Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sonuç aldıım :))

Ben başka bir topikte görmüştüm hayıtı ve bugün içmeye başladım. Tadı çok da kötü gelmedi bana Ben de 18 yaşındayım ve görüyorum ki aynı dertten muzdaribiz hepimiz umarım kalıcı olur

benim göğüslerim çok büyüktü 90 bedeb kadar ama bebeğimi sütten kestikten sonra küçücük kaldılar 70 beden oldu bende yarın bir aktara gitmem gerekecek sanırım araştırmalarıma göre göğüsler eski haline dönmüyormuş ama ben eski göğüslerimi istiyorum

bununla ilgili bir şeyler araştırırken bu siteyi buldum vee çok beğendim hemen üye oldum ertesi gün de gidip hayıt tohumu aldım 2 gündür kullanıyorum umarım işe yarar deneyimlerini paylaşanlara çook teşekkür ederim

ben hayıtı 6 ay kullandım.o sure zarfında dolgunluk oldu ama bıraktım söndüler..şuan ilk başladıgım bedendeyim.ozaman hayıtla bırlıkte çörek otu yağıyla masaj yapyıodum bide..87 flan gelıyodu ama şuan 82 fılan..tekrar başlicam ıkısıne de bırde ses dosyası varmış sitede onu dınlıcem..

yağlarla msaj we ada çayının yanına bide bunu eklicem inş.banada etki eder
hepsi birbirine karıştı yahuu çabucak büyümeleri için her gördüğümü yapıyorum biri tutmazsa ötekir tutar belkii

bgün 2. gnum tadı içerken kötü değilde bittikten sonra çok kötü boğazımı yakıyo

Ben 2 haftadır kullanıyorum göğüslerimden önce dudaklarım dolgunlaştı Bir yerde duymuştum 3 ay boyunca kullanınca maksimum seviyeye ulaşıyormuş 6 aydan sonra bir daha eski halini almıyormuş. 5-6 ay kullanın diye önerenler var. Zaten zararı da yok her şeye faydası var. Kullanmaya devam.

ben bu siteleri çok takip ettim.hayıt,rezene,çemen tohumu,adaçayı,karaüzüm çekirdeği,şerbetçi otu bunların hepsini denedim.kimini iki ay kimini 3 ay kimini 1 ay kullandım.çörekotu yağıyla masajda yaptım.ama olmuyoooor.olan sadece şu.kullandığın dönem belirgin bir şekilde dolgunlaşma ölçüde fark,sertleşme oldu.ama bıraktığım an yine eski haline dönüyolar.zaten uzun süredir bu siteye girmiyodum olayı çözdüğüm için.boşuna kendinizi yormayın.üzgünüm ama gerçekten olan bu.ve gerçekten yorucu

kızlar hayıt nasıl kullanılıyo ve günde kaç kez? bide gece mi içiyorsunuz

arkadaşlar internetten araştırma yaptığımda her sabah rezene çayına 3 damla çörek otu yağı ve hergün mersin yağı ile masaj yapıp 1 saat bekledikten sonra ılık su ile yıkayınız yazıyordu denedim ama bir hafta dayanabildim çok zahmetli yağlı yağlı beklemek bunu denemek istiyorum inşallah faydası olur :76:

dudaklarda dolgunlaşma mı_? zate yeterince dolgun daha dolgun nasıl olur ki gögüslerimi büyütmem lazım :44:

dudaklarda dolgunlaşma mı_? zate yeterince dolgun daha dolgun nasıl olur ki gögüslerimi büyütmem lazım :44:

2 gün öyle dolgunlaştı sonra eski haline döndü valla anlamadım ben ama zaten hedef o değildi Göğüslerde bir çok insan iyi sonuç almış baya araştırdım ama sonradan geçiyor diyenler de var.

ama kalıcı diyorlar ,bence sönenler 6 ay sürekli kullanmayanlardırr

evet katılıyorum malesef umuduuzu kırmak ıstemem ama butun kış ıçtım hergun ıkı fıncan..oglen ve akşam..ama şuan aynı haldeler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…