Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sonuç aldıım :))

ay ben çok karamsarım yaaa:KK43: yok yok olmuyor yani müziğide dinliyorum yok tık yok

Ahh sorma bende çok karamsarım aslında :44: Ama karamsarlığımı yenmeye çalışıyorum :KK17: bnde çk şey denedm ama bnde de tık mık kık falan hiçbişey yok :KK53:

bu bolum yerıne baslıga yaz ıstersen cnm sende katıl sımdılık oyle gecıcı bısey gıbı degıl cunku yaglanıyo gogus hatları cızgılerı cıkıyo ortaya cok farklı dıger tum yontemlerden anlıcan cnm buyume surecı ınsallah sende guzel sonuc alırsın:KK34:

Tamam cnm oraya da yazmıştm sanırım bu konuda blgi alabilmek adına :KK3: Dileklern için teşekkrler. :KK48:

Ahh sorma bende çok karamsarım aslında :44: Ama karamsarlığımı yenmeye çalışıyorum :KK17: bnde çk şey denedm ama bnde de tık mık kık falan hiçbişey yok :KK53:
niye böyle yaa niyeeeeeeeeeeeeeee:KK43: şöyle bıngıl bıngıl olsaydı keşke sallana sallana gezeydim:KK70::KK70:

ay ben çok karamsarım yaaa:KK43: yok yok olmuyor yani müziğide dinliyorum yok tık yok
kac gundur dınlıyosun da hemen sonuc beklıyosun cnm:KK37:bız nısan ayında basladık ılk dınlemeye daha yenı yenı bı beden buyudu dıyebılıyorum yanı oyle kolay olmuyo kı buyumesı sabırlı olmalısın cnm ama etkılerınden bahsedıyosan eger bazı bunyelerde vucut gec cvp verebılıyo bıde duzenlı dınlemeye de baglı olabılıyo tabı:KK34:

kac gundur dınlıyosun da hemen sonuc beklıyosun cnm:KK37:bız nısan ayında basladık ılk dınlemeye daha yenı yenı bı beden buyudu dıyebılıyorum yanı oyle kolay olmuyo kı buyumesı sabırlı olmalısın cnm ama etkılerınden bahsedıyosan eger bazı bunyelerde vucut gec cvp verebılıyo bıde duzenlı dınlemeye de baglı olabılıyo tabı:KK34:
sabırla devam etcem:)

Kızlar ben bu hayıtı ilk defa duyuyorum ne olduğunu bilmiyorum açıkcası :KK17: internette baktım hayıt çayı diyo. bunu alıp direk içsem olurmu normal sallama çay şeklinde? bide nerde satılır bu çay aktarda varmıdır??

aktardan al cnm bnce.gayet de ucz :KK66:

olur dielim olsun :)) ben allaha dua etcem de utanıorum bi de bunu istemeye :KK70:
kız ben hergün her saat aklımda dua ediyorm memückler içn yaaa işte duam: Allah'ım yarabbim şu aciz kulunun memücklerine birazck dolgnluk,2 bden büyklük,dirilk,güzellik,çekicilk, verrr Allahımmmmmmm:)aminnnn

X