Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sonuç aldıım :))

Ya bu hayıt işe yaraynlar da kac günde fark yapmıs bnde tohumu var ne kadarını kullanmam lazm yemek kasığı cok değilmi biriside yarım cay kasıgı kadar demişti

Ya bu hayıt işe yaraynlar da kac günde fark yapmıs bnde tohumu var ne kadarını kullanmam lazm yemek kasığı cok değilmi biriside yarım cay kasıgı kadar demişti

bir bardağa bir tatlı kaşığı oda silme çok acı oluyo fazla koyunca içilmiyo...ben 3 kere fln içebildim inş sen tam yaparsın

cnmm yha yemekten önce mi sonra mı sıcak mı soğuk mu içilio daha ayrıntılı bilgi verirsen çok mutlu edersin benii

Yarım çay kaşığı olacak şekilde, Hayıt tohumu ezilir. Bir su bardağı suyun içine, yarım çay kaşığı ezilmiş, hayıt tohumu, atılır ve kaynatılır. 10-15 dakika demlendirilir. Süzülür ve ılık ılık içilir. Hazır hayıt çayı ise, 1 Fincan sıcak suyun içine, 1 sallama çay atılır, 5 dakika demlendirten sonra içilir.

Bir sitede boyle buldum arkdaslar deneyecegim bende.

yarım çay kaşığı mı daha neler.o kadarcık şey hiç bi işe yaramaz o 1 tatlı kaşığı olcak. ve ezilmesine de grek yok koycaksın cezveye suyunu da koyup kaynatcan kaynayınca süzcen.ama çok soğutma canuım çünkü berbat bi tadı var bnce hafif sıcakken iç.şeker koyma oke

meliscim sana yazdım tarifi

Son düzenleme:

ben ezmeden suya atıyorum faydası olmazmı acaba ?

ya kızlar bsey daha sorucam ben içtiğimde boğazımı yakıyo sanki cok kötü bi tadı var sizede rahatsızlık veriyomu

bende öqrenmek istiyorum ablamında qöqüsleri ufak ve doqal yöntemlerle sonuç alabileceğimiz şeyler hakkında bilqilerinizi bekliyorum şimdiden herkese tşkrler arkadaşlar

saol tatlım denicem bakalım olacak mı

cezvede mi kaynatmamız lazım. Kettla da suyu kaynatıp üzerine döksek klasik bitki çayı yapar gibi olmazmı kızlar?

valla telkın fln etkı etmez bnaa.ama hayıta ınanıormm aldımm ve denemeye baslıcm ınsallahh ıstedğm kadarr buyurlerr =))

ya kızlar bsey daha sorucam ben içtiğimde boğazımı yakıyo sanki cok kötü bi tadı var sizede rahatsızlık veriyomu

evet hayatm iğrenç bi tadı var malesef yakıo da o yüzden çok bekletmiorum kaynatırken çok koyu olana kadar beklersen çok acı oluo yakıo

yok olmaz cnm onun ikisinin birliktekaynaması lazım üstüne koysan olmaz bnce

Hmm tmm cnm cevap için teşekkür ederim ben bir ara denemiştim fakat cattle dan kaynatıp bardağa koyduğum hayıta suyu ilave ediyor demlenmesini bekliyordum öyle içiyordum. Birde böyle deneyeyim. Peki gelişmeler neler cnm?

ay bende bugün hayıt içtim adet ağrım sıfıra indi. henüğz adet olmadım 4 5 gün war sanıırm bende 4 5 gün önceden başlar dayanılmaz ağrılar

bide bi tatlı olduki memişlerim sormayın :)) ya hayıttan bence normalde bu kdr şişmezdi hayıtta hayır war ya :)) sizler ne durumdasınız canlarım ???

ve nasıl kaynatıosunuz tarifini werir misiniz ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…