sorumsuz elti

merhaba benim uslubumda hiçbir sıkıntı yok. Misafiri de çok severim de kira evimin duvarının boyasını alçıya kadar kaldıracak çocuklara müdahele etmeyen annelere tahammül edemiyorum sadece
Uslubunuz sıkintıli milletin evine ahira dönmus diyemezsiniz arkadas hakli... hepimz gecirdik oyle bi donem evde duvarlarimiz çizildi ama evimiz ahir degildi.Şimdi buyuduler artk çizili duvarimiz yok. Hakli oldugunuz konu kendi eviniz... misafir gidilen evde çocuga dikkat edilir etmeyen anne uyarilir. Her cocugun ozgurluk alani kendi evidir dişarda ayni ozgurluk olmaz.

günleri saymayı bilmemenize üzüldüm en son konumu ya çarşamba ya perşembe açmıştım ama normal illa bi şey demeniz lazım çünkü
Valla benlik sıkıntı yok iyi geliyor hatta kk eski formunda değil çünkü. Eskiden daha bi ekşınlı konular vardı Yarın da açabilirsiniz konu yani sorun yok ama daha Dallas dizisi gibi bi konu bekliyorum, onlar daha iyi sarıyor

Üye niye linçlenmiş bu kadar anlamadım. Söylediklerinde eltinin eviyle ilgili yaptığı yorum hariç haksız hiçbir taraf yok. Benim de 4 yaşında dünyalar hareketlisi bir oğlum var. Ama doğru eğitimi verdiğimi düşündüğüm için gidip insanların evinde kirli ellerini koltuklara sürmüyor veya duvarlarını boyamıyor. Bunu kendi evimizde de yapmıyor. Daha önce 1 kere koltuğumu bir kere de duvarları boyadı. Yaşına göre izah ettim sorun çözüldü, bir daha da olmadı. Benim oğlum bile anladıysa kimse kusura bakmasın bir çocuk bu hareketi yapıyorsa ebeveynden bilirim. Ha bunu 3 yaş altı çocuklar için söylemiyorum tabiki.

Arkadaşlar çocuktur yapar eder demeyin. Siz kararlı ve sabırlı olursanız öğrenmemeleri imkansız. Kural olmak zorunda. Salonu duvarı koltuğu boyasın ne var deniyor ama mesela çıplak gezemez veya ortalığa halıya çiş yapamaz vs. Bunlara izin vermiyorsak, yanlış olduğunu öğretiyorsak diğerlerini de öğretmeliyiz. Benimkiler artık büyüdü boyumu geçti, küçüklerken ne yolculukta ne misafirlikte ne kreşte vs hiç uyarı almadık. Çünkü toplum içinde yaşamanın kuralları var ve çocuk bunu aklı erdiği yaştan itibaren öğrenmeli. Sınırsız özgürlüğü sadece kendi odalarında verdim. Bütün mobilyalarını hatta yerleri bile çizdiler boyadılar ama odanın dışında kural çok net, hayır yapamazlar. Kayınvalidemin annemin evinde bile hep gözüm üstlerindeydi. Kim olursa olsun başkasının evine zarar vermek bana doğru gelmiyor.

gelmeden haber ver de koltuklara örtü sereyim, malum her yer batıyor de. Bide köpeğinizi koruyun lütfen. Yarın öbür gün gözüne yüzüne bir şey yapar hayvanın.

Benim oğlum pasaklı değil ama enerjisi yüksek bir çocuk. Sürekli zıplar ve koşar. Alt iki dairem uzun süredir boş, öncesinde kısa sürede olsa vardı. O dönem ben evdeydim. Sürekli dibinde bitiyordum komşuları rahatsız etmesin diye. Şu an hem çalışıp, hem komşu olsaydı ev değiştirirdim.

Sofra adabı, kişisel bakım, temizlik biliyor. Ama me yaparsam yapayım hareketini kesemiyorum. Sorunu hafta sonu başka yerde bulunmakla çözdük biraz. Başkasının evinde milletin koltuğunu harap ettirmem. Çünkü, doğru iletişim kurmama, ilgilenmeme rağmen olmuyor. Sizin çocuk gibi değil hepsi maalesef.

Sıkıcısın dedim alındı.
Bu konular olmuş ama yani, dümdüz.
Gerçek benzerleri var birsürü.

Üye sahte, konuları uydurma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…