Sorumsuz eş

Kapıcı mevzusunda bişey diyemicem durum çok net .ancak ihraç edilmiş esinize böyle davranmanız hiç hoş değil eşinizin en çok desteğe ihtiyacı olan dönemde ona bu tip sözler sarf etmeniz. Adamın zamanında işi vardı gücü vardı insanlar arasında bi saygınlığı vardır şimdi o insanların ona bakma şekli bile değişti ve bu durum onu yaralıyo . Ben evliliğinde hiç bir şeyi eşimden hhzurumuzdan daha üst bi noktaya tasimiyorum . Apartmandaki herkes durumdan sikayetciymis zaten bu durumu bir tek eşiniz değiştiremez eve size yapılan bir terbiyesizlik var ama eşinizin içinde bulunduğu durum sizinkinden daha zor

Evet haklısınız bende 3 yıldır o psikolojiksavasi veriyorum .ama işte tek hissettim .sadece yöneticiyi arasa olaya müdahale edin yapılan çok ayıp dese arkamda birileri olduğunu bilirler diye düşünmüştüm.zaten işi olduğu halde zamanında karakoldan arayıp gel benim yanımda ol diye bebekle çağırmış insan .yani bizimki biraz pasif hep ben onu destekliyorum ama bazen bende istiyorum .msjlarinizi dikkate alicam buraya yazınca biraz rahatladım zaten tesekkurler

once yoneticiyi degsitirin. secim olmuyor mu. once adama diyin ilgilenmeyecekseniz yoneyici degissin secim olsun diye. istemezse imza toplayın.

Size hak veriyorum. Illa kavga etmek geçiyor aklindan bir sorun olunca. Oysaki dediginiz gibi bir telefona bakar sahiplenis. Sonuna kadar destekliyorum sizi aynisi bendede var yasamayan bilmez

evet bu konuda ben de anlayabiliyorum. genel anlamda ilgisiz ve umarsizsa bir sure sonra sabir tasiyor. gereksiz seylerde de ilgisizligi goze batar oluyor.

Selam Benim de eşim ihraç oldu ve hayat gerçekten çok zor. Bende eşime kızıyorum iş ara diyorum kıpırdamıyor bile. Ben dwşi gibi çalışıyorum yine yetmiyor ay ortası tabiri caizse aç kalıyoruz . Ama psikolojisi bozuk diye bir şey dememek için susuyorum . İhraç olan birine hayat cidden Zor . Ama bizim içinde Zor bizim uğradığımız haksızlığa göz yumanlar için de umarım kolay olmaz . Allahım yardımcınız olsun dualarım sizinle .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…