Sözlümün gögüslerimden rahatsızlığı :((

merhaba kızlar konu başlığı bıraz garip oldu ama :) konuyu size şöyle özetliyim 22 yaşındayım ve hiç bir zaman küçük göğüslü bir insan olmadım :)) ben sütyen takmaya basladım 90 bedendi heheheh birden büyüdü sanki gerçekten hatırlamıorum öncesini suanda 95 beden takıyorum tamam büyük göğüslü olmak güzel hiç olmamasından daha iyi ama artık ben cok sıkıldım bunu takıntı halıne getırdım kısın hersey guzel ama yaz geldıgınde benı cok rahatsız edıyo . şimdi gelelım sözlümle ilgili o lan kısma son gunlerde benım cok kafama taktıgım bır konu .gögüslerim sütyen kullandıgımda benım dahı hosuma gıdıyor yanında soyundugum arkadaslarım falanda hep süper ya keske benımde öle olsa dıe ıc gceırıo heheh ama gel gelelım o sütyenı cıkardıgımda durum vahım cok sarkıklar göğüslerim cok biçimsiz nineler gibi bu yaz için bikini almaya alısverıse cıktım her gırdıgım kabındede ağladım hiç birimi göğüs şeklımı toparlmaz toparlayıcılı gıyorum evet kapatıo ama oldugundan dahada buyuk gosterıo ve sarkık en son kendıme sutyen seklınde olandan bır model buldum gıydım ve yuzum guldu 150 lira para bayıldım gayet güzel dik duruo evet yine çok büyük duruyo ama nababılırım sonucta yaratılısım bu yani neyse giydim bikinilerimi denize gittik sözlümün tpkisi beni çok kırdı bune ya hiç giymeseydin çok büyük duruyolar falan ikide bir bakıp benı rahatsız edıo kendımı sankı o baktıkca cıplak gıbı hıssedıyorum elıyle ısaret edıo kapat falan dıye sonucta bızım ılıskımız 7 senelık bır ılıskı sen benım buyuk göğüslü oldugumu bılıosun senınle ılk defa denızede gıtmedık bu sene nolduysa benı cıldırttı dunde telefonda aramıs bana dıokı o bıkınıler bole olmaz çok kötü duruo gıymıcen onları bilmem ne başladım ağlamaya sınırımden KISACASI YARDIM EDIN CANLARIM NASIL KÜÇÜLTÜCEM ŞUNLARIIIIIII HAREKET , UYGULAMA FALAN BİRŞEYLER ANLATIN :KK43:

merhaba sözlünün verdiği tepki tamamen kıskanclık sıkma canını guzel gorunduklerını bılıyor ve baskalarınında bakcagını dusundugu ıcın kıskanclıgından böle tepkiler vermiş. sıcak suda sabunlu masaj yapıp dustan cıkmadan once de soguk su tutarsan en fazla 1 dakıka kadr sıkılastıgını ve dıklestıgını hıssedıceksın.

yanlış bir bakış açısı olmuş bence :) 7 yıl hiç bir zorunluluk çoluk çocuk mahkemeler imzalar olmadan beraber olmak çok daha zor ve takdir edilecek birşeydir çünkü bu iki insanı birlkte tutan aşktan başka herhangi hiç bir zorunluluk olamaz. bizimde durumumuz hemen hemen aynı, 8 bçk yıl oldu ama daha 22 yaşındayım bende. seneye evleniyoruz inşallah... ayrıca önceden her şeyi yaşamışlar sıkılırlar ne demek... e o zaman 5 yıl sonra kocanızdan mı sıkılacaksınız? evlilik süresince de yaşanacak çok daha farklı ve güzel şeyler var. büyük göğüs konusu hakkında bilgim yok maalesef ama bir tanıdığımız küçltme ve dikleştirme ameliyatı oldu çok memnun.(çocuk doğurduktan sonra düşünebilirsin)

Yazdıklarınıza katılıyorum kimse keyiften 7 sene beklemez yani genelde 20 yaş altında tanışan çiftler hayatlarıın düzene girmesini bekliyor okul bitmesi, askerlik ve sonra tabiki de iş için. Öyle herkes 25 yaşında işi gücü yerinfe askerliği yapmış ayda 4-5 bin kazanan birini bulup 1 yıl içinde evlenemiyor yani kalvye başında atıp tutumak kolay tabi. Konuyla ilgili olarak annemin göğüsleri de sizin gibi o da KOM'un toparlayıcı ve küçük gösterici sütyenlerinden kullanıyor gayet güzel topluyor ama çok rahatsız oluyorsanız ki bu sizde yaş ilerledikçe de bel ve sırt ağrıları da yapabilir Allah korusun küçükltme ve toparlama ameliyeti olabilirsiniz.

benim fikrim şu bence sözlün göğüslerini çok beğeniyor ve kıskanıyor başkalarının bakmasını görmesini istemiyor yoksa herkes sevgilisinin eşinin göğüslerinin büyük olmasını ister benimde küçük malesef istersen yarısını bana verebilirsin :p:))

kızlar valla benim göğüslerimde büyük herkes bayılıyor ama bende açıkçası biraz rahatsızım mesela bu sene tatile giderken zar zor mayo buldum eşim diğerlerine kızıyor diye straplez mayo aldım 150 lira verip :KK43: ama sütyende minimizer olanlar var evet itiraf etmeliyim sütyensiz biraz sarkıklar ama bütün büyük göğüslerde bu olur zaten yer çekimi diye bişey var yani dimi :KK66:

X