Sorumsuz eş

Bu arada sinirinizi neden eşinizden çıkardınız

Adam ne yapsın iş yok güç yok

Zaten ihraç yaşam zor

Bir de uzaktan uzağa bana sahip çıkmıyor diye tavır yapma

Sadece çöp alınıyor .sitede bahçe bakımı bahçeden çöp toplama ve yok ..site girişindeki güvenlik kulübesinde saat 2 de uyanıp kahvaltisini yapıp oturuyor (güvenlik değil bu arada ) dizi izliyor .bahçede sadece kendi çocuklarının attığı atıkları toplasa zaten başka zarar veren yok.sitede en az 20 çocuk vardır hepsi eve hapis etmiş durumda kimse aşağı oynamaya yollayamiyor.boşa konuşmuyorum

İşte suç ailede. Gerekirse sosyal hizmetleri arayın.
Ben hiçbir zaman ekmeğinden de etmek istemediğim için görevli ve eşine konuştum çocuklar için onu yapın bunu yapın .yönetici yaz tatilinde hepsini yada en az ikisini köyüne göndermesini söyledim cekemeyiz artık dediğinde .olurmu öyle şey bu sorunu çözmek aileyi uyarmaliyiz çocukların ne suçu var dedimde.ama bizde çekemiyorum .biz ekmeğimiz den olduk 1 senedir çekiyorum bu son oldu

O zaman toplanın inin aşağıya

20 çocuk 15 kadın

Her türlü olumsuz hareketi eleştirin çocukları uyarın vs vs

Bizim sitede de olağan davranmayan çocuklar vardı taş atan küfür eden sen kimsin de bana karışıyorsun diyen

En son kadınlar erkekler kavga ettiler bayağı

Çocuklar da akıllanmış pek bir uslular bu sıralar

Siz inin ve karışın çocuklara bezdirin

Oyun alanını siz kullanın

Kolay gelsin

Tüm bina şikayetçi iseni bir yönetim toplantısı isteyin. İçinizden birisi aday olsun ve onu yönetici seçin. Sonrada kapıcıyı kovun.. Tabi eşiniz olmayınca bunları sizin yapmanız zor...

Adam doğru söylemiş. Siz gerekeni yapmışsınız zaten, sahiplenilmeye ihtiyacı olan biri gibi de değilsiniz işinizi görüyorsunuz. Neden bir de o karışsın ki meseleye?

Erkekle erkeğin tartışması kadın erkek tartışmasına da benzemiyor. Cahil insan, size bir şey yapmaz belki ama eşinize saldırabilir kavga edebilirler ne gerek var.

Kapıcı konusunda da haklısınız. Apartman yönetimi toplantısı olmuyor mu? Toplanıp gündeme alın bu konuyu çıkarılsın işten.

Benim eşimde sizin gibi herşeyi halledecegimden o kadar emin ki :) geçen bir konuda da yazdım oğlumla dolaşıyorum iş yerinin yakınından geçerken uğradım bi.abi kızım canlı bomba ihbarı var ne dolasiosun diyo bizimki de " abi o canlı bombayı da parçalar diye gülüyor yani :))
Erkek dedikodusu ayrı bir iğrençlik zaten .Bu arada tam anlamadım ama siz kiraciysaniz eğer eşinizin olduğu yere gitme imkniniz yok mu birlikte yaşarsınız hem çocuklarınız yaşı uygunsa belki sizde çalışırsınız .
Bir arkadassimiz ihraç olmstu pat diye adamı taniyamadik hayattan koptu resmen .Dava açarak suçsuzluğu kanıtlandı geri döndü ama hala ruh gibi geçiyor zor bir durum .Çok ustune gitmeyin adam ev geçindirmeye calsoiyor yöneticiye polise gidip tacize ugruyorum diye şikayet edeceğim deyin .Taciz illaki cinsel anlamda olmuyor bunlar ailecek taciz ediyorlar herkesi

Esinizle aranizdaki iliskiyi bilmiyorum ama mesleginden olmus, 3 kurus icin gurbete gitmis bi adami arayip kapiciyla probleminizi bu uslupla anlatmaniz burdan pek hos gorunmuyor. “Sahipsizlik” kismi zaten oldukca garip. Kadinin basinda illa erkek mi olmasi lazim, apartman sakiniyle problemini kocasi mi cozmesi lazim? Tamam cozemediginiz bir sorun varsa esinizden yardim alacaksiniz tabi ama uslup boyle saygisizca olursa adamin aramamasi sormamasi gayet normal. Madem herkes sikayetci toplanin tum sakinler attirin kapiciyi.

Arsız insanla başa çıkmak çok çok zor maalesef. Söyleseniz anlamaz, kavga etseniz anlamaz, güzellikle konuşsanız yüz bulur yinr anlamaz. Bence sorununuzu bina halkı olarak kapıcıyla halledin toplanıp. Eşinizin bir suçunu göremedim bu durumda, adam ekmeğinin derdine düşmüş.

Aynen sizinki gibi söyler :) Evet bugüne kadar taşınma nakliyat ev kiralama çocukların okul alisveris herşeyi ben üstlenmiş durumdayım bazen yoruldugumu hissediyorum.evi yeni aldık kendimizin.esimin çalıştığı yer devamlı bir iş değil şimdilik günü kurtarmaya çalışıyor ve turistik çok pahalı biryer.oyle söyledim sen beni ve buradaki huzurumu taciz ediyosun seni mahkemeye veririm dedim .

Evet haklısınız ben çok zor durumda hissettim yanımda kimse olmayınca eşime patladim. Oda ben saydirdikca tamam say napalim bende boşalt sinirini dedi .daha çok sinirlendim evet haftaici toplantı talep ettim zaten herkes kovulması kararında ben öyle birşey istemiyordum devamlı konuşmalar yapıyordum ama artık vicdanım rahat değilsin gitsin dicem .tesekkurler

Teşekkür ederim .evet değilim ama insan kendini kötü hissediyor.toplanti istedik zaten yoneticide rahatsız ben konuşarak halledebilirz diye düşündüm devamlı çocukları şikayet ettik aileye sahip çıkın dedik ama artık bende bunaldım.

Ya eşim beni burda tek bırakmış bütün yük bendeymis gibi hissediyorum.tabi öyle değil oda para kazanmaya çalışıyor .ama biraz ilgilense bu beni değerli hissettirmezmi
Eşinizin günahı ne ki ,bu olup bitende payı ne?
Evde otursa daha mı iyiydi. Size güveniyor demekki,altından kalkabileceğinizi düşünüyor.
Fazla yüklenmişsiniz bence,adam ekmeğinin peşinde.

O zaman tabiki çıksınlar yani tamam kimsenin ekmeğiyle oynqnmasin ama önce o kişi bunun kıymetini bilecek her dk saldırıya uğrar gibi ...
Esinize çok yuklenmeyin adam yinede birşeyler yapmaya çalışıyor kim ister ailesinden ayrı yaşamayı ..Ki poposunu devirip karısının parasını keyfi olarak yiyen bir çok erkek musveddesi varken ..

Yorulmakta haklsiiniz inşallah geçer bu zor günler rabbim size güç kuvvet versin

Bende evliyim ama esimin benim icin gidip boyle bir konuda baskalariyla benim adima konusmasini istemem.
Boyle insanlarla bende muhattap olmam esimin olmasini da istemem. Siz zaten gerekeni yapmissiniz esinizi niye karistiriyorsunuz?
Ihrac olmus ekmek parası derdine dusmus onun psikolojisi ne durumdadir?

Zaten biz aşağı inmeye başladık onlarcocuklari geri çekmeye çalıştı basedemiyorlar çocuklar çok farklı.
Anne babada eski kafalı oğlan çocuğu küfür ettikçe sevinen tipler
Kadın pazar market bilmez ..temizlik ev IŞİD'e bilmiyor çocuklar pislik içinde dışarda oda dandik bir telefonu var ordan internette gezme istiyor.
Hergun kampımıza gelip face aç Instagram aç eşimi engelle beni görürse öldürür diye actirmis millete.
Bana geldiğinde git yarın birgün bı halt yersin başımı belaya sokamam eşinden habersizce yapma dedim
Eşi ev int şifresi vermiyor
Ondan bundan istemiş başkalarından giriyor .devamlida dayak yiyor.kocasina söylediğimiz de evinize almayın yuzvermeyin dedim diyor
Koca kadın 10 kez kapıya geliuor

Size hak veriyorum. Illa kavga etmek geçiyor aklindan bir sorun olunca. Oysaki dediginiz gibi bir telefona bakar sahiplenis. Sonuna kadar destekliyorum sizi aynisi bendede var yasamayan bilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…