Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Sorma vetmancım benim tek sorunum :) benim quartzoları gözüm kabul etmiyor. Süresi bitmiş olabilir mi? Nisanda açılmıştı..naptıysam takamadım dün

Vetman lens icin karar vermeye calisiyorum, aslinda n.c. quartzoya kesin karar vermistim ama bu yazdigin kafami karistirdi.Benim gozlerim siyaha yakin kahve, senin sitendeki bilgilerde natural colors serisinin en koyu gozleri bile actigi yaziyor ama sen burada hidrocor daha cok aciyor demissin,kafam karisti,yardimci olabilirmisin lutfen? :)

kızlar selam doğal göz rengim bu mel dediğiniz renkten yani ela gibi koyu yeşil ama ben daha önce bousch lomb star colors serisinden gri rengi kullanıyordum masmavi duruyordu,şimdi solotica filan dedi optikçi,dahada doğal duruyor dedi sizde yazmışsınız merak ettim okudum forumu ama işin içinden çıkamadım açıkçası,topazio filan bunları çeşidimi yoksa renklerimi? birde fiyatlar nasıldır her optikten guvenle alabilirmiyim?

Selamlar herkese,yazılanların çoğunu okudum, kafam epey karıştı. Göz rengi koyu kahve olanlar için en çok açan seri ntural colors topazio-quartzo mu yoksa hidrocharm yada hidrocormu? Ben nc topazio-quartzonun en koyu gozler icin ideal oldugunu okumustum ama puff' unda gozleri koyu olmasına ragmen quartzo oda ışığında belirsiz durmuş,acaba topazio veya hidrocharm ice, quartzodan daha mı açık ve belirgin durur? Vetman en tecrübeli sensin sanırım?

Sorma vetmancım benim tek sorunum :) benim quartzoları gözüm kabul etmiyor. Süresi bitmiş olabilir mi? Nisanda açılmıştı..naptıysam takamadım dün

Burcu nasıl oluyor tatlım takamıyormusun benimde mayısda açıldı sanırım ?

canım bak siyah gözü n.c mel nasıl açmış:)

canım soloticanın en opak üç rengi vardır n.c serisinde bunlar esmeralda topazio quartzodur bunlar klasik n.c serisinden hem yapı hem doku olarak farklıdır gözleri soloticada en çok bu üçlü opak seri açar.Diğer klasik n.c serisi esmeralda topazio quartzo kadar gözü açmaz.Cor seriside esmeralda topazio quartzo kadar açmaz ben mel renginde en çok cor serisi açar demişimdir.Soloticanın en çok açan renkleri esmeralda topazio quartzo serisi..
Eğer gözün çok açılsın istiyorsan sen yine quartzo düşün jezebelcim ayrıntılı bilgi için imza kısmımda azan blogumuda inceleebilirsin soloticaları tanıtım bilgileri mevcut blog adresimde:)

Merhaba esmerburcu bu solotica denen lensler daha önce kullandığın hiçbir markaya benzemezler inanılmaz doğal duruyorlar gördüğün gibi..
soloticalar şu an dünyanın en doğal lensi kabul ediliyorlar:)Ancak bu lenslerin bayiliğini dünyadaki hiçbir ülkeye vermiyor Brezilyalı solotica üreticileri bu yüzden avrupada amerikada hiçbir yerde yok bu lensler herkez internet üstünden temin ediyor bende bu lensleri 3 yıldır Türkiyeye getiriyorum numarasız Tüm renklerini Türkiyeye ilk getirende benim en uygun fiyatla sahibinden sitesinde satışını yapıyorum daha ucuz satan yerde yok:)fiyatlarını öğrenmek istersen sahibinden sitesinde vetman10 rumuzuyla ilanlarımı inceleyebilirsin solotica yazınca sahibinden coma bütün ilanlarım çıkar.
topazio , mel soloticanın renklerinin isimleridir ama yapı olarakda farklıdırlar.imza kısmımda yazan bloglarımıda incelersen soloticanın renklerini anlatıyorum bloglarımda:)

Burcu nasıl oluyor tatlım takamıyormusun benimde mayısda açıldı sanırım ?

Cristal ve quartzom var yalnız şu an elimde. İkisini de gözüm kabul etmiyor.hatta bir gözümle 12 dk uğraştım ama yapışmıyor. Hadi quartzoları çok taktım eskittim desem cristalleri alalı daha 3 ay oldu olmadı onlara yapmaması lazım. Gözüme yapıştıramıyorum resmen almıyor dışa atıyor. Yapışmıyor yapışsada kayma yapıyor anlamadım sebebini. Şu ara gece gündüz magic top kullanıyorum su oranı farklı ve çapı 8.5 tek fark bu ama gözüm buna mı alıştı nedir anlamadım.???? N' olmuş olabilir bir süre lens takmasam mı acaba?? Soloticadan vazgeçemem. Ginzayı taka taka böyle oldum

quartzo olsa haklısın ama daha onunda süresinin bitmesine var süresi bitse batma yapar.crystal zaten çok yeni bende bir anlam veremedim acaba macig topa mı alıştı gözlerin olabilir canım belki o yüzden ona daha kolay yapışıyorsa bunları alırken göz uğraşmak istemiyordur..

ben de quartzo var ramazan bayramında geldiler ogünden beri hergün takıyorum.çok güzel yorumlar aldım.beğenildi bu renk fakat kendi gözümü herkes biliyor bu sebeple gözüme daha yakın bi renk olsun istiyorum inceledim charm mel çok güzel ocre charm diye de bir renk var sanırım arasındaki fark ne? göz rengim kahverengi. nc mel de sanırım ela gibi duruyor

eczreyrey:)seni tanıyorum doğrumu:))
charm ocre diye bir renk var ve charm mellerle çok benzerler:)
bunun için sana kendi koyu kahverengi gözümde resimlerini ekliyorum sana göre soldaki daha yeşilimsi olan charm mel sağdaki daha bal ela olan charm ocre :)

vetman cımm şu eski cibanın elegancelerinden bulmamız imkansızmıı ??
keşke bulabilsek ..
bu yeni çıkanlarla arasında bence baya fark var o dışındaki haresi neden yamuk öyle =(
normaldede öylemii ..

Uploaded with ImageShack.us

Tatlım eski eleganceların üretimi durduruldu şu an piyasada yok bulamıyoruz benden rica edenler var aradım ama malesef karaborsada da yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…