Sosyal Hayatımı Etkileyen Bacak Sorunum (fotoğraflı)

Boyle bacaklar icin ceneyi yormaya degmez dee:

1_en mukemmel vucutlu kadini secilen naomi campell in bacaklarina baksaniza bir. Keza Avrupali mankelere

2_Allah in yarattigina kotu mu diyorsunuz siz.

3_7000 lira harcamayi goze alacaginiza en kotu evde bacak egzersizlerini profesyonel caba ile yapsanizda nelerin degistigine sok olsaniz.

4_giyinmeyi bilmiyorsunuz anlasilan. Topuklu ayakkabilarin bir cok cesidi var. Stiletto almayiverin. Babet giyince hic bir bacak guzel olmuyor.

5_zaten hepimiz kusursusuz bir sen degilsin.

6_bacaklarinizda hic bir kemik sekil bozuklugu yok. Siz takinti yapmak icin o masumlari secmissiniz.

hiç birşey yokbacaklarınızda topuklu giyince azıcık çıkmış yanlarınız olur o kadar
şükredin bence ameliyat falan risk bence Allah korusun ya daha kötü olursa

Merhaba bende aynı dertten müzdarip olanlardanım . Boyum kilom gayet orantılı fakat bacak konusunda şansız olduğumu düşünüyorum bacaklarımız birbirine çok beziyor. Bende tayt ve mini etek giyemioum ve pantalon seçimlerimde ise asla dar paça giymiyorum hep yyüksek bel pileli ve alt bacak kısmı boru paça pantalonlar tercih ediyorum. fakat yazın gelmesiyle bu konuda baya kararlıyım ve bugün baya araştırdıktan sonra AHMET KARACALAR dan randevu aldım . Benim eşimde çok karşı fakat önce gizli bir muayene olucam daha sonra doktorla görüşme sonucunda kendim ikna olursam bir şekilde eşimi de ikna edicem sende düşünürsen bilgilendirebilirim konuyla ilgili

Bence gayet normal duruyor,daha ince olması için tempolu bir şekilde yürüyün,düzelir gider.

Kilolu olmayabilirsiniz ama biraz zayiflamanizi tavsiye ediyorum . Cevremde gordugum kadariyla vucudu cok kotu sekilde olup buyuk bi zayiflama yaşayanlarda bi anda inanılmaz bi degisim oluyo . Kemiklerde problem olmadigi icin bu tamamen yag ve kAs dokunuzun duzensiz gelisiminden kaynakli. Saglam bi zayiflama gerceklestirirseniz kotu olmayan şu halini goremezsiniz . Olmasi gerektigi gbi kemigin ustune sarilmis bir et tabakasi oluverir :) . Zayiflayin ama 45 fln olun yani . Iyi gunler .

Bence bir sık
İny

Bence çok dert ediyorsun abla

ben hiçbir sıkıntı göremedim. yapı gereği bacak ve kalçam vücuduma göre daha kalındır, senden kalın buarada. ama etek de şort da giyerim. gayet güzel bacaklarınız var yapmayın Allah aşkına. siz kendinizi sevin bak nasıl daha da güzelleşiyor bacaklarınız. ve açın eli ayağı olmayan insanlara bakın neten falan böylece şükredersiniz.. sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…