sorumsuz elti

merhaba,
eltimin çocuğu aşırı derecede yaramaz ve eltim sorumsuz. Beyaz krem rengi koltuklarım var ve örtü örtmeyi sevmiyorum. Kendi çocuğum da yok ve bir süre düşünmüyorum açıkçası. Eltim zaten sürekli bana gelme meraklısı ama çalıştığım için çok kabul etmiyorum yine de haftada bir muhakkak gelmek ister. Neyse gelsin misafirdir... Ama çocuğu o kadar yaramaz ki duvarın boyasını bile kaldırıyor. Elleri çikolatalı koltuklara tırmanıyor. Köpeğimizn üstüne oturmaya çalışyor. Çok kez uyardım ama elalemin çocuğuna kızınca da laf oluyor bir de annesi varken ben mi onunla ilgilenicem yani ? gelme desem diyemiyorum akrabamız. Cidden çok daraldım kendi evleri zaten affedersiniz ahıra dönmüş durumda tüm duvarlar kapılar çizili. Eminim size de denk geliyordur böylesi ne yapıyorsunuz kızlar
Tabiki annesi takip etsin de bir gün çocuğun olursa Fransız mürebbiye terbiyesi ve Alman disiplini ile yetiştirme hayalin varsa unut. Arkanı döndüğünde mutlaka bir aksiyon çıkarır çocukların hepsi

Bu elti olayları çok büyümeden bir çizgi çek. Her gelmek istediğinde önüne geç ayda bir kez gelsin yeter, dışarıda buluşun mesela eve çok alma evine ne almışsın ne götürmüşsün nerde ne var görmesin bilmesin. Ağzınızı sıkı tutun ..görüşmek mi istiyor iş çıkışı bir kahve içebiliriz dersin dışarıda yada aaa elticiğim hep bende buluşuyoruz birazda ben geleyim de et ağzına Bırak hiiiiiiç kendini huzursuz hissetme bu konuda çünkü herzaman 1 elti iyiyse diğeri fena kötüyse bile iyi derler ona. Kanlarında var k*hpelik. Mesafe koy yorgunum de o aramadan sen ara size geliyoruz de gidin bi acı kahvesini için okadar fazla canım cicim gerek yok ilerde bu kızışacak çünkü tecrübeliyim gülüm beni dinle kazan :)

merhaba,
eltimin çocuğu aşırı derecede yaramaz ve eltim sorumsuz. Beyaz krem rengi koltuklarım var ve örtü örtmeyi sevmiyorum. Kendi çocuğum da yok ve bir süre düşünmüyorum açıkçası. Eltim zaten sürekli bana gelme meraklısı ama çalıştığım için çok kabul etmiyorum yine de haftada bir muhakkak gelmek ister. Neyse gelsin misafirdir... Ama çocuğu o kadar yaramaz ki duvarın boyasını bile kaldırıyor. Elleri çikolatalı koltuklara tırmanıyor. Köpeğimizn üstüne oturmaya çalışyor. Çok kez uyardım ama elalemin çocuğuna kızınca da laf oluyor bir de annesi varken ben mi onunla ilgilenicem yani ? gelme desem diyemiyorum akrabamız. Cidden çok daraldım kendi evleri zaten affedersiniz ahıra dönmüş durumda tüm duvarlar kapılar çizili. Eminim size de denk geliyordur böylesi ne yapıyorsunuz kızlar
Çocuklu evin duvarında illa ki sanatsal çalışmalar oluyor, onun evi sizi ilgilendirmez ama size geldiğinde yaptığı ayıp. Çikolatayla koltuğa çıkamaz. Eline verince örtü ser yengecim burda ye de.

merhaba,
Valla ben hiç çekinmem. Kendi çocuğuma nasıl kızıyorsam misafir çocuğunada aynı şekilde kızıyorum. Rahatsız olan ana gelmesin gelip de beni de rahatsız etmesin.

Sen sanki burada geçmişte acilan bir konudan esinlenerek acmissin gibi geldi onunda eltisi çocuğunun kakali islak mendilini çöpe atmıştı o üyenin de krem rengi açık esylari vardı sizinde varmis kocanin arka taraf kokusu o guzelim beyaz koltuklara sinmiyorsa el kadar bebeğin yaptığı yaramazliklari goz ardı et

X