Sözlümün Küfürü

Ağzı bozuk demek ki. Küfürleri “ölümlü dünya” filmindeki Serbest’in küfürleri gibi geldi bana. Sanki ağız alışkanlığı.
Yem yiyen kuşlara top atan çocuklara sinirlenmesini çok sevdim Direk çocuklara bişey demeyip sabredip kendi kendine söylenip küfretmiş.. İyi bir öfke kontrolü. Hatta fazlasıyla kontrollü.
Normal bir insanın böyle bir şeye tahammül edip sessiz kalması normal değil bence.
Potansiyel serserilerin, potansiyel p.ç ‘lerin masum canlara yaptıkları eziyete direk müdahale edilmesi taraftarıyım.
Zira anneleri umursamıyor, çocuğunun eğlendiğini sanıyor. Bir topla, bir taşla, bir tekmeyle bir serçenin, güvercinin, bir kedi yavrusunun canını alan çocuklar var.
İyi sabretmiş adam.

Sakat bir tipe benziyor. Söz nişan evlilik vs çok acele etmeyin bence. İçince sapıtıyorsa o da sıkıntı. Fazla hızlı gidiyorsunuz diye düşünüyorum

3 günde nişan kararlaştırmak 30 yaş davranışı değil , hekim yönetici davranışı da değil. 1.5 ayda karşıdaki insana sevgilim bile diyemem.
Tanımadan ciddi yollara girmemek lazım. Punduna getirip evlenmek istemesinin altında bi gariplik olduğu belli. Fazla heyecanlı, hızlı koşarsa seyrek düşer vs.

Karşınızdakini hiç tanımıyorsunuz ki sürpriz yumurta gibi. Heyecan azaldıkça neler çıkacak kim bilir. Ben stabil insan severim misal çok heyecanlı çok uç yaşamalar ilk gençlik işi, onların ömrü de üç gün beş ay bilemedin 1 sene.

Sana küfür eden ailene küfür eden adamla neden aynı eve girip uyudunuz? Sebep

Kaçarak uzaklaş vur tekmeyi. İlerde şiddete gideceği çok belli. Tatlı sözüne doktor olduğuna aldanma. Ne doktorlar var senelerce eşlerini döven.. evine falan da gitme. Sağı solu belli olmaz bunların

Bir ilişkide 3,4 ay zaten cicim ayı ondan sonra size alıştıkça gerçek huyları tavırları meydana çıkacaktır. 1,5 ay az bir süre küfür olan ilişkide malesef ki devamı geliyor ya adam akıllı konusuj ya da süreyi yayın zamanla daha da ortaya çıkar yapısı sogursunuz

1,5 ay da ne nişanı, ne sözlüsü, ne evlenmesi, ne küfrü, ne birlikte kalması. Adam ruh hastası seni de travmam var diye kafalamış. Ağzına iki tane çarpıp terk edip gitmen gerekirken birlikte kalmışsın. Bir bebek aldırıp travma yaşamışöyle mi? Korunsaydı doç. dr. herbokolog. Korunmasız bir ilişki yaşayıp bir kadının ruhunda yara açmış, Bir bebeğin günahına girmiş ama travması var. Vaaayyy bee.

O kadar kişi yorum yazıyor en azından ne oldu bir yazsanız olur yani. Akıl almak istediğinizde alıyorsunuz cevaplar gelince sessizleşip kaçıyorsunuz nedense.

İkinizde meslek sahibi insanlarsınız bunu belirtmişsiniz yani sözde aklı başındasınız. 1,5 ayda tanıştığın biriyle bu ne hızdır böyle? Bu kadar kısa sürede evlenmenize şaşırmıyorsunuz da küfür etmesine mi şaşırıyorsunuz? Bi flört etseydiniz ilişki yaşasaydınız en azından ya

1 buçuk ayda tanışıp evlilik kararı almanız kadar saçma herşey, bu ilişki size mutluluk getirmez...

O küfürlerin üstüne gidip adamın evinde kalmanız takdire şayan. Küfür çok çirkin bi şey ayrıca. Saygıdan yanayım.

Muhtemelen
Voaaaaaa doktoooor aaooaaaoooaaah
Diye agzınızın ailece suyu aktıgından ayrılmayacaksınız

Yani sağa sola basit küfür olsa acele karar verme derdim de, öfke kontrolü sorunu olabilir bu da tehlikeli yere gider.
Böyle bi durum hiç yaşanmasa bile 1,5 ay evlilik düşünmek için çok erken.

1.5 ayda evlenir evlenilmez bu kişiye ve duruma göre değişebilir.
Lakin sülalene gelmisine geçmişine sövenle evlenilmez diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…