Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

kızlar göz rengimle ilgili fotoğraf ekliyip fikirlerinizi almak istiyordum ama 100 msjım olması gerekiyor galiba yapacak başka bir şey yok değilmi?:1no2:

Albümüne ekleyip herkese açık hale getirirsen hepimiz görebiliriz. Ya da albüme ekleyip resmi görmesini istediğin kişileri arkadaşın olarak ekleyebilirsin. O zaman sadece o kişiler görür resmini.

vetman bu benm aradığım renk..
eline geçince lütfen foto çeker misin?
eğer cidden bu kızdaki gibi duruosa ilk sipariş edenlerden biri de ben olucam
zemuszemus

Canım kendim için getiriyorum ama sanırım bu kadar talep yüzünden bana kalmayacak bu lensler:))Tabiki aynen bu kızdaki gibi duracak hatta videoları var you tubeda daha güzel duruyor:))

kusura bakmayın olumsuz yorum yaptım bu lensle ilgili ama çok açık renk beğenenlere eminim yakışacaktır.:kedi:

[/IMG]
bu lensim kızlar. quartzo

güle güle kullan canım
sana her renk yakışıyor
yalnız ben quartzoyu beğeniyorum ama yeşil tonlu istiyorum
artık öyle alamaz mıyım
eski seriden mi alıcam yoksa artık hep böyle mavi ağırlıklı mı olucak

sağol canım.
2013 yolladığım yeşildi. 2015 serisi grimavi.
2013 olabilir yada daha önce çıkanlar.
2015 ler böyle canım. alırken ona dikkat et..

OKYPETEEEE banada yardım edin canım ya
şimdi benim gözum büyük eşek gözlülerdenim bu yüzden lens hareli alıodum oda alttan kahvem gözükuodu
bu dediniz lens sanırım en iyilerden fress look falan deil banada olucak varmı ya bilgin varmı bide
bu lensler çıkıcak gibi durmuo dimi gözden ben ince lens istıorum dier 45-70 mlyonluklar öle duruo kalınmış bu nasıl bi yardım edermisniz yaa

hareli lens istiyorsan kalın hareli charmı tavsiye ederim sana. solotica standarttır. yani. 8.7.
umarım sana olur.kalın bir lens değil solotica. öyle çok incede değil. normal yani...vetmanda okuyunca sana yardımcı olacaktır. senin göz çapın nedir.
soloticaların.8.7 ...
birde ne renk seviyorsun. onuda yazarsan sevinirim.
ayrıca, gözlerinin renginide. koyumu açıkmı. kahvesi...saçlarının renginide tabii. tenini.. bunlarda çok önemli.

gunaydın okycıgım. solotıcanın yenı cıkan hıdrosummer serısı hakkında azul ve vıolet hakkında ne dusunuyorsun?? sence azul olan fatma gırık goz rengıne yakın olurmu ?

gunaydın okycıgım. solotıcanın yenı cıkan hıdrosummer serısı hakkında azul ve vıolet hakkında ne dusunuyorsun?? sence azul olan fatma gırık goz rengıne yakın olurmu ?

günaydın tatlım. çok açık renk sevenler için ideal lensler.
azulu tam anlayamadım.
vetmana gelecek. birde onun gözlerinde gördüğümüzde daha kesin ve net birşeyler söyleyebileceğiz..

günaydın tatlım. çok açık renk sevenler için ideal lensler.
Azulu tam anlayamadım.
Vetmana gelecek. Birde onun gözlerinde gördüğümüzde daha kesin ve net birşeyler söyleyebileceğiz..

evet canım watmenın gozunde gormeden sanırım dokusu ve durusu hakkında yorum yapamıyacagız.

kızlar ben albümüme gözlerimin fotoğrafını koydum rica etsem bakabilirmisiniz ben mel düşünüyorum ama sizin fikirlerinizide almak istiyorum ,mel çok açık kalıp lens olduğunu belli edermi?fikirleriniz bnm için önemli kızlar şimdiden tşkler

canım cok net cıkmamıs goz rengın . Daha net cekıp koyabılırsen sana yardımcı olabılırız.

cnm elimdekilerden bir kaç tane daha ekledim başka da yok umarım yeni eklediklerim nettir:1rolleyes:

canım tekrar merhaba gorebıldıgım kadarı ıle goz rengın normal kahve ıle acık kahve arası . Yesıl dusunursen nc mel yada charm mel dusunebılırsın mavı ıcın de yenı serı quartzo yada topazıo olabılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…