Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

canım cristale direk yeşil demek mele quarzoya hatta esmeraldaya hakaret olur :) En yeşilimiz esmeralda bence daha sonra eski seri quartzo ( yeni seriler yalnız açık tabanlarda yeşile dönüyor yoksa gri mavi durdu bende ) cristal kapalı ortamlarda gri güneşte çooook hafif bi yeşilliği var ...Bende yeşil sevdalısıyım. Doğal olsun diyorsan mele de bakabilirsin. İddialı olsun diyorsan en yeşili esmeralda yeni seride süper yeşil.

canım anladım sağol,gözüm simsiyah ama açarmı?,cristal daha doğal duruyor demişsin bide,kafam karıştı:26:

hmm ben çok esmerimde,gözlerimde simsiyah mavi tonlar bende çok cırtlak durur diye düşünüyorum.tenimde esmer mavi yine parlar suratımda,en iyisi yeşilli tonlar

Ama quartzo mavi değil gri yeşil tonda ve esmerlere oldukça yakışan bir renk ve çok açık gibi dursada esmeralda topazio quartzo üçlüsünden en koyu olanı quartzo:)

bugün esmeralda lenslerim geldiler solotica ne kadar rahatmış öğlen bi taktım geceye kadar gözümdeydiler hiç kayma yok resmen cuk oturdular renge gelince acıkcası cart durur diye cok korkuyodum eski seri quartzoya benzettm ben cart yeşil değil..hatta erkek arkadaşım da gözlerin ne güzel parlıyo dedi b&l dan sonra solotica cok harika oldu burada yazan arkadaşlara ve özelliklede VETMANcığıma cook tesekkürlerr

canım gule gule kullan en kısa zamanda resım beklıyoruz

canım anladım sağol,gözüm simsiyah ama açarmı?,cristal daha doğal duruyor demişsin bide,kafam karıştı:26:

cristal istediğin derecede açar mı bilemiyorum. gözüm simsiyah demişsin.Quartzo ya da esmeralda ile istediğin açıklığı yakalayabilirsin. onlar gözün kendi rengine göre değişmeyen opak seriden.

kızlar bi arkadaşım solotica lens siparişi vermiş ama direk brezilyada bi siteden ücretsiz kargo ile gelmiş ödemede paypal ile oldukça güvenli olmuş, hem fiyatıda çok çok hesaplı,istediğiniz renk seçeneğide mevcutmuş ama hangi site olduğunu hatırlamıyormuş sorarsanız bende bilemicem .paylaşmak istedim

Son düzenleme:

lo _amorecim canım benim eminim sana çok yakışmıştır bak bu başlığa resim istiyoruz ona göre alan kaçıyor resim eklemiyor:))))

lenslerim 7sinde kargolandi 8 inden beri hareket yok wrlensten aldim catliycam gelse mellerim artik bi ay oluo nerdeyse...

Balea canım normal kargoyamı vermişler normal kargoysa ancak gelir.

Son düzenleme:
evt canim hizli kargo secenegi kullanmadim...normal kargo sectim...demek normal. aklima binbirtürlü kötü sey gelio:) yok yolda kayboldu kirildi yada sinirda takli kaldi:) sanki dünyada bi ben lens siparisi verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…