Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

oky cok gecmis olsun ay ne kdr cok kisinin gozunde hassaslik var bu arabilmiyorumkismileakannehir umari hemencecik gecer:teselli:

evet herkeste olmuş bir şeyler canım.. sağol bambamcığım. umarım geçer. charm iceı almak istiyordum. ama biraz bekleyeceğim galiba

evet herkeste olmuş bir şeyler canım.. sağol bambamcığım. umarım geçer. charm iceı almak istiyordum. ama biraz bekleyeceğim galiba

gecer cnm uzulme az sabret havalardan midir nedir acaba klimalardan mi??????? ice alirsin cnm gayet de guzel olur :)) bence bikac gune bisicik kalmaz dinnendiriosun zati takmiosun.:teselli: benm bi 10 yil oncesinde cok fena olmustu giz kapagimin icinde sivilce gibi bisi cikmisti lensten o kdr tahris etmisim ki bombeli b&l ile. o bile duzeldi lenssizken bile gozum aciodu sizlerin ki hayli hayli gecer

Tarjamy harika harika harika ıcemintleri çok begendim çok birde rica etsem falshsız gün ışığında resim koyabilirmisin?

Evt ya bambamcım çok eskidenkaydirigubbakcemile3 bende kullandım o b&l lensleri birde yanında RENU solüsonla kör gibi dolaşıyordumm inan

Evt ya bambamcım çok eskidenkaydirigubbakcemile3 bende kullandım o b&l lensleri birde yanında RENU solüsonla kör gibi dolaşıyordumm inan

al benden de o kdr aynen bu is basima renu yuzunden geldi gozum cikicakti vallla ya ne aciordu lens yokken bile megerse kuruluk da yapmis sonra lens deistirdim optifree ye gectim bi daha olmadi simdi solocare :))) ayy ne kotu bulanik gorurdum ben de o b&l lerr ohaoldumsmile

cok hoş görünüyor güle güle kullan yerimseniben
b&l bnmde gözümü mahfetmisti kalın yapısı gözümü çizdide çizdi
hala alerjiyle cebelleşiyorum gecmiyor bitürlü mafoldumben

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlarr :) vetman bunu da senin için çektim günışığında flaşsız :)

resimlerle ilgili fikirlerde yazılıyor. ve sorullar soruluyor doğal olarakta cevaplar veriliyor. bunun olmaması mümkün değil. elbette resimler konacak ve elbetteki resimleri gören düşüncesinide yazacak..

http://www.kadinlarkulubu.com/konta...i-gozlerimizin-resimlerini-paylasalim-78.html
şu konuyada bakarsanız sadece lens resimleri olmadığını görürsünüz. konuşmalar ve yorumlarda bulunmakta..
oysa diğer tarafta.

http://www.kadinlarkulubu.com/konta...ullananlarinonerileri-sorulari-cevaplari.html
konusu varken:))
yani buda aynı böyle işte...

Son düzenleyen: Moderatör:
tarjamy icemintleri cok cok begendim cok guzel ve doal acik bir gri olmus gule gule kullan :)

Kızlar albüme quartzolarımı ekledim , dün aldım. Ya bana çok garip geliyor gerçekten bu custom lensler hiç doğal değilmiş. Fotoğraflarda çok güzel görünselerde , Mellerim gibi değil , onlar sanki kendi gözüm :) İfade sorunu yaşamıyorum mellerle fakat quartzo yakından gerçekten çok belli kesinlikle pupili çok dar bir kez kendi gözüm hiç görünmüyor, herkes çok beğendi ama ben kendimden çok korkuyorum yakından bakınca:) Alışırım inşallah. Gece özellikle belli oluyor quartzolar yarı opak lensler karanlıkta pek dikkat çekmiyor.Gündüz takılacak bir renk değil bence quartzo.Gündüz mel gece quartzo diyorum :)

güle güle kullan önce. önce,custom lens değil quartzo.
kendi gözünün görünmemesi bence çok daha güzel. renk belirgin olunca alttaki gözle kaynaşma sorunu yaşardın.. pupil çok geniş olsaydı.herkes çok beğendi dediğine göre yakışmış. alışamadığın için bunu yaşıyorsun. alışınca gerçekten sende çok beğeneceksin. bakıyorum resmine.

Çok sağol okypete çok naziksin.Çok bilgili değilim bu konularda fkusurabakmayın lütfen nolur. Forumda okumuşumdur yoksa custom hangileri oluyor inan bende bilmiyorum daha 1 aydır kullanıyorum soloticayı bağımlı oldum 3 tane oldu bende , şimdi de gözüm crystalda :)Bilgin var mı crystalla quartzo çarpıcılığında daha doğal bir görünüm elde edebilirmiyim sence?

rica ederim canım. customlensler çok farklı.
9 mm.sfx mesela o markalardan biri.
şu linke bakarsan renklerini görürsün.

9mm Special Effects - Natural Colors

quartzom var. ve gören herkes doğallığında hem fikir.
crystalde resimlerden görebildiğim kadar güzel bir lens. ama,icemintı daha beğeniyorum, ondan...
mesela ben bundan sonra charm ice alacağım, onunda doğallığı su götürmez.

OKYCIGIM MERHABA. YA BEN SON SERI QUARTZOLARA FENA TAKTIM. SENCE RISKI GOZE ALIP ALAYIMMI? WATMAN ELINDEKI QUARTZONUN SENINKIYLE AYNI SENE VE AYA AIT OLDUGUNU SOYLUYOR SENDE KABINDA AYNEN WATMENIN SOYLEDIGI GIBI DURDUGUNU SOYLEMISTIN . ALSAM SENIN GIBI DURUR DEMI? NAPAYIM YA AKLIMDAN CIKMIYOR YENI SERI ALANDA YOK BEKLEDIM ?? bilmiyorumkismile senağlama

canım. işi şansa bırakma. biraz sabret melek. mutlaka biri alacaktır. aynı ton olmazsa çok üzülürüm canım. göze alma biraz bekle. daha yeni aldın quartzo...

canım. işi şansa bırakma. biraz sabret melek. mutlaka biri alacaktır. aynı ton olmazsa çok üzülürüm canım. göze alma biraz bekle. daha yeni aldın quartzo...

TAMAM CANIM BIRAZ DAHA BEKLEYIM VE ACIK KAHVE BAL GOZ RENKLI BIRININ ALMASI ICIN DUA EDEYIM :gitme: :gitme: :gitme:

merhabalar benımde bi sorum olacak vetman 10 size..Benim koyu kahvereni gözlerim v ve mel serisinin düşünüyorum..charm mı yoksa nc mı almam gerekli karar veremedim..Benım için doğal durması önemli
ve bal rengi-yeşil arası bir renk düşünüyorum ve bunu sızden temin etmek istiyorum..Teşekkür ederimm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…