~söz resimlerim~

canım benim ALLAH ım mesut bahtiyar etsin inşallah ne kadarda çok hoş çıkmışsınız ALLAH ım mutluluğunuza gölge düşürmesin sizleri kem gözlerden korusun inşallah
Şeniz

mutluluklarr neslicimmmmmmmmm
darısı başımaaaaaaaaaaaaaa

omur boyu mutluluklar diliyorum benden sana yanlis anlamazsan arkadas tavsiyesi Rabbin izniyle dugun fotograflarinizda biraz daha gulumse guzelligin daha da ortaya cikacaktir hayirli olsun simdiden...

canım çok yakışmışsınız maşallahh..
allah nazarlardan saklasın ve düğün fotolarınızıda görmeyi nasip etsin bizlere....

canım maaşallah Rabbim tamamına erdirsin inşallah:asigim:
bir ömür boyu mutluluklar:Saruboceq:

oyyyyyy canım ne kadar güzel cıkmısınız öylee ne pozlar vermişiniz begendim :jeyyar:
Allah tamamına erdirsin inş hayırlı ugurlu olsun bir ömür mutlu ol canımsın Şeniz
hep böyle yüzünüz gülsün inş

omur boyu mutluluklar diliyorum benden sana yanlis anlamazsan arkadas tavsiyesi Rabbin izniyle dugun fotograflarinizda biraz daha gulumse guzelligin daha da ortaya cikacaktir hayirli olsun simdiden...

yanlış anlarmıyım haklısın ama resim çekinmekten nefret ediyorum geriliyom ondan ama bende fark ettim gülümsemeye çalışacamma.s

hepinizin güzel dilekleri için çook tşk ederim rabbim isteyen herkese nasip eder inşş

çok güzel çıkmışsınız ALLAH mutluluğunuzu daim etsin.
bu arada ilk sayfada sivaslılar toplanmış bende sivaslıyım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…