Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Yok efendim olur mu öyle şey.. Oy istemek resmen insanlık hakkını yemektir :KK11:.. Haa tabi bunu kendine yakıştıran ister tabi ama .. Ki böyle birşeyi kimse kendine yakıştırmaz .. En Büyük KK :KK68::KK68:
Giyim üzerine olana katılıyorsanız yandınız:KK70: bu seferkini kaçırmazsam inşallah, yarışmacıları eleştiren Munella olarak ayakkabıdan çantaya herşeyinize kulp takıp mavi kuşlarımı üstünüze salıyorum:KK70:
Şimdiden başarılarHoppa

Giyim üzerine olana katılıyorsanız yandınız:KK70: bu seferkini kaçırmazsam inşallah, yarışmacıları eleştiren Munella olarak ayakkabıdan çantaya herşeyinize kulp takıp mavi kuşlarımı üstünüze salıyorum:KK70:
Şimdiden başarılarHoppa
Hehee peki Munella hanım 4 gözle eleştirilerinizi bekliyorumm :))

Şimdiden başarılarHoppa
Sizde mi bu tarz benimi izliyorsunuz Mune hanım :)) Şimdi işte benim stilim mi olmuştu ne :) :KK70:

Mune hanım çok güzel oldu Munella :) 40 yıl düşünsem aklıma gelmez doğrusu :) :KK70:

Geldiyse kesin birini banlayacak deyip herkes gidiyor:-)
Birşey demedim sadece ikaz ettim, bilmeden birşey yaparsınız diskalifiye olursunuz diye yol yakınken uyarayım dedim, en iyisi gideyim, siz sohbete devam edin:KK66:
Mune hanım gitmeyin ya :) sizle konuşmak cidden çok keyifli :)) Tabi ki siz sadece ikaz yaptınız .. Buna lafımız yok efendim.. :))

Zaten topige giren cikan seni soruyor ablam :)

Crusher da moda okuyormus oda senin kucuk versiyonun olur cikar basimiza haha :)
Yalnız işin komiği, benim Moda'nın M'siyle alakam yok, ne bu yıl moda olan renkleri takip ederim, ne stilleri, birde üstüne giyim tarzımda Çek altına bluejean'i, üste bir atlet tamam şeklinde, yani beni yüzünde allığı, farı, üstünde trend Kıyafetlerle bir ikoncan sanan varsa sanmasın:KK70:
Göz zevkime ve giyim tarzıma göre kırana geçiriyorum yarışmacıları:KK70:

X