Sorun bende mi?

Aman takmayın sizle bi dertleri varsa direkt söylesinler. Söylemiyorlarsa da onlar arayana kadar siz aramayın. Onlar size iki günde dönüyorsa siz de iki günde dönün. Hiç dert edip kurcalayıp da iyice burunlarını kaldırmayın

Evet arkadaşlığın raf ömrü çoktan bitmiş artık kullanılmaz atın çöpe gitsin .yenmez artık miğde bozar, baş ağrıtır.

Şimdi biz üç yakın arkadaşız ama geçen hafta üçümüzü de biri arasa üçümüz de açamazdık ki birbirimizle de bu hafta mesajla haberleştik benim kayınpederim ameliyat oldu ben köydeydim orası yoğundu geldim hamileliğimde sorun çıktı hastaneden çıkamıyorum diğeri de hem annesi hem babası hastanelerde diğerinin de babaannesine bakılıyor ve kalabalık bir ortamda şu an yani imkansız değil üçü de meşgul olabilir tatilde olabilir memlekette olabilir yani o an bizi okuldan 4. Bir öğretmen arkadaşımız arasa üçümüz de açamazdık

Geçmiş olsunnn. İşte 4, öğretmen arkadaş arasa ve hiçbi zaman donmezseniz bence biraz ayıp etmiş olursunuz o da benim gibi acaba bende mi sorun var allah allav diyebilir veya bu üstte yazanların dediği gibiyse artık onunla görüşmek istemediğiniz anlamına gelir ve hatta 4. Öğretmen arkadaş dostum nasilsjn hamilesin açmayınca başına bir şey geldi sandım yazarsa yuzsuz ve ısrarcı olurmus :)

Yazsa muhtemelen müsait değiliz dönücez yazıp dönerdik ki ben birine öyle yazdım bu hafta dönüp durumu anlattım normal geliyor bana ısrarcı gelmiyorsunuz bu sürekli hal alırsa sorun

Amaaan seni takmayanı sen de takma e

Belki aramak yerine mesaj atsanız? Artık iletişim şekillerimiz de değişiyor. Arkadaşlarımla randevulaşıp telefonlaşıyoruz uzun görüşmek istediğimizde Çok sık görüşmediğim biri pat diye ararsa darlanıyorum ben de biraz :) bir arkadaşım var saatlerce konuşur ve dert yanar. Asla aramak ve aranmak istemiyorum.

Eski iş yerinden tanıdığım biri var oradan ayrıldıktan sonra bir daha yüzyüze görüşmedik. Arada bir arar sorar ama ben artık konuşmak istemiyorum. Hiçbir problemim yok ikimizde iyi niyetli insanlarız. Kimsenin derdini dinlemek istemiyorum. Arayıp sormuyorum da. Önceden de sık görüştüğüm bir arkadaşım değildi. Kalp kırmadan nasıl kurtulabilirim?

Ben sizi haklı buldum ya bir ısrar da göremedim buradan da anlayacağımız üzere insanların vefalı insanlara tahammülü yok,Yani aslında şu an devir öyle herkes yalnız ve mutsuz hiç kimse söylenildiği kadar meşgul de değil

büyük bir dert değil gibi ama çok kafaya takıyorsanız bir konu açıp fikir alabilirsiniz. zor konular birkaç aramasına dönmeseniz aramaz heralde ama üzülebilir tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…