Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

solotica ne güzel bi lensmis öyle...simdiye kadr hep pisman oldum renkli lens aldigima ama bunlar gercektende harika...vetman birde bambam, ikinizde lens konsunda bna cok yardimci oldumuz, saolasiniz:13:

oley cnm benm ya cok sevindim icine sinmesine begenmene harika olmuslar gule gule kullan tatlim. ay hem rica ederim ne yaptim ki cnm benm :81:

olsun sorunlarimi yanitladiniz iknizde:) senin resmlerin de cok yardmci oldu bana...charm nc hani bi arada takmisin ya

charm alicaktim, belkide memnun kalmicaktim. vetmana resm göstermeseydim.

Son düzenleme:
kızlar albümümde orjinal göz rengim var( ela )bana ne renk lens alsam yakışır bi bakarmısınızzzzz bide pupilla hangisinde daha darsa o daha iyi olcak gibi quartzo yada crystal düşündüm

Son düzenleme:
acaba yeni seride quartzolar maviye döndüde esmeraldalar onun yerine quartzoyamı dönüştüü?

katılıyorum valla bütün renklerle oynadılar :) esmeraldanın o korkulan cırt yeşilliği gitmiş çok tatlı olmuş la amoreyede acaip yakışmış

whiskey arkadaşım cristal quartzonun doğal olanı ton olarak benzerler gri-mavi gri-yeşil dir cristal bende sipariş verdim sevgili arzu ablaya bekliorum bakalım gelince resim ekleyeceğim.şu an cor mel kullanıorum çok memnunum darısı cristalime :)

orta-kou kahverengi gözde charm verde marine bety için:)

Son düzenleme:
baleacım güle güle kullan mellerini canım:)fotoğrafların nerde ?başlığa en azından göz olarak yüklesen?

aa valla çok iyi olur resim eklersen bide uzaktanda çekermisin bi foto buraya foto ekleyen arkadaşlar gözlerinin içini çekiyolar tamam doğallığı tartışılmaz onu biliyoruz ama benim için o lensin yüze kattığı renk önemli zaten,şöyle karşıdan bi foto çekebilirsen benim için,çok sevinirim evet bende crystal üzerinde yoğunlaştım bide quartzonun haresi dahamı koyu ?

gelmiş cristallerim en geç 2 güne bende olurlar çekerim canım herkes bekliyor zaten merak etme sen..evet quartzonun haresi daha koyu ve belirgin cristal quartzonun doğal hali bende takınca göreceğim artık canım

baleacım budur diyorum süper olmuş çok beğendim , güle güle kullan.

Kızlar bende hidrocor mel istedim vetmancımdan yarın geliyor fotolar akşam burda olur :)

baleacım budur diyorum süper olmuş çok beğendim , güle güle kullan.

Kızlar bende hidrocor mel istedim vetmancımdan yarın geliyor fotolar akşam burda olur :)

ay super merakla bekliorm fotolar gule gule kullan simdiden. hem crystal hem de cor mel olan biri olarak senden ikisi icin yorum isticem tatlim. cor mel alicam ben de sonraki lensim olucak ama crystal konusunda cok kararsizim. merakla bekliorm fotolarini ve yorumlarini

Kızlar bende hidrocor mel istedim vetmancımdan yarın geliyor fotolar akşam burda olur :)[/QUOTE]

şimdiden hayırlı olsun burcuşum sana yakışmayan renk görmedim ben daha cor melde çok yakışacaktır benim cristallerde bir gelse

Sedanaz crystallerinle foto bekliyorum senden cnm çok önemli benim için.ama senden ricam yüzünü karşıdan çekebilirmisin lenslerle yani ne çok uzak ne çok yakın,objektifi gözüne sokmazsan daha iyi anlaşılıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…