur

Bizdede vardı ayni problem proxeed plus caksir koku suyu ve keçiboynuzu yedirdim hergun düzenli olarak suan hamileyim çok şükür asilama ile hamile kaldım ama ilk teste göre ikinci testte baya düzelmişti bunlar sayesinde düzelmese belki şansım daha az olurdu ilk önce Allah sonra bunlar sayesinde çok şükür hamile kaldım

canım proxeed plus ne kadar acaba

aynen bizde de sayı 42 milyondu hareketlilik yavas

Kizlar bi yorumlayabilir misiniz siyah yazili olan ilk test sonucumuz, lacivert yazili olan 2.testimiz. İkisi arasinda 10 gun kadar var. Sayi degismemis saniyorum ama hareketsizlik noktasinda aşama kaydetmis miyiz

Eklentiler

• image.png
    123,5 KB · Görüntüleme: 177
  • image.png
    71,1 KB · Görüntüleme: 156
İnşallah inşallah arkadasım isteyen herkese nasip eylesin bizde görürüz inşallah faydasını çok merak ediyorum önce allahtan çok istiyorum rabbim o duyguyu bize de tatttır inşallah :)
Canım aslında herşey morale bakıyo vede bi çok sebebi var artıp azalması için biliyo musun. hafta içi aşılamam var doktor dedi ki ornek verdi yani aşılama için sperm veriliceginde eşin grip dahi olmamali sayısını hareketini etkiler. Ordan düşün yani meslekleri bulundukları ortam moral yüksekliği hepsi etkili gercekten

Ya ne diyim arkadaşlarım falan hamile hem çok seviniyorum hem de çok üzülüyorum benim niye olmuyor diye ne yapacağımı şaşırdım

Kizlar dun esimin spermiyoram sonuclarini koymustum buraya, sayi ve hiz sorunu vardi. Bugun doktor gorusmesi vardi varikosel cikmadi cok sukur. Ama kiminize umut olmasi acisindan yazmak istiyorum. Enfeksiyonlar spermleri asiri derecede etkiliyormus, kisirliga kadar goturuyormus. Benim esimde yakin zamanda agir enfeksiyon gecirmisti antibiyotik kullanmisti. Enfeksiyon etkisi 3 ay devam edermis saniyorum o yuzden doktor kesin konusmak icin erken demis. 3 ay sonra 2. Spermiyogrami verecegiz. Salgin var biliyorsunuz, hem eslerinizin etkilenmemesi icin onlem alin hem de sizin eslerinizde de yakin zamanda enfeksiyon olduysa bu yazdigimi dikkate alin derim.

6 aydir enfeksiyon gecirmemisti tabi bunu dusununce korunmasiz gecen 6 ay dusundurmuyor degil ama 1 ay once gecirmis olmasi onumuzdeki 2 ay icin niye olmuyora cevap olacak. Rabbim dert verip derman aratmasin, mubarek cuma gunu hurmetine evlat isteyen bizleri hayirla saglikla tez zamanda sevindirsin..

Canim sperm kendini 72 günde yeniliyo dediğin de haklısın bize de doktorumuz böyle bi açıklama yaptı ilaçlarını en az 3 aya yakın kullanmalısın ki net sonuç alabilelim demişti. Bide benim aklıma yatmayan 3 tane üroloji doktoruna gittik hepsi de sonuçlarında oran az ama normal yolla gebe kalınabilir dedi. Ama sonuçlarımizi kadın doğumcu gördü mü düşük değerlerin aşılama yapalım diyolar. Ağız birliği olmaması aklımı karıştırıyo

Urolog erkekse daha sagukkanli ve pozitif olabiliyor, kadindogumcu da kadinsa daha duygusal bakabiliyor.

İnanciniz nedir bilmiyorum ama şoyle bir gercek var, 200milyon sperm icin de 1 tanesi onemli, 500bin sperm icin de 1 tanesi onemli. Matematiksel olarak bu ihtimaller şans orani olarak adlandirilsada, kader noktasinda ikisi de eşit oran.

Birde biz devlette yaptirdigimiz icin doktor bekleyin, erken dedi. Siz ozelde yaptirdiysaniz potansiyel para kapisi oldugunuz gercegini de dusunun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…