Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

merhabalar :)o zaman ben kararsız kalanlara şunu öneriyorum genelde n.c ile charm arasında karar verilmesine yardımcı oluyor.Göz tabanınızı n.c mel daha çok açar charm mel asker yeşili n.c mel yağ yeşili zeytin yağı yeşili durur sizde daha açık durmasını isterseniz gözlerinizin n.c mel daha koyu olsun koyu ela yeşil olsun derseniz o zaman charm birde gözleriniz zaten büyükse n.c mel öneririm gözlerinizin olduğundan büyük durmasını isterseniz charm mel önericem:)

Son düzenleme:

solotica natural colours crystal flashsız gün ışığında göz rebgim çok koyu kahverengi:)

cristal diyince ilk aklıma gelen buz maviliğinde bi renk
ama bu gri ucuk yesil vetman cok yakısmıs cnmn :)

ayy vetman ne güzel durmuş..
sende,bütün lenslerde çok güzel duruyor. açık gri yeşil bir ton. çok hoş olmuş gerçekten.

cristal diyince ilk aklıma gelen buz maviliğinde bi renk
ama bu gri ucuk yesil vetman cok yakısmıs cnmn :)

bu da çok doğal duruyo güzelmiş

Çok teşekkürler kızlar bende çok begendim crystalleri :=)sırada hıdrosummerlar var yaz bitti benim hidrosummerlar yeni gelicekkaydirigubbakcemile3

Offf vetman çok güzel olmuş mintlerle aynı gibi sence de öyle mi? Bence bunları hiç çıkarma çok etkileyici...

solotica hıdrosummer azull:)

buda flashsız duruşu

kızlar hıdrosummer azullarım geldi acaip güzel bir lens gözü çok güzel açıyor hülya avşar gözü:)))

vetmancım çok beğendim çok güzelll durmuşşzemuszemus
canım benim teşekkürler:)

cvbınız için teşekkür ederim:) peki bunu sizden temin edebilirmiyim vetman 10?
Tabiki benden temin edebilirsiniz:)
Offf vetman çok güzel olmuş mintlerle aynı gibi sence de öyle mi? Bence bunları hiç çıkarma çok etkileyici...

canım çok sağol :))peki çıkarmaayım:)yegenime sordum halacım yakından bakıorum gözünün dibine girdim çok doğal hiç lens olduğu belli olmuor diyor:))

solotica hıdrosummer azull:)

buda flashsız duruşu

kızlar hıdrosummer azullarım geldi acaip güzel bir lens gözü çok güzel açıyor hülya avşar gözü:)))

aaaa fatma girik gözü.akannehir
bayıldım ya. çok güzell
ay vetman süper. bayıldımmm.
ay böylemi duruyor.müthiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…