Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

ayy canımm bir an beyonce un gözleri sandım yukardan aşağı inerken yani renk olarak değilde alnından gözlerine direk beyonce diye bakıyorum :)) nc meller de süper olmuş maşşalah cidden çok hoş bir göz yapın var .. güle güle günlerde kullan..[/QUOTE]

Tsk ederim canim iltifat ediosun.:)

melekçim topazioların son hali budur kahverengi gözde topazio:)

arzcum cıddımısın yaaa. muhetesem bır renk olmus bu topazıo. masmavıı. ama benım goz rengım acık kahve ela ya sence bendede bukadar yogun dururmu. ya bayıldım resmen yaaaa :bbo: :asigim:

arzcum cıddımısın yaaa. muhetesem bır renk olmus bu topazıo. masmavıı. ama benım goz rengım acık kahve ela ya sence bendede bukadar yogun dururmu. ya bayıldım resmen yaaaa :bbo: :asigim:

Evt canım şu an topaziolar sendede böyle duracaktır çünkü topaziolar bayagı mavileşti :)

Son düzenleme:
Quartzo Flashlı cekimde koyu kahve gözümde(nerdeyse siyah) bu sekilde duruyo ..

Quartzo gün ışığında koyu kahve gözümde.. (işte bunu sevmiyorum) belli bile olmuyo..

.Hiç değişme olmadımı renginde puff açılmadımı canım

cnm hergun takmiyorum aslinda... 4-5 gundur takip denemedim hic.. sadece günlük solüsyonunu degistiriyorum.. rengine bi takip bakicam yarin belki acilmistir :) ama tabi ben sabirsizlikla hidrosummerlarimi bekliyorum )

burdaki lenslerin çoğu çok doğal durmuş ağlıcam yaaaaaaaaaaaa renkli göz istiyorum ama kendi gözüm olsun istiyorum off:gitme:
beninm kara gözüm de güzel tabiki ama ben de bunlardan istiyorumm:sinifsinif:

çok beyendiklerimi alıntı yapcaktım aslında da çoklu alıntı bulamadım:)

neyse konuyu dağıtmayım çoğu güzel lenslerin..

cnm hergun takmiyorum aslinda... 4-5 gundur takip denemedim hic.. sadece günlük solüsyonunu degistiriyorum.. rengine bi takip bakicam yarin belki acilmistir :) ama tabi ben sabirsizlikla hidrosummerlarimi bekliyorum )
okyninkiler açıldığına göre seninkilerde açılır cnım:)hıdrosummerlar yolda :)bencede gelsinlerr bakalım begenecekmisin iyiki branca almadın yaa monsters gözü o valla videoda buz mavisi gibide duruyor ama yanıltıcı olabilir ya beyazsa o hiç takamassın onu sen:)iyiki almadın:)

harika olmuş topazioların yeni hali ben kendi gözü sanmıştım ilk gösterdiğinde vetman..mavi sevenler için harika bir renkolumunekankayizsmile

evet topazionun dokusu değişti sanki çok güzel duruyor :)

Quartzo Flashlı cekimde koyu kahve gözümde(nerdeyse siyah) bu sekilde duruyo ..

tatlım bendekilerde yeni seri quartzo ilk taktığımda oda ışığında hayal kırıklığı olmuştu ama gün ışığında daha iyiler sanki.

mavimsi duracak diye endişe etmiştim neyseki durmadı bak resim ekliyorum flashlı hali. boshayallersmile

kendi göz rengim orta kahve..

h ttp://i56.tinypic.com/zmzea1.jpg

:hulya:

h ile t nin arasındaki boşluğu silip bakabilirsiniz linkten

rengi açılsın diye bende solüsyonumu değiştirdim sauflon all in one light aldım bakalım işe yarayacak mı :) okypete de bu solüsyondan kullanıyorum diye yazmıştı :gitme:

Son düzenleme:
kizlar solo care aqua ile sauflonun etkisi aynimi renk acmakta ben solo care kullaniorumda

çok hoş duruyor lenslerin cnm bence mavilik yok güle güle kullanyerimseniben

softnsweet çok yakışmış canım kaşın gözün çok güzel maşşallah.Bu fotoğraflar flashlı birde flashsız gün ışığında çekebilirmisin canım quartzoları camın önünde balkonda asıl sağlıklı rengin tonunu flashsız resimler veriyor çünkü?

Abimin açık kahve (elaya yakin) gözlerinde quartzo.. flashli cekim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…