sorun nedir?

Elti arayan biri vardı o konuya bakabilirsiniz

Konu sanki bdv konusu gibi. Aşk hikayesi biraz olmamış.

şu kadarcık şeyden sorunun nerede olduğunu tespit etmemiz çok mümkün görünmüyor. İlgi çekmeyen ya da erkekleri iten bişiler vardır muhakkak.

Konu sanki bdv konusu gibi. Aşk hikayesi biraz olmamış.
BDV yerine ilişkiler duygular hayatın içinden kısmı daha uygun çünkü konunun içine belki biraz kişisel gelişim, biraz kendini keşfetme vs girecek konunun başka boyuta evrilme ihtimali de var, sonra gelsin raporlar:) konu sahibesi dahil kimsenin geyikten konu dışından gitmesini istemeyiz

Tanıyıp tanışabileceğiniz bir ortamın olması gerekir öncelikle, şu durumda biraz zor. Onun dışında kendini suçlama çünkü bahsettiğin üzere disiplinli başarılı yani ulaşılması zor bir bayansın, zamanla bu durumun değişeceğine inanıyorum.

üniversitede bende dikkat çekmeyen biriydim. Özel üniversitede okudum. Okulun popülerleri ya çok zenginler ya da yakışıklı/güzeller oluyordu.
Ben üniversitede evliydim. Eşim çekingen bir çocuktu. Benim neşeli hallerimi sevdi. Gerçi 15 sene sonra boşandık.
Erkekler neye dikkat ediyor dersen.
1- dış görünüş. Hiç kimse dışını beğenmediği birinin içini öğrenmeye çalışmaz.
2- özgüvenli olması. Kendi ayaklarının üstünde durması. İşi olması. Yine aynı şekilde erkekler kendilerini piyango, kredi kartı gibi gören kızları ciddiye almıyor.
onun dışında yapacak çok bir şeyin yok. Elektrik meselesi. Bana da bekarken mesela Kadir inanır gibi bir adam ayarladılar. Yanında 10 dakikada sıkıldım. İlgi meselesi.
2. Eşim gece hayatında müdürlük yapan bir adam. O bana ilginç, renkli gelmişti.
Hakkında hayırlısı olsun. Sen kendi iç dünyanı zenginleştir. Elbet bir yerde seninde kısmetin vardır.

Elti arayan biri vardı o konuya bakabilirsiniz
Allah iyiliğinizi versin. Gözümden yaş geldi

Benim üniversitede dünyalar güzeli bir arkadaşım vardı renkli gözlü ipek gibi saçları olan bembeyaz fiziği çok iyi bir kız. hiç teklif gelmezdi ben de ortalama bir kızım. Her zaman teklif edenim oldu öyle benimle çıkar mısın hayır bye tarzında da değil. Senin için ölüyorum bitiyorum öl de öleyim tarzında üniversiteden 5 yıl önce mezun olduk ona hâlâ teklif eden pek yok ben üniversitede Cook yakışıklı kızların dönüp bir daha baktığı biriyle evlendim çocuğum var ve o hâlâ bekar. Belki dışardan soğuk duruyorsundur belki erkeklerde bu çok güzel kesin sevgilisi vardır algısı yaratıyorsundur belki erkekleri korkutuyosundur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…