Sosyal Hayatımı Etkileyen Bacak Sorunum (fotoğraflı)

princoleg

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2015
39
10
37
ah kızlar biliyorum daha kötüsünü düşünüp şükretmeli ama yapamıyorum işte...
Bacaklarımın garip görüntüsü bana sadece tayt, etek, çizme giydirmese iyi, her sene bu dönemlerde depresyona giriyorum. Her kadının bacağına incelemekten kendimi alamıyorum. Dar paça pantolonlar kalın baldırlarımı sımsıkı sarıyor, sarmasın diye büyük beden giysem, üst bacak bölgeme bol oluyor, kendime pantolon bulamıyorum.Pek çok erkeğin bile bacağı benden güzel.
Kendimi bu konuda çekici hissetmediğim için bu evliliğime de yansıyor. Konuyu dayanamayıp eşime açtım, onun da dert ediyor olduğundan gayet emin olarak... Ama o estetiğe karşı olduğunu söyledi. Baaklarımın çirkinliğinden çok emin olmama rağmen, ben mi abartıyorum dedim...
Sizden ricam fikirlerini ve varsa estetik deneyimlenizi de paylaşmanız... Bakıyorum bakıyorum bu bacaklar nasıl düzelir bilmiyorum, bugün bir doktora mail attım. 7000 TL'den başlıyor işlemler. Diz üstümde biriken yağlar dizlerimi örttü, üst kısım parantez, baldırlarım çok kalın ve alt bacağım yanlara doğru çıkık... Bacaklarım dizime doğrı inceleceğine kalınlaşıyor git gide.
Kendimi çok çaresiz hissediyorum, elbise giymek zorunda kalınca yerin dibine giriyorum...
Allah aşkına bu fizikle tayt, etek giyilir mi?

Eklentiler

• Parmak Ucunda.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 5.966
  • fotograf (1).JPG
    129,6 KB · Görüntüleme: 3.519
Diz kapaklarında katlanma dolayısıyla hep bir sarkıklık olur. Genelde böyledir. Buna çok takılmamak lazım. Ciddi söylüyorum, ben fotoğraflarda bir problem göremedim. Bu bacaklara taktığınıza göre, diğer yerleriniz çok kusursuz olmalı.

benimde bacaklarım boyle ınce olsa dıyenlerdenim üst kısım birbirine yapışık ikiz gibi kalında alt parantez
Senden kotu olanlarda var

yazdım sildim.

Rabbim başka dert vermesin bir söz vardır Derdimi Dinledim,Derdimden İğrendim...Onun Derdini Gördüm,Derdime İmrendim... imrenilesi bir derdiniz var.

yok ya abartili degl sendeeee. bnde anladm ki duba gbi bacaklar ckacak karsma. bak guzelm cok rhatsSan plates yap o ise yarar muhtemelen.

Bacaklarin benimkilere benziyor ustelik benimkiler kasli, sagdan soldan kas fiskiriyor. Diz kapagimin ustunden kasik bolgeme kadar firlamis bir kas var, baldirlar keza oyle. Ama ben hic umursamadan tayt da giyiyorum sort da etek de, begenmeyen kucuk ogluna almasin

Hiçte değil
ne güzel bacakların war niye taktın bukadar kafana eşin beğeniyorsa gerisini boşwer sen biraz takıntı haline getirmişsin sanırım ama bence abarttıgın gibi bi durum yok

sizi konuyu okuyunca kendi bacaklarımı bu kadar incelemediğimi farkettim. aklıma bile gelmez yani. boşverin. boyunuz kaç acaba? uzun gibi geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…