Sosyal Hayatımı Etkileyen Bacak Sorunum (fotoğraflı)

bacaklarının birde videosunu alabilirsek daha iyi yorum yapabiliriz

her düz olan şey güzel değildir demek istedim tam asimetriye sahip ama hiç çekici olmayan insanlar var
belki bunda hemfikirizdir

Tam asimetri ne kız, tam simetri demek istemiş olmayasın? Ha bu arada az daha gayret edersen konuyu dağıtmaktan banlanacağız haberin olsun.

Konu sahibi arkadaşım, dağıttığımız için kusura bakma lütfen.

yaa yüzüme vurma simetrik diyecektim

tamam gaçıyommmm konu sahibi kızmaz bence onun bacakları hoş

Herkesin güzel bacak anlayışı farklıdır bence, mesela ben Serenay Sarıkayanın bacaklarından nefret ediyorum ama arkadaşım bayılıyor,, aaa deli misin sen inanılmaz düzgün bacakları var diyor

bacak ikizi gibiyiz hatta benim alt bacaklarım kaslı bir de. ama kendimizi diğer insanlarla karşılaştırarak yasarsak hep mutsuz oluruz. reklamda sürekli burnunu inceleyen adam var di karisi baktikca buyuyordiyordu. senin ki de ohesap kafsys taktikca cirkinlesiyor. bu arada sende tayt ve dar kot güzel durur. etekde de bazı modeller olabilir.

Herkesin güzel bacak anlayışı farklıdır bence, mesela ben Serenay Sarıkayanın bacaklarından nefret ediyorum ama arkadaşım bayılıyor,, aaa deli misin sen inanılmaz düzgün bacakları var diyor
kesinlikle katılıyorum düz olması güzel olması anlamına gelmez !

Belki ben de burada birisi bu tip bir konu açsa, ilk düşüneceğim "beterin beteri var şükret" demek olurdu haklısınız. Halbuki o kadar çok kadın (hatta çoğu hayranlık duyulan kadınlar) bir şeyleri takıyordur kafasına, sorsanız belki Megan Fox'unda vardır problemi, ki varmış belli bir dizi operasyon geçirmiş. :) Kadınsal bir durum işte, elimde değil keşke olsa. Keşke her mini etekli, taytlı hatun görünce bunu dert etmesem kendime. Benden kötüsünü her gördüğümde de üzülüyorum böyle düşündüğüm için.Pişman oluyorum bu kez, sonra kadın tarafım çıkıyor yine ortaya. Seni soa borusu bacaklı diyor. : )
Bi arkadaşım bana soba borusu bacaklı derdi de. : )

Valla onun bacaklarını bana verseler buradan İstanbula yürürüm. (yaklaşık 300 km:))

tabii ki takabilirsin
olabilir
ama fazla abartıyorsun yani çaresiz hissetmeler, utanmalar vs
bunlara gerek var mı?

bizde geçen defne samyelinin kızının bacaklarının ne kadar değişik göründüğünden bahsediyorduk sizin bacaklarınız ondan daha güzel açıkcası onların takdığını düşünmüyorum ve defilelerde salınıyor düşünün yani önemli olan kendinize güvenmeniz herkesin bacak yapısı farklı herkese yakışanda farklı bence istediğiniz gibi giyinin kendinize boş yere takıntılar yapmayın derim etekte gayet yakışmış ilk sayfada bir sorun göremiyorum

Teşekkür ederim artık bu yorumdan sonra da gerçekten kendimde tuhaflık olduğunu düşünmeye başladım. :)

Teşekkür ederim artık bu yorumdan sonra da gerçekten kendimde tuhaflık olduğunu düşünmeye başladım. :)
olabilir ya insan kendisini pek beğenmiyor bende bacaklarımı beğenmiyordum çok kalınlar diye dar pantolon falan bile giyemzdim sonra baktım arkadaşlarımda kimse mükemmel değil ne bacaklara ne kıyafetler giyiyorlar taytlar etekler kendimle barışık olmaya karar verdim artık nedense bacaklarımı beğeniyorum hatta biraz kalın olmasınıda seviyorum sonuçta bacak benim yani insan kendine güvenince çok daha pozitif bir elektrik veriyor çevreye kendine güven yeter

Cok ama cooook abarttın çikolatasını kabarttın. Arkadasim gayet iyi bacakların.

Bende alt bacagimin kalin olmasindan nefret ederim. Diz ustu cizme ve ispanyol paca pantolan ise kurtulusumdur. Ayni zamanda yuksek topuk ile bacaklarinizin cok guzgozukuyorcegine inaniyorum. Vebacaklarınniz igrenc felen degil. Sakin bole dusunup strese sokmayin kendinizi

Cok ama cooook abarttın çikolatasını kabarttın. Arkadasim gayet iyi bacakların.

Valla çok teşekkür ederim kızlar iyi ki varsınız. :)
Yüksek topuk giyince, alt bacağım dış yanlardan fışkırıyor işte o gerçekten çok kötü görünüyor. Diz üstü çizmelerin modası geçmesin diye dua ettim ama bitti gitti : )

Aman bosverin kim takar modayi onemli olan, fizigi taniyip kendine yakisani giymek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…