Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Opal çok teşekkürler canım.Livesscim bende grafite mağduruyum , açık renk gözler için iyi bir lens olduğunu düşünüyorum benim gözümde koyu kahve albümden bakabilirsin. Grafiteler hiç belli olmadı bende de dibine kadar girmeden gözde renk olup olmadığı bile anlaşılmıyordu.

Ama cristallarımdan çok memnunum hem rengi çok açık hem haresi de gri gözü iri gösteriyor, hemde doğal duruyor pupili grafiteden çok daha dar açıcılığı da çok güzel. 1 metreden aynaya baksanda gözlerinin renkli olduğu anlaşılıyor.

Deneme şansın varsa bir dene bence tatlım. Zaten yarı opak serinin en açık rengi bence cristal. Diğer renkler koyu gözleri bu kadar açmıyor. (quartzo , topazio , esmeralda hariç onlar tam opak seri ama çok doğal durmuyorlar.)

brchngcr uzun zamanır solotica lenslerine bakmıyordum ama sende cristalleri görünce birden yine ilgimi çektiler..albümüne baktım cnm harika drmuşlar çok beğendim..haresi gry demişsin en çok da bu ilgimi çekti..ben yine de çok fazla dikkat çeksin çok çok açık dursun istemiyorum mesela bi quartzo yada topazio kadar iddialı olsun istemiyorum..ocre yada mel düşünüyordum ama bunlarada bayıldım canım çok fazla iddialı bir lensmi..fotolarda çok iddialı durmuyordu aslında ama ismine bakılırsa oldukça iddialı gibi ..

aaay cnm bence vardir bu goze benzer goz. acik gozler cok deisken oluo isiga ve etrafin rengine gore deisio o yuzden fix bi renk kalmiorlar ama bu tonda gorunen gozler var yani bence. ki mesela kendi babamin gozleri cok acik bi yesil. gri sari acik yesil gibi deisik duruor oldugu ortama gore. bazen boole tonlarda durdugu oluor boshayallersmile bence crystal cok guzel basarili bi lens gonul rahatligi ile kullan bence. ben de tam bir gri asigiyimboshayallersmile

sevgili BRCHNGCR crystal lar harika olmuş ama albümüne baktım da bütün lenslerin birbirinden güzel yakışmış göz yapın cidden çok müsait çok güzeller hepsine de bayıldım güzel günlerde kullan cicilerini :)

Brchngcr harika gözüküyorlar canım bende düşünüyorum ne dersin koyu kahve gözüm daha önce n.c grafite almıştım onları kullanıyorum şimdi pek belli değil bunun için bana ne dersin

sevgili LIVESS nc grafite hakkında ne dersin bnm de gözlerim koyu kahve grafite almayı düşünüyorum bundan sonraki lensim olarak. cor grafiteleri denedim çok beğendm ama nc hakkındaki yorumların nedir acaba paylaşırsan çok sevinirim..

yaa browni canım doğal lens bende gri-mavi durdu ama çok belli olmuyor rengi dibine girince renkli lens diyebiliyorsun.birebir karşılıklı konuşmada belli.yani uzaktan aa renkli gözlü denmiyor maalesef.

benim gönlüm mavi renkten yana canım.mesela guartzoda sende hem doğal hem mavi gibi durmuştu ne diyosun.ben mavi seven biri olarak crystal mi guartzo mu topazi o mu bana yardım et canım yaa guartzoyu da kullandığın için iyi bilirsin

kızlar,crystal de mavimi ağırlıklı acaba yeşilmi. bal rengi gözde yeşilleşirmi.
ben mavi tonu istiyorumda. crystale taktım şimdi. gri maviyse düşünebilirim. gri yeşilse düşünmem

Kızlar merhaba dün başımdan şöyle bir olay geçti:)crystaller gözümdeydi .dün optiğin önünden geçerken bir güneş gözlüğü dikkatimi çekti.İçeriye gözlüğe bakmak için girdim ben gözlüğe bakarken bir kızda içeride lens kataloğuna bakıyordu.Gözünde ben lensim diye bagıran bir renk vardı(freshlook saphire maviymiş sonradan öğrendim)Tabiki ben haliye iş icabı kıza gözlerimi diktim bakmaya başladım o da bana gözlerinizin rengi ne hoş dedi:)Bende lens deyince kız inanmıyorum ne kadar doğal diye başladı:)
Anneside ben kendi gözleriniz sandım çok doğal derken kız önündeki katalogları bırakıp benimle ilgilenmeye başladı bende soloticaları anlattım birazcık daha fazla optikçi arkadaşlara ayıp olmasın diye telefonumu verip ayrıldım dükkandan:))Ama crystaller harika kızlar ben bu aralar hep crystallerimi takıcam sanırımkaydirigubbakcemile3

yaa browni canım doğal lens bende gri-mavi durdu ama çok belli olmuyor rengi dibine girince renkli lens diyebiliyorsun.birebir karşılıklı konuşmada belli.yani uzaktan aa renkli gözlü denmiyor maalesef.

seninkiler yeni seriden miydi canım? çünkü benim gözlerimde çok koyudur cor grafite ciddi ciddi açtı gözümü yeni serisi uzaktan de belli olacak kadar nc de öyle mi acaba diye merak ettim diye sordum sana.. geçen gün de bir arkadaşıma denettim onunkiler orta kahve diyim acaip açtı ve boncuk bir mavi oldu çok yakıştı ztn onu öyle görünce daha bi ısındım grafite ye bende de ondan bi ton koyu durmuştu..

aaa ne hoş kız lens kullanıyor ve lens oldugunu anlamıyor
demekki cok cok dogal bnm esmeraldalar da renk müthiş dogal bi durusu var
ama lens oldugunu cogu kişi anlıyor
vetmancım acaba bende bu seriyemi kaysam

canım günaydın sana sorum olacaktı cor ile cyristal karşılaştırıldığında renkli kısmının cordan küçük olduğu için taşma yapmağı yazıyor küçük gözlüler için söylüyorlar tabi.sen ne düşünüyorsun sen her iki seriyide kullanan olarak.bende cor hafif bir taşma yapmıştı renkli kısmımdan

Canım merhaba ben tatilden döndüm Cristal almışsın çok yakışmış.charm mel araştırırken sendeki duruşu çok hoşuma gitti.cyristal ve iceminti farklı olarak mı satılıyor sanki shbndn de öyle gördüm gibi.birde arasındaki fark nedir.cor a göre renkli dairenin büyüklüğü daha mı küçük acaba?ice a da çok benzetiyorlar

Canım mavi istiyorsan en güzeli quartzo topazio ama onlarda doğallık yok malesef , gözünde lens olduğu ciddi bir biçimde belli oluyor. Ama hem doğal dursun hem mavi olsund iyorsan cristal ya da ice öneririm canım. Kendi rengine de bağlı tabi, eğer gözün açık renk ise bu tonlarla mavi elde etmen zor.

Çok teşekkür ederim canım zemuszemus

Sedefçim cor serisi bana da büyük geldi gözümün beyaz kısmına taştı ve iyi gelmedi gözüme batma yaptı zaten gözlerim küçük hiç yakıştıramadım kendime . Ama NC öyle değil tam gözüme örtüşüyor aynı ölçüde. Ne büyük ne küçük. NC Mel ve Cristal ve quartzo kullanıyorum üçünden de çok memnunum canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…