Soru....Renk uyumu sorunu

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.201
6
arkadaşlar salondaki mobilyalarım çok açık krem tam ismini hatırlayamıyorum köşe takımı alıcam ama bu mobilyalara uyan bi renk olması lazım bana önerebileceğiniz renkler var mı köşe takımı için bi türlü kafamda canlandıramadım yardım ederseniz acaip sevinirim

koltuk takımını koyu kahve alabılırsın ya da daha canlı renkler kullanabilirsin pembe-mor kombınle krem mobilyalar cok hos duruyor kolay gelsin...:)

evet kafamdaki iki rengi söylediniz mor veya kırmızı çok teşekkürler arkadaşlar demek aklın yolu birmiş:)

kırmızı,siyah,lila,pembe bunlardan hepsi guzel olur.akcaağaç mobilyaya her renk uyar.

Pek çok renk uyumlu olur mesele senin ne tarz istediğinde.
Daha ağır bir görüntü için bordo olabilir,

Ben krem rengiyle beraber kahve ve turuncuyu beraber severim, ben olsam bu renkleri kullanırdım ama zevk işte farklı olabilir. :1rolleyes:

kahve tonlarını sevmiyorum pek kırmızıyı çok severim ama şimdi düşünüce kremle basit durur gibi geldi mor benim rengim zaten mor krem ve beyaz karışımı bişey yapıcam aksesuarlarla falan herkese teşekkürler

akcaagac mobilyayı en iyi tamamlayan renk mor ailesidir.mor,eflatun,lila,mine,fusya bu renklerin hepsi mükemmel olur canım.

kızlar benim mobilyam kremli siyahlı koltuğun kenarları deri ve simli fakat perde ve halı seçimi yapamadım ne olur yardımcı olun:KK43:(((

bence kırmızı odaya canlılık verir halida, perde de krem olabilir.
kırmısı siyah ve kremden olusan bir halı gormustum cok hostu.

evet simli bir halıydı bende gördüm gümüşsuyunun halısıydı halı olarak onu düşünüyorum perdenin kanatları kırmızı olacak iç fonu krem üzerine kırmızı desenler ya böyle karar verdim ama bilmiyorum yakışırmı

evet simli bir halıydı bende gördüm gümüşsuyunun halısıydı halı olarak onu düşünüyorum perdenin kanatları kırmızı olacak iç fonu krem üzerine kırmızı desenler ya böyle karar verdim ama bilmiyorum yakışırmı

Fonu kırmızı yapacaksan tülün sade kendinden desenli yada kabartmalı olsun.
çok hoş organze tüller var.
tülün içinde kırmızılar olmasın derim ben.
koltukların klasik canım çok şatafatlı yatma perde olayını.

o zaman tülünün fonunu gümüş rengi yapsam koltuğun kenarları siyah fakat gümüş rengine de benziyor içteki tülünü krem yapsam nasıl olur acaba deli olcam ne zormuş perde beğenmek.(((((((((((8

o zaman tülünün fonunu gümüş rengi yapsam koltuğun kenarları siyah fakat gümüş rengine de benziyor içteki tülünü krem yapsam nasıl olur acaba deli olcam ne zormuş perde beğenmek.(((((((((((8

Canım perde tül olayı gerçekten zor.
bende değiştiricem şimdi nasıl karar vericem bilmiyorum.
ben senin yerinde olsam kırmızı olayına hiç girmem.
krem, bej tonlarına bakarım.tül içinde fon içinde.
halınlada uyumlu bi tonu yakalamaya çalış.

sonunda karar verdim:))))))))))bakalım evi düzenleyince nasıl olcak ne zormuş

sonunda karar verdim:))))))))))bakalım evi düzenleyince nasıl olcak ne zormuş

cnm benım ben senın yerınde olsam sıyah renklı fon yapardım tullerımınde rengı beyaz aralarında sıyah detaylar dusunurdum.halı olarakda genelı krem beyaz bı kac yerınde sıyah desenler.halı da marka olarak anlantıke bakabılırsın...

X