Son anda randevu iptalleri

endeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
490
6
Arkadaşlar sabah sabah sinirlendim, sizlerle paylaşmak istedim.
Üniversiteden arkadaşımı uzun süre görmemiştim...Geçtiğimiz hafta içi plan yaptık, bu sabah (hatta şu anda) kahvaltıya gidecektim. Ben onu tanıdığım için sordum. Bak eğer erkek arkadaşınla görüşeceksen, vs. hiç randevulaşmayalım dedim, o da "yok ben onunla öğleden sonra görüşücem, sen gel, kahvaltımızı yapalım, kahvelerimizi içer ayrılırız" dedi. Tamam dedim. Gece yarısı mesaj atmış, sevgilisi gelmiş araları iyi değilmiş, sabah müsait olmayacakmış, gün içinde buluşabilirsek ayarlayalım mı, diye mesaj çekmiş...Belki günahını alıyorum onun ama genelde son anda ekme konusunda vukuatları vardır. Ya ciddi bir şey olur, hastalanır, ailesiyle ilgili bir durum olur, kendini kötü hisseder, o zaman tabi iptal olacak, "aaa bak ekti" demem; ama bugünkü durumu saygısızlık olarak değerlendiriyorum, gidişat nasıl oldu aşağı yukarı tahmin ediyorum...

İnsanlar son anda program değiştirebilirler (belli mazeretlerden dolayı)tabi ki olabilir ancak bu gibi durumlarda çok çok sinirleniyorum...Gereğinden fazla mı sinirlendim acaba onu da düşünüyorum, anlayışsız, halden anlamayan biri de değilim aslında...neyse...

Neyse arkadaşlar napalım:) ...sizlerle paylaştım, biraz rahatladım..a.s.
Yorumlar için şimdiden teşekkürler...

Böyle durumlara bende cok sinirleniyorum nedense!!benneyaptımki

Dedigin gibi gercekten acil durumlar hastalik vs. vs. gibi o zaman tabiki anlayisla karsilarim lakin böyle sudan sebebleri bahane olarak nitelendiriyorum...

Birde bu tür insanlar gözlemledigim kadariyla hep tabi tabi gelicem he, bak sakin araya birsey girmesin he, vaktinde orda ol gibi laflara seni uyarmaya calisir sonrada bir bakarsinki kendisi gelmez veya randevuyu iptal ederler..

Bosver canim ya takmamak lazim!:teselli:

belki gerçekten geçerli bir bahanesi vardır, sen arkadaşı olduğun için anlayışla karşılayacağını düşünmüştür, bir araya gelince konuşursunuz canım, takma şimdi...

Arkadaşınız zaten size gelemeyeceğini önceden bildirmiş
Siniriniz fazla gibi geldi bana
Haber vermese tepkiniz ne olurdu kimbilir
Zaten samimiyetine inanmıyorsanız görüşmeyin derim ben bundna sonrası için
Sonuçta insanların işi çıkabiliyor
Başka plan yapın gün uzun değilmi:içelim:

biraz gereğinden fazla sinirlenmişsin . ben öyle çok randevu iptalleriye karşılaştım... boşver bence...neyse ki aynı gün yapmamış. ya sabah yapsaydı... belki gerçekten arkadaşıyla sorunları vardır..çok kızdıysan bir günde sen ona yap. ver randevuyu. son dakika iptal et..... anlasın ,bakalım nasıl oluyormuş....

ya haklısınız bir yerde, sabah haber verse veya hiç vermese daha kötü olurdu da...
Buna benzer bir olay yaşamıştık, bu ayarda...Bana bir bahane söylemişti, ben de ona "sence ben buna inandım mı" diye esprili bir şekilde söylemiştim, o da "e napiyim kızarsın diye öyle söyledim" demişti...O durumlar aklıma geldi, direkt onun gibi yorumladım...,

arkadaşımın mesajına ters ve kırıcı bir cevap vermedim zaten, belki ciddi bir neden vardır sonra söyleyecektir diye birden tepki vermeyeyim dedim...
sinirlenince buraya konu açayım, arkadaşların yorumlarını alayım diyerek buraya yazdım

Tabi öyle düşününce çok uzatılacak, kafa yorulacak ve sinir harbi yaşanacak konu değil ama işte bu konularda hassas oluyorum ondan öyle sinirlendim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…