Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

solotica hıdrosummer azull:)
9v8gg4.jpg

buda flashsız duruşu
2dgjcci.jpg

kızlar hıdrosummer azullarım geldi acaip güzel bir lens gözü çok güzel açıyor hülya avşar gözü:)))

ay bayıldım vetmancğım tek kelimeylekaydirigubbakcemile5
bazı arkadaşlar sibirya kurdu gözü die alay ediolardı ilk bu lensle ilgili fotolar konduğunda opuyorumnanaktanama benm tam istediğim renk bu
hem oldukça da doğal
güle güle tak

hoş duruyor wetmancım güle güle kullanzemuszemus
sağolun

gule gule kullan arzucum. cok begendım rengını. pekı dogallıgı nasıl?

ay yine baktım. vetman böyle duruyorsa alsammı bundan ben. çok güzelmiş...

ya oky cok guzel demı bu yenı hıdrosummer serısı napsak ya alsakmı dersın????

canım bittim renge.ya aynı fatma girik olmuş..
böylemi reeldede duruyor acaba...

duruyorsa alınır..

ay bayıldım vetmancğım tek kelimeylekaydirigubbakcemile5
bazı arkadaşlar sibirya kurdu gözü die alay ediolardı ilk bu lensle ilgili fotolar konduğunda opuyorumnanaktanama benm tam istediğim renk bu
hem oldukça da doğal
güle güle tak

kızlar çok çok teşekkür ederim hakikaten harika lensler fatma girik gözü diyende oldu hülya avşar mavisi diyende demekki doğal bir mavi tonu duruyor.Hakikaten lens aynen böyle duruyor oldukça opak bir lens ama duruyor damarsız olması bu kadar gözü açmasına ragmen itici durmamasını sağlyor.Natural colours serisinden çıktı bu lensler sadece ama charm gibi duruyor haresi.Yapı doku olarak klasik soloticalardan daha opak daha kalın bir lens radikal değişiklik sevenler boncuk mavisi göz isteyenler için ideal:)
canım evet haklısın ama ben videolarında gördüğümde bu lensin böyle güzel duracağını biliyordum zaten artık lensleri görmeden nasıl duracağını anlayabiliyorum profesyonellikde bu olsa gerek:))

canım bu lensler numarasız lensler ve sadece n.c serisinden üretildi senin numaralımı gözlerin?

Çok çok beğendim ben bu azulları. Çok mu opak bunlar vetman yapısı kalın mı quartzolara oranla?

Pekı pupılı nasıl watmancıgım nc serısı gıbı darmı
Dar canım pupili topaziolasr gibi ama ortasında sarı boyama yok.
olay benim için bitmiştir.
:a015:
Hiçde bile :))ya gözlerini çizdirirsen ne olacak :))

Çok çok beğendim ben bu azulları. Çok mu opak bunlar vetman yapısı kalın mı quartzolara oranla?

Canım evet oldukça opak bir lens evet birazda kalın diğer serilere göre ama damarsız olması doğal gösteriyor..

2aaex37.jpg

ot3o05.jpg

2aaex37.jpg

wguey8.jpg

kızlar hıdrosummer azullarımı gündüz çektim tekrar flashsız :)
benden temin edebilirsin zuzuzezezizi:)
imza kısmımda yazan blogspot edresimde tüm iletişim bilgilerim mevcuttur:)

ibazj8.jpg

kızlar benim azullarımında ait olduğu hıdrosummer serisinin verde rengini avatar ve alice harikalar diyarında kullanmışlar:)

X