Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

koyu kahverengi canım hatta resim koymayı denerim canım yapabilirsem

o zaman size klasik charm mel rengini öneririm hem doğal hemde koyu yeşil bir ton

koyu kahverengi canım hatta resim koymayı denerim canım yapabilirsem

Kartal yuvası canım senin gözlerinde benim gibi koyu kahverengi o zaman yeni serilerde sende bendeki gibi durur çünkü bendede yeni seriler böyle duruyor benim quartzolarımda yeni seri ve gözlerim koyu kahverengi...

Brchgnrcim eğer kuzeninin gözleri orta veya açık kahve tonlardaysa verde marine çok hoş olur onda çok doğal durur..

Kartal yuvası canım senin gözlerinde benim gibi koyu kahverengi o zaman yeni serilerde sende bendeki gibi durur çünkü bendede yeni seriler böyle duruyor benim quartzolarımda yeni seri ve gözlerim koyu kahverengi...

tamam canım sen öyle diyosan öyle yapalım

umarım sendeki gibi güzel ve doğal durur

sipariş vereceğim zaman sana özel mesaj atarım olur mu

gülegüle kullan tatlım.
esmeraldayı düşünüyormuydun sen...

okycıgım aslında aklımda hıc yoktu ama quartzoyu alıpta kullandıgımla aynı cıkarsa cok uzulecektım o yuzden rıske gıremedım. summer azulda bırkac kısı alsın ona gore karar vercem. sendekı esmeraldanın durusuna baktım ve yenı serının daha canlı ve guzel bır yesıl olduguna karar verıp aldım. bugun postaneden takıp nosu ıle baktım ıstanbulda su anda ptesı elımde olur aynı gun cekıp koyacagım. opuyorum bayanssulusmile

öncelikle gülegüle kullan melek lenslerini yeni seriyi merak ediyorum fotoğraflarını merakla bekliyorum..
eski seriden daha yeşilse ne güzel cok sevndm zemuszemus

hayırlı olsun tatlım. resim bekliyoruz alınca... quartzoda o risk vardı canım. doğru karar vernişsin. bir kaç kişi alsın bakalım. ona göre karar verirsin o renge...

brchngcr cım gun ısıgında crıstal fotoları eklıyecegım demıstın merakla beklıyorum canım

ESMERALDALAR ILE ILE ILGILI YORUM YAPAN HERKEZE COK TESEKKURLER . BUGUN ELIME ULASACAK SANIRIM ILK ISIM FOTO CEKIP KOYMAK OLACAK zemuszemus

offf muhteşem görünüyo vetmancım ya :) keşke benim gözümde biraz daha açık olsaydı

vetman en sonunda bana kafayı yedirtecen :) charm mel çok güzel duruyo ama açık kahve göz .benimki orta kahve .senin fotolarında baktım charm mel de güzel duruyo .hala karar veremedim charm mel mi nc mel mi kafayı yemek üzereyim nc mel daha açık galiba bide opaklık ne demek bi tek onu anlamadım pupil boşluğunu falan öğrendimde nc mel çok opak değil diyolarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…