Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

okycim bencede charm ice mükemmel seçim ben herkesin almasını isterim charm ice benimde baştan beri aklımda olan bi lens ilerde bende düşünüyorum charm ice...

sağol bir tanem. gerçekten bende merak ediyordum bu rengi. çok beğenilen bir lens. inşaqllah bendede öyle güzel durur..

CANIMCIM BU ARADA BENIMDE GOZ RENGIM ELA -BAL RENGI DEMEKKI BENDEDE BOLU DURUR. AMA BEN ONCELIKLE YENI SERI QUARTZO ALICAGIMM boshayallersmile OKYDEKI DURUSU ASIK OLDUMDAboshayallersmile

BİSCUİTS güle güle kullan charm ıcelarını göz tabanı biraz açık olanlarda müthiş bir mavi icelar

Alev'cim kızların bahsettiği incelik gözdeki konforla alakalı, yani ince lensler gözde daha rahat ve daha oksijen geçirgenliğine sahip demektir. Yoksa gözdeyken bakılınca anlaşılabilen bir fark yoktur, çünkü mikronlarla ifade edilebilen bir fark var. Senin gözden çıkacak gibi duruyor dediğin lensler genellikle çok opak ve gözbebeği boşlukları dar olan lensler. Yandan bakıldığında suni görünmesinin sebebi incelik kalınlık bahsi değil yani. Ama Solotica'lar gerçekten doğal! Taban rengin açıksa bu yarı opak lenslerde büyük bir avantaj. Lesin rengiyle göz rengin arasındaki geçişler çok daha doğal olacaktır.

Hmm anladım canım şimdi teşekkr ederim bılglendrdğin içina.s.

X